reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska dziękuje, mam nadzieje, ze Tobie się szybciutko uda,
trzymam &&&&&&&
a co do odpieluchowania to mój najmłodszy nosił nocnik na głowie,
nie wysikał sie do niego ani raz, sika do ubikacji tak jak jego starszy brat, wogóle w swoim starszym bracie jest zakochany
mam na mysli 3 -latka ( bo mam jeszcze 18 letniego syna) i robi wszystko to co on
Antosia ja Ci chyba jeszcze nie gratulowałam,
gratuleje ciaży i życze nudnych i spokojnych całych 9 miesięcy
Maggie dziekuje, sama jestem w szoku, ze młody tak szybko złapał, bo
on z tych dzieci co sekunde nie usiedzą, cały czas w biegu
co u Ciebie, zaczełaś już starania?
Elmo powiedz mi kochana czy H&M jest tez online sklep czy tylko stacjonarny?
Daria dziekuje,
jak się czujesz?
Airfix ja rodziłam w Tuchowie ( od samego Krakowa jest to
chyba jakieś 90 km, zalezy gdzie dokłanie mieszkasz), jestem bardzo zadowolona, znieczulenie dostałam
bez żadnego problemu, brałam przy najmłodszym, dla mnie rewlelacja, a ja nie mam lekkich porodów, i dzieici rodze duże,obsługa w szpitalu jak w prywatnej klinice,
podejscie połoznych i lekarzy super, jest też 2 szpital nowy w Roztoce , tez bardzo dobra opieka,
minus tego szpitala, ze nie mają odpowiednich lekarzy od dzieci,
jeżeli nie jest to od Ciebie za daleko Tuchów śmiało polecam, ja tez miałam inne szpitale bliżej
ale rodziłąm tam i jeżeli kiedyś bede jeszzce rodzic to na pewno w Tuchowe
a mój najmłodzy synuś też Alanek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antosia niezbyt skrupulatnie mierzylas, dzieki czemu pewnie nie myslalas o tym zbyt wiele - a to najlepsze ponoc lekarstwo :tak: dziekuje za kciuki, poki co czuje ze chorobsko zaczyna mnie rozkladac :baffled:

kate18 tak juz chyba jest ze kazdy ma swoj wzorzec, najlepiej w podobnym wieku, lub ciut starszy :) Dobrze, ze ma go kolo siebie, latwiej sie wtedy uczyc pewnych rzeczy, ktore normalnie staja sie problemowe. Czyli masz czterech mezczyzn w domu :blink: kurcze fajna rzecz miec pare dzieciaczkow, mnie sie zawsze marzyla duuza rodzina, wspolne obiady, swieta we wspolnym duzym gronie, ale u Nas jak juz sie uda zafasolkowac, pozostaniemy przy dwojce, no chyba ze kiedys bedzie Nas stac na powiekszenie bardziej rodzinki. Nie ma w koncu nic piekniejszego niz bycie rodzicem :-)
 
Ostatnia edycja:
elmo Nadia w nocy juz nie pije chyba 3 lata dobre :) rano jak wstanie kladzie sie przed telewizorem i pije melko i przed snem tez dzis dalam jej z kubka niekapka nuka ona go bardzo lubi tylko taki problem ze on jest maly bo ma 150ml;/ w sklepie bylam nic ciekawego nie bylo ale pozniej pojade do takiego dużego dziecięcego to tam pewnie z nia jakis fajny wybierzemy :)

Kate ja sie czuje super najgrsza ciaza to byla z colinem mdlosci zgaga wymioty wstręt na mieso itp a teraz jak i z nadia zero objawów oprócz brzucha i ciągłego siku;/
 
hej dziewczyny
co tam u Was? która jest już po owu i czeka na wykonanie testu ciązowego??:-):-):-)
u mnie najpierw katar niesamowity, gorączka, ból gardła a od wczoraj złapało mnie zapalenie spojówki, oko mi spuchło , tak myśle co jeszcze mnie zaatakuje:-:)-:)-( owu powinna być tuż tuż a ja w takim masakrystycznym stanie:-:)-:)-:)-(
pozdrawiam i trzymam za wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Melduję że wstałam...ciężko mi było dzisiaj zwlec się z łoża...ehhh...jak ja lubię niedzielę !!!

MIŁEGO ODPOCZYNKU KOCHANE !!!
 
Kate, ja jeszcze nie rozpoczęłam starań, póki co choróbska krzyżują nam wszystkie plany, nawet nie mam siły o niczym myśleć, powoli wpadam w depresję z tego chorowania małego ...
Miłej niedzieli wszystkim :)
 
hej dziewczynki :*

Przyszlam zameldowac, ze dzis skok, wiec albo owu jednak byla wczoraj albo to przez chorobsko jakie sie od wczoraj kolo mnie paleta :zawstydzona/y:
ciezko bylo sie dzis podniesc z lozka, od rana w pracy :baffled: w niedziele sa same zabiegi i przynajmniej jedna w miesiacu chodze, bo za to przynajmniej Nam placa a nie jak za darmowe soboty :no:

Milej niedzieli wszystkim, kciuki za zblizajace sie owulacje i testowanka :-)
W ogole mamy my tu jakas liste ?? Moze zrobic ,z najblizszymi terminami @, wtedy bedzie podglad na biezaco :)
 
Nuuśka to trzymam &&& żeby żołnierzyki szybko dotarły do jajeczka i zamieszkał w Tobie zdrowy synuś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto robi listę ??? Jak coś to ja mam termin @ 23.10.2013...9 cykl starań

POZDROWIONKA !!!
 
Witam niedzielnie :-)

Ja juz po owu 9 dni, ciężki był ten mój cykl bo choróbsko i mnie dopadło a do tego synek tez chory parę nocy nie przespanych ale już lepiej z nami ;-) wczoraj po obiedzie bolał mnie brzuch i dzisiaj podkusiłam się zatestowac wiem ze to szybko ale albo mam zwidy albo widzę cień cienia do światła, chociaż nie chce mi się wierzyć bo tak się zakwasiłam ze raczej nic z tego zobaczymy żeby nie zapeszać czy jutro tez coś będę widzieć czy nie ;-) testy mam 10 mlU. Wiec ciiiiiiii i trzymajcie kciuki :tak:
Vviedzm a Ty jak tam testowałaś już ? Bo miałaś owu szybciej :-)
Milej niedzieli wszystkim życzę.
 
reklama
Dorcia dziekuje Ci Slonce, jakos wydaje mi sie niestety ze to zasluga chorobska, poza tym nici mimo wszystko z planu przytulankowego, ale....cicho siedze i zobaczymy :*

robie liste :)

PAŹDZIERNIK 2013

Nuuuśka - termin @ 10.10 ( 10 cykl starań )
Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
myszka281 - termin @
Ana87 - termin @
zakręcona - termin @
Milla21- termin @
truskafffka - termin @


LISTOPAD 2013


W oczekiwaniu na staranka :
kate18,



Tego kogo pominelam przepraszam od razu ale jeszcze nie spamietalam wszystkich Was dziewczynki :* Prosze, dopisujcie obok swoje daty spodziewanej @ bo tego niestety nie mam skad sczytac :) kolorami oznaczone sa planowanie płcie w starankach. Jesli ktoras chce cos udoskonalic, smialo :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry