reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia, Elmo wierze wam na słowo kobitki z tą tempką:dry:ale u mnie ewidentnie wskazuje na przesunięcie. 3 wyższe potwierdzające owu,a przed granicą 6 niższych. No jakby nie patrzeć wytyczne 'naturalnego planowania rodziny' się zgadzają.

Piranha :szok::szok:serio z tym chłopakiem wyszło?! No to musiał mieć chyba wyjątkowo sprzyjające warunki.
Na życzenie załączam wykres..:confused2:ale chwalić się nie ma czym.

Nuśka :-(no właśnie pisałaś tylko o cyklach bezowulacyjnych,że się zdarzają. Ale sama powinnam wpaść na to że może się owu opóźnić. :confused2:czuję się wystrychnięta na dudka.
:-)a poza tym & za dobre wyniki badań!

Dorcia odpoczywaj,odpoczywaj... :-);-)kobiety ciężarne wręcz powinny! :rofl2:ja bym już testowała w 7 dniu po owu. :-Dale ja z tych w gorącej wodzie kąpanych. :szok:blisko Krakowa zamieszkujesz?? OMG...:-pmuszę wszystkie gumiaki pochować,cobyś nie podziurawiła:-D
 
reklama
hej dziewczynki
gratuluję szczęściarą :tak:
marchewka co ty gadasz piękne hcg :angry: :tak:

tyle ciążówek się posypało :zawstydzona/y: zazdroszczę ale oczywiście gratuluję

a co u mnie pytacie?
masakra płacz nerwy i wyżywanie się choć nie świadome dopiero po czasie tak dochodzę do tego ze to chyba za mocno
ale ja już nie wiem co zrobić
z mężem nie ma mowy żeby o tym porozmawiać , taki dziwny się zrobił
oglądałam program wczoraj o ludziach starających się dzięki in vitro
boże jak Ci ludzie się kochają jak Ci mężowie wspierają te żony płakałam jak głupia
nie chodzi mi o użalanie się nad sobą ale może by łaskawie spróbował ze mną porozmawiać co można zrobić żeby było lepiej hm piszę jakbym myślałą że on to przeczyta , choć wiem ze nie :zawstydzona/y:
napiszecie powiedz mu , tak tak mówiłam i cisza
wiem ze dziwnie się czuje że poniekąd się obwinia mimo że ja w żadnym wypadku go nie winię
ach bez sensu
mam jakieś odchyły 4 tyg od 8 do 20 męczyłam dziewczyny w pracy już mają mnie dosyć a dziś już patrząc na wasze tesy piękne pozytywne mam dość ja też chcę i nie mogę a tyle złych ludzi ma gdzie ta choler,,, sprawiedliwość jak mamy dawać przykład innym? że mamy żal , ze szczęście to nawet nie jak wygrana w totolotka .
Dziś w programie bitwa o dom 2 pary młode kochające się starają się o dziecko i co i też nic płaczą jak mówią i tyle cóż pozostało żal i smutek
przepraszam nie czytajcie tego co proszę
zastanawiam się czy usunąć ten wywód?
trzymajcie się kochane
nie pocieszajcie mnie ok , ja wszystko wiem ale to już nie działą , chyba muszę to przejść, przeżyć masakra
pa pa
 
agus na poczatku testuj wiele razy i tak jak elmo mówi do momentu potwierdzenia owulacji przez temperaturę, czasami wypije sie trochę więcej wody i juz test nie wyjdzie.
Dzięki za odpowiedz. :) Właśnie wiem o tej wodzie i staram sie przed testem nie pic za dużo. W tamtym miesiącu robiłam testy dla obserwacji a w tym już na serio. Chcemy chłopca więc spróbowaliśmy i zobaczymy co będzie. Nie chciałam czekać do dzisiejszej nocy żeby nie było za późno i nie minęła odpowiednia chwila...:/ a teraz trzeba czekać no i wiadomo jeszcze obserwować ale zonk choroba mnie bierze i nie będe pewna czy był skok temperatury czy przez przeziębienie... ale test owulacyjny wyszedł dzisiaj ujemny rano i wieczorem więc może...?
 
piranha dzięki i dużo zdrówka życzę. co do starań to owu wg mnie byłam z 16 dc na 17 w nocy albo 17 dc rano-sex wieczorem o 23 17 dc. Jak dla mnie to chyba udało sie wbic w to O+12, mąz z suplementów pił olbrzymie ilości wit-c, wapna trochę(mleka sporo), dieta była tak na 50 % ale była bo wtedy za trzy dni miał zawody "triathlon", więc i aktywność fizyczna i zagrzewanie było na 300% u niego
Matik przytulam, tak smutno piszesz.
agus to trzymam kciuki, dobrze że nie czekałaś bo jak dzidsiaj juz test ujemny to juz pewnie po owulce i mogłabys się wtrzelić w O+12
krystian skok śliczny:tak:
viedzma kurde z ta tempką, a czy robiłaś testy owulacyjne wtedy(był pozytywny), bo sluz to jednak wcześniej plodny był.
 
Dzien dobry :)

matik nie pocieszam wiec, ale pamietaj ze wszystkie razem i kazda z osobna jestesmy tu z Toba myslami.Bardzo smutne co piszesz, ale doskonale Cie rozumiem. Trzymaj sie Kochana i nie poddawaj !! :-(

vviedźma rzeczywiscie spojrzalam teraz na Twoj wykres i kurcze owulka az macha :zawstydzona/y: ale te wczesniejsze testy owulacyjne pozytywne ? zagadkowe powiedzialabym. kurczaczki, normalnie pech, ale trzymam kciuki w takim razie za listopad jak prosilas :* Klucie juz odbebnione, wyniki powinny byc jutro.
uch.

Dorcia a gdzie dokladnie kolo tego Krakowa mieszkasz ??Pytam bo pod Krakowem mieszkalam pol roku ( dokladnie w Krzeszowicach), potem w samym Krakowie 2 miesiace. Mam tam Wujka, czesc rodziny tam wlasnie jest pochowana, bo stamtad pochodze wiec conajmniej 3-4 razy w roku staramy sie byc w Krakowie :happy:
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ewelin niesugeruje sie temp bo cos termometr mi sie zawiesił, ten skok jest innym mierzony. Nie moge wykluczyć że był wcześniej. Ja tak myslę że owu miałam 10-11 październik.
Nuuuśka ​ja miałam zacząć staranka w listopadzie ale tak po cichu liczę, że owu mi sie opóźniła w tym cyklu. Pytasz ile się staram? nie wiem ile cykli ale 18 miesięcy.
 
witajcie dziewczyny - zaczynam dzień od przesłania świeżej porcji fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Matik - tule mocno!

mój film z tą betą związany jest z tym, że na tym etapie z moja córką beta była o wiele wyższa... z drugiej strony przyrastała w przeciągu 48 godzin o 100%... co ma być to będzie... nie mam na to za dużego wpływu...

Krystianmartin - jaki piękny skok :tak:
 
Witajcie.
Nie mam weny do pisania, Zuze rozlozylo, temperatura, wymioty... jestem taka spiaca.

Viedzma ja mysle ze ta owulka jednak wczesniej byla niz ten skok, swiadczy o tym pozytywny test owu i sluz. No zobaczymy.
Krystian &&&&&&&
Matik tulam.

Milego dnia!
 
marchew lapie lapie zwlaszcza ze Ty tez niebieska :-):-) kiedy masz wizytke jakas ?

krystianmartin ok :tak: piekny skok ajjjj oby cos z tego bylo :happy:

elmo zdrowka dla malej !!!! Kurcze wszystkich po kolei rozklada zaczynajac od dzieciaczkow :/

Ide domek ogarnac.


PAŹDZIERNIK 2013

Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )

krystianmartin - termin @ 21.10 / 24.10 ( 18 miesiąc starań )

LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )
zakrecona - termin @
gorgusia - termin @
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-)dawno mnie nie było ale podczytywałam i gratuluje kolejnym szczęśliwym mamusiom. Za reszte kciuki &&&&&&
Nie miałam weny do pisania bo źle się ciągle czułam, wiecie mdłości, zawroty, zgaga, żyganko same przyjemności. Ale od wtorku jestem szczęsliwa bo widziała maleństwo. Ma 55 mm , kośc nosowa jest, przeziernośc ok, widziałam 2 małe stopki, paluszki, machała rączkami. Cudny widok. Nawet mdłości mi przestały przeszkadzać.:-)
Pozdrawiam. Jak będe znała płeć to dam znać. nie wiem jeszcze jakie ale przesyłam &&&&&&&&&&& .
 
Do góry