reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia wariatka !!!! :-):-):-D :***** To co ja zrobie jak Tobie juz wreszcie nadejda DP ??? Chyba z domu nie wyjde, bo jak tu w pracy kciuki trzymac ? Nogi i rece zajete, chyba Olcie zatrudnie do trzymania - w koncu im wiecej tym lepiej a ma za kogo trzymac. W koncu Ciotki BB sa najlepsze w swiecie !!
 
reklama

PAŹDZIERNIK 2013

Nuuuśka - termin @ 10.10 ( 9 cykl starań )

Ana87 - termin @ 16.10 (3 cykl starań )
Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
myszka281 - termin @ 04.10 (2 cykl staran )
zakręcona - termin @
Milla21- termin @
Mar-chew - termin @
Airfix - termin @
Maran-atha - termin @
mamakaja - termin @


LISTOPAD 2013


W oczekiwaniu na staranka : kate18, maggie2205
,​



 
witam
Nuuska dziekuje za wpis w tabelce ,
a umnie tak jak piszesz 4 mężczyzn i ja jedna, póki co,
ale mój m mówi, ze jak kiedyś baby będzie to pewno kolejny chłopak,
bo w rodzinie mojego m i mojej same chłopy sie rodzą,
pożyjemy zobaczymy,
Meggi życze zdrówka i zebyś szybko zobaczyła 2 kreseczki
 
Witam niedzielnie :-)

Antosia poczatki bywaja ciezkie, ale dasz rade. Humory przejda, wiem to przykre kiedy czlowiek zdajac sobie sprawe ze jest uciazliwy dla innych nadal to robi ale trzeba zwalic na hormony, przeczekac i tyle. Mam nadzieje ze Twoi chlopcy beda wyrozumiali ;) Antosiu zycze dobrego samopoczucia :) Maran nie, nie zdecydowala sie narazie. Ale wszystko przed nia ;)
Kate H&M tylko stacjonarne, poki co nie ma online.
Daria a nie moze Nadia wypic tego mleka z normalnego kubka, usiasc zamiast lezec i wypic, albo nawet przez zwykla rurke? Moze glupio sie pytam ale przeciez ona ma prawie 4 latka.
Maggie Myszka zdrówka dla was i dzieci. Mnie tez rozklada, gardlo boli :(
Myszka wielkie kciuki w kolorze pink &&&&&&&&&&&&&& :)
Nuska soda na palcu do O+24 czyli do 24 h po owulce co 4 godz ale jesli zakladasz ze byla wczoraj to z piciem napoju sodowego dalabym juz spokoj. Wielkie &&&&&&&&&&&&&&&
Viedzma???
&&&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki i moc swiezych fluidków slę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Antosia :) nie, nie zdecydowałam sie... mój mąz ciągle w pracy po 12 h nieraz siedzi taki urok nienormowanego czasu pracy... a ja całe dnie sama z dziecmi, teraz Ala szkołe zaczeła,Maja od przyszłego roku przedszkole I za 2 lata też już szkola, tu zaczynają w wieku 4,5 lat. wiec niby czas na zajmowanie sie kolejnym Maluchem byłby, ale nie mam przekonania, ze to ten czas... wlasciwie powiem Ci, że psychicznie jestem wypalona I potrzebowałabym teraz wyjść "do ludzi" ale mam jeszcze czasu troche na decyzje bo w przyszłym roku koncze 33lata wiec jescze troche mi chyba jajek do zagospodarowania do 40stki zostało... Masakra jakaś jak czlowiek I chciałby I boi sie jednoczesnie, zwlaszcza że czasy takie niepewne... ehhh ja to mówie, że w moim przypdaku najlepsza była by wpadka z synusiem I tyle, ale u mnie nawet z wpadką cięzko bo wiem kiedy owu wypada... wiec poki co podczytuje Was, czasem cos skrobne, ale nie chce sie za dużo udzielać jak ja nie jestem staraczką :zawstydzona/y:jednak nie umiem tu w ogóle nie zagladać :zawstydzona/y:

pozdrawiam wszystkich z całego serca I sciskam mocno no I oczywiście życze wymarzonych dzieciaczków w jak najszybszym czasie :)
 
reklama
Do góry