reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Krystianmartin wiem, wiem...podziwiam Cię !!! Mnie by się to też przydało !!! Muszę sobie to naprawdę przemyśleć !!! A możesz mi napisać na PW jaką miałaś wagę ( i wzrost) decydując się na dietkę ???
26 dni powiadasz ....hmmm .... piękny masz ten wykresik !!! Trzymam &&&
 
hej hej :*

maggie dziekuje :* male stopki mile widziane :-)

krystianmartin trzymam mocno kciuki za Ciebie !!! Testuj testuj i Niech znowu Nas zalejeeee dobra nowina :*

daria Ola do Komunii miala juz 35:eek: za niedlugo bedziemy sie normalnie butami wymieniac, nie wiem do czego to podobne ale jedno pewne - dzieci wielkoludy przerosna swoich rodzicow, to pewne jak w banku :wściekła/y:

Dorcia my komplet wypoczynkowy tez musimy kupic :zawstydzona/y:ale ciagle na etapie zbierania jestesmy, bo teraz na tapecie zmywarka, w listopadzie przymierzamy sie do zakupu i juz ciesze sie jak male dziecko :-p Poradz mi odnosnie tych testow kochana ( na poprzedniej stronie jest link ), chodzi mi o czulosc, bo nie wiem jak piranha sie na to zapatrzy,czy moga byc 20 :ninja2:

W ogole jaka ja dalej przezarta jezuuu!! Zbieram sie do pracy, weszlam teraz bo potem to palcem do tylka nie trafie. Nie lubie poniedzialkow oj bardzo nie lubie ! :no:
 
Krystianmartin i jak sikacz ???
U mnie lipa...tak pięknej i tłustej jednej krechy dawno nie widziałam
Możecie puścić kciuki żeby odetchnęły przed kolejną owulką-listopadową !!!

Nuuśka szczerze to nie wiedziałam że testy owulacyjne też mają czułości ??? Ja zawsze brałam te najtańsze na allegro...i mnie się sprawdzały ... nigdy nie trafiłam na wadliwą serię czy coś w tym stylu ,więc kochana niestety nie pomogę !!! Ja jestem "obcykana" w testach ale ciążowych :-D

I don't like mondays too !!!

Miłego dnia kobity !!!
 
Dorcia, Krystianmartin-dziewczyny uda się na pewno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Nuśkkka- ja zamawiałam na allegro testy owu o czułości 25 i miały różową końcówke. pokazywały mi owu tak 24h przed owulacją
 
Krystianmartin, a może za wcześnie na test? Tak czy inaczej kciuków nie puszczam.
Dorcia, zależy jaką dietę się stosuje. Jeśli i tak planujesz chłopca, to nic nie stoi na przeszkodzie, bo tam sporo warzyw i owoców można jeść, do tego jakies makarony razowe czy ryż brązowy. Jak dla mnie to wszystko jest zdrowe i będzie sprzyjać spadkowi wagi. :tak:
Ana, ja też w drugiej ciąży miałam takiego nerwa, że nie pytaj.
Elmo, jak Zuzia?
Ewelin, jak nogi? Brzuszek rośnie? :-)
Mamawczesniaka, jak samopoczucie? Jak synek? Zdrowy?
 
Hej Kobiety
Poratujcie i podajcie linka u ktorego allegrowicza zamawialysci testy i bylo ok
Ja zamówiłam 10.10 od Vital market i dzisiaj Pani mi napisala ze jest problem z przesylka(niby zginela na poczcie) :(
 
reklama
Zakręcona ja też tam zamawiałam! Co prawda w poprzednią środę. Mam nadzieję, że dojdą. Kurdę szkoda, że tak wyszło:angry:

Nuśka nie ja piątki nie planuję. Zawsze chciałam mieć trójkę i na tym poprzestanę, nawet jeśli trzeci będzie chłopczyk.:-D

Krystianmartin póki nie ma @ piłka w grze. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam wszystkie i życzę zdrówka chorującym.
 
Do góry