reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chej babeczki.
Dopiero teraz zagladam jak tam wyniki testowania bo bylam z mala do kontroli, potem mialam gosci i tak nie bylo chwili.

Krystianmartin Dorcia tak mi smutno :-( ale ja poki nie zobacze u was @, a mam nadzieje ze nie zobacze, kciuków nie puszczam &&&&
Nuśka nie znam tych testów co wkleilas link i mimo wszystko polecam te o których byla mowa One Step Ovulation Test ich cena 1,60-1,90 i chyba tak tu czulosc im wyzsza tym lepsza. Trudno mi zatem doradzic. Rodzinke masz fajna, super zdjecia :)
Mamakaja &&&& za wyniki.
Macy Zuza lepiej o tyle ze goraczka ustapila a gardlo jeszcze trzeba leczyc i to pewnie potrwa :/ no ale co zrobic.
Viedzma a Ty jak tam?

Pozdrawiam
 
reklama
Hmm... to jak to jest w końcu z tymi testami, bo się pogubiłam... Na stronie z której zamawiałam, było info:

Our Ovulation Tests (3 sensitivities)
20mIU – High sensitivity
30mIU – Medium Sensitivity
40mIU – Low Sensitivity

Chyba im wcześniej wykryje, tym lepiej?
 
Forumowe Cioteczki!
Mam dla Was poniedziałkową zgadywankę: któż to u mnie zamieszkuje? Wklejam printscreeny z filmiku, z "newralgicznymi miejscami" ;-) Dodam, że ja nie wiem, usłyszałam "chyba..."
To jak, zgadujecie?

3.jpg5.jpg7.jpg8.jpg9.jpg15.jpg16.jpg

Krystianmartin, Dorcia - ja wciąż trzymam kciuki, póki @ u Was nie ma!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Krystianmartin, skoro była kreska blada......
Viedźma - &&&&&&&&&&&&&&&&&
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 51
  • 5.jpg
    5.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 49
  • 7.jpg
    7.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 51
  • 8.jpg
    8.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 9.jpg
    9.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 46
  • 15.jpg
    15.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 51
  • 16.jpg
    16.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 45
Piranho dobrze, że napisałaś o tym wydalaniu witaminy B, bo ja dotychczas łykałam wit.B6 na raz 2x50mg, ale od dziś to rozłożę na rano i wieczorem. I tak się zastanawiam, czy jest jeszcze coś, co trzeba uwzględnić przy łykaniu minerałów i suplementów, ew. czy czegoś nie powinno się na raz łączyć itp? I co lepiej przyjmować z jedzeniem, a co miedzy posiłkami. Myślę, że nie tylko mi przydadzą się takie wskazówki...

Albo najlepiej podpowiedz proszę jak rozłożyć całość w ciągu dnia, jeśli mam tabletki o następujących wartościach:

wit.C 200mg
kwas foliowy 400µg
żurawina 140mg
wit.B6 50mg
calcium citrate 250mg + wit.D3 3,75µg
magnez (również cytrynian) 100mg + wit.B6 2mg
i jeszcze B complex, ale to biorę 1 dziennie
 
Ostatnia edycja:
Martin, Dorcia ja nadal zaciskam kciuki i póki @ nie będzie nie puszczę. Krytsian jak była słabiutka w piątek to o co chodzi że dzisiaj nie ma jej, może trefny test. dziewczyny jestem z Wami całym sercem. Dorcia a twoje i wiedzmy gadki rozwalają mnie. Buzka dla Was laseczki.

Matik dla ciebie mnóstwo uśmiechu i dużo &&&&&&&&&&&&&. Wiem ze jesteś rozżalona, co ja bym dala aby Ci jakoś pomóc.

Anna rozumiem Ciebie z tym rozdraznieniem. jak już się udało zajść teraz panicznie się boisz i zastanawiasz czy się udało/ najgorsze jest to że póki sie nie dowiesz będzie cię ta myśl dręczyć. Będziesz analizować itd.ja wierze z całego serca że ci się udało, a odległością się nie martw. Jeśli spełniłaś inne czynniki bedzie dobrze. przecież nasza Piranha tez nie zrobiła odstępu i ma córeczkę (pamiętaj o tym).

macy moja dobra duszyczko dzięki za pamięć:) Nogi bolą i puchną, nie wygadają za cudnie. Ale ogolnie nie moge narzekać. Zaczęłam brać Euthyrox na niedoczynności bo mam to hashimoto. Ale ogólnie jestem szczęśliwa i nie mogę sie doczekać jak zobacze moja córeczkę. jutro mam wizytę u gina i mam nadzieje że wreszcie dostane zdjęcie z 3 słynnymi białymi kreskami. A co tam u Ciebie? cieplutko tam u was?

Nuska śliczne zdjęcia, fajowe urodzinki.

marchew uwierz uwierz kochana.

mamakaja, elmo, piranha, myfanwy, zakręcona witam laseczki.
 
Araki, mi się wydaje, że tam siusiaczka widać, ale głowy obciąć nie dam. Pisz, nie trzymaj w niepewności. edytuję: jeszcze raz spojrzałam i nie wiem. :-D
Ewelin, a lekarz nic nie powiedział na te opuchnięte nogi? U nas ok. Pogoda taka sobie. W zeszłym tygodniu było ok. 15 stopni ale znowu mamy zachmurzone niebo i dużą wilgotność, więc się zrobiło nijak.
Piranha, no miód na serce. Mówisz aż tak spada testosteron? To ja wracam do ćwiczeń. :-) Tylko jak się przedobrzy, to chyba testosteron idzie w górę.
Krystianmartin, jakiej czułości miałaś ten dzisiejszy test? Ja tam myślę, że się udało.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Araki mi się wydaje ze na 1 foto widać coś jakby wargi sromowe ale głowy nie dam uciąć :-p i jeszcze na którymś widać podobnie ... Mów szybko czekamy :tak:;-)
jeszcze raz zerkam 3,5 i 6 tez wygląda na wargi tak teraz daje 89 % ze to dziewczynka powiedz czy zgadłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynky!,

Araki hihih, bliżnięta jakieś czy co? Może wstaw zdjęcie na in-gender. Jeśli tego nie ograniasz to Piranha chyba, pomagała w tym ewelin.
Araki zróbże test z sody. Nikt nie chce go zrobić, wiadomo, że nie możnatego traktować do końca serio.
Ana kręciłam obrączką nad ręką i nad brzuchem. Nad ręką wyszło kolejno
córka i syn. Nad brzuchem obrączka kręciła się w koło.
 
Do góry