reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no to dziękuję w imieniu doktora Piotra. Powiem mu w czwartek, że miał swoje 5 minut na babyboom :-) Fajny jest, na moim porodzie 10 lat temu, spał na krześle.
VViedzma i dobrze, że się umówiłaś. Po cichutku trzymam kciuki.
Dorcia kij ją wie, co ona ukrywała po tych kieszeniach, bo raz rękę tam wkładała, jakie skarby. Ale to Elmo, to ona zaczęła z siusiakiem :-)
Myfanwy dzięki za linka.
Dziewczyny piekłyście kiedyś piernik bożonarodzeniowy Silje? Zastanawiam się właśnie czy się odważyć, naprawdę wychodzi taki pyszny? W mojej kuchni: Dojrzewający piernik staropolski wg Aleex
 
reklama
juz w domku ! Dzis jemu ruskie pierogi ! Zjem chyba ze 20 taka jestem glodna :-D

piranha Slonce ja juz pisalam Wam kiedys, ze niestety ta moja ginekolozka przyjmuje tylko raz w tygodniu u Nas, tak to bym na pewno miala usg wczesniej a tak to jak napisalas, pozostaje Nam cierpliwie czekac :/ Bylby to wyjatkowy pech gdyby pecherzyk nie pekl, ale moze rzeczywiscie to jakis maly spadek :dry: z estrogenami to bardzo mozliwe, w koncu bralam Estrofem, przez 10 a nie jak gin kazala - przez 7 dni, wiec endo na pewno przytylo pozadnie, i teraz moze stad ten spadek. Oby miala racje !
Jak Krzysiu w przedszkolu ??? Lepiej ? mam nadzieje, ze sytuacja z zeszlego tygodnia sie juz nie powtorzyla :nerd:

elmo oj ja tez nie lubie zimy. Co roku Olci nowe buty, plaszczyk bedzie miala jeszcze z zeszlego roku, bo praktycznie nie zniszczony, ja musze kupic sobie buty, Ł. kurtke i buty...och ! Zeby te Nasze zarobki byly jeszcze adekwatne do wydatkow jakie czekaja Nas codziennie to byloby dobrze :sorry:w grudniu bedzie szal macicy, bo beda bony swiateczne u Ł. i wtedy sa na prawde fajne Swieta :)

vviedźma przede wszystkim sie nie smuc, glowka wysoko podniesiona i na pewno dasz rade, jeszcze im wszystkim utrzesz nosa ! :*

anias a Ty tez siusiaczkowa jestes ?? Ale fajnie :) trzymam mocno &&&&&& ! Czy bedziesz z Nami na stale ? jesli tak, to wciagne Cie na liste staraczkowa,tylko prosze o dokladne dane :)

Dorcia jaka znowu bombe ?? Ze za co ?? Ja sie nie dam ! :ninja2: chcesz przyjechac do mnie na to zwiedzanie przyznaj sie :-)! Jak samopoczucie ? U mnie handrowe brr ta pogoda za oknem strasznie dobija, wstaje do pracy - ciemno, wychodze z pracy - tez ciemno :confused2:
Juz wysylam :*

Ana, Myfanwy dziekuje Wam za kciuki !! :tak: Za Was oczywiscie tez mocne :**

Myfanwy za Ciebie zwlaszcza bo masz termin @ zaraz klolo mnie uch ! bede odczyniac taniec szamana zeby ta wstretna malpe wygonic ! :wściekła/y:


LISTOPAD 2013

Kiraa - termin @ 05.11 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.11 ( 19 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Oczy niebieskie imo ten piernik staropolski jest mocno przereklamowany - zły nie jest, ale szału też nie ma. Z pierników to u mnie rządzą norymberskie lebkuchen i szwedzkie pepparkakor.
 
Oczy niebieskie, jak piekłam dokładnie z tego przepisu 2 lata temu i powiem tak - zabawa przednia, bo ja lubię takie skomplikowane przepisy :tak: Co do smaku - jak piernik :-D Ale mi nigdy to co ugotuję/upiekę nie smakuje do końca, za to rodzina wychwalała pod niebiosa :tak: I jeszcze jedno - z tych proporcji piernika wychodzi naprawdę dużo :szok:, ja się bałam że nikt tego nie zje, ale oni jedli jeszcze miesiąc po świętach, z każdym dniem był coraz lepszy :tak:

Tak o tym wspomniałaś i myślę, że w tym roku też go zrobię, tylko może z połowy porcji? W weekend jadę do rodzinki to akurat będzie dobry moment. :-D

Aha, jeszcze jedno - w tym przepisie są gotowe przyprawy do piernika, ja się skusiłam na zrobienie własnoręcznej mieszanki i przesadziłam z pieprzem, choć nie powiem - smak był na pewno bardziej wyrazisty niż przy tych gotowcach...
 
Nuuska ja i chlopczykowa i dziewczynkowa, obojetnie :)

Hm...mozesz mnie wciągnac na liste, potrzebna data najblizszej @? jesli tak to ok 29.11
 
Nuuśka ale z Ciebie koleżanka...nooo...napiszę , napiszę a tu nic nie ma :szok:
Nie lubię !!! Dawaj adresa bo mi bomba w domu wybuchnie !!!
A ta niespodzianka to BOMBA POZYTYWNEJ ENERGII !!!

Ana kupiłam między innymi to co poniżej...małe rozmiary to dla Młodej,te giga to moje. Wiadomo, że to co mnie się podoba może się Wam nie podobać ...ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć na siebie bo niestety rozmiar zbliża m się do 50 !!!
http://allegro.pl/w-militarnym-stylu-cieniowana-dluga-bluza-xl-2xl-i3652427331.html
http://allegro.pl/oversize-mieciutka-casualowa-bluza-z-zamkiem-xl-i3683357697.html
http://allegro.pl/blogerska-bluza-bejsbolowka-gwiazdki-na-jesien-38-i3686627556.html
http://allegro.pl/marmurkowe-tregginsy-blogerski-must-have-lato-36-s-i3683664320.html

Jestem ciekawa jakie gatunkowo będą te ciuchy !!!

Ta pogoda niestety dobijająca ... ja poproszę wiosnę i lato !!!

Idę się zdrzemnąć !!!
 
Ostatnia edycja:
Piranha mam pytanie znowuuuuu:) przepraszam ze taka nieznosna jestem ale obiecuje ze jak juz prawie wszystko bede wiedziala to juz tak Cie nie bede meczyc:*.
Witamina e ta 400 z alegro duzo kosztuje i mam pytanie czy taka z apteki witamina e 200mg brana 2 razy dziennie moze byc czy nie bardzo??
 
reklama
Do góry