reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

polisia- pytam ponieważ chyba w tym cyklu miałam późno owu. i nie wiem czy coś z tego będzie:(
test owu wykazał 27-28 sierpnia dwie krechy , przypada że owu. była albo 28/29. wczoraj wieczorem złapał mnie okropny ból podbrzusza, miewam tak czasami, trwał chwile ale naprawdę muszę wtedy usiąść i nie oddychać:) nie wiem czy to wtedy właśnie była owu. bo nie mierze temperatury.wieczorem zauważyłam śluz gęsty, lepki, białawy.wcześniej to ja wcale śluzu nie widziałam.
dziś w nocy też czułam bóle lekkie , coś mi się poprzestawiało w cyklu i chyba taka późna owulacja nie jest dobra do zajścia w ciąże
 
reklama
Airfix- ta druga wg mnie może być, ale ta pierwsza do naszych celów raczej nie, kiedyś Piranha pisała, że to powinien być chyba turmalin sproszkowany, aby wydzielał więcej jonów. W tej pierwszej byłoby za mało jonów.
Co do męża, to rzeczywiście kiepsko , jej, oby szybko się unormowało cisnienie i mogliście działać w tym cyklu&&&&&

Piranha- dziękuję za te stuningowane kciuki, oj potrzebne są:tak: Liczę na ten cykl, bo jeżeli teraz się nie uda to już się chyba wtedy załamię. Najgorzej , że we wrześniu wracam do pracy , a mam stresującą pracę, ale może jakoś dam radę z tym wszystkim.

Polisia- będzie dobrze, zobaczysz:)
 
dzięki Elmo za tak przemiły post , normalnie mam łzy w oczach. Tak bym chciała być też tak szczęśliwa jak Ty teraz to musi być wspaniałe.

Polisia ja też tak mam od nie dawna że jak widzę dziewczynkowe rzeczy to nie jest to ju tak chwytające uczucie jak było wcześniej bo było bardzo ogromnie chciałam tylko dziewczynka a teraz dziecko po prostu dziecko ale na 1 miejscu dziewczynka była by ogromnie miłą niespodzianką ale jak nie to trudno czuję spokój
Obawa największa to żeby mieć mieć mieć

Krystian martin
jestem wściekła wściekłą co się dzieje powiedz kochana czy brałaś te specyfiki które pirania poleca na wzmocnienie?
i koniecznie duphaston sobie załatw zobacz jest spadek w ok 21 23dc może warto spróbować po owu brać to i jeść ananasy które ułatwiają zagnieżdżenie polecane przez lekarzy metoda! Przykro mi kochana strasznie jak teraz mi się nie uda to znowu powtórka z rozrywki masakra choć jak tylko owu mi się potwierdzi to mąż już będzie brać te wspomagające witaminki ja też
 
Lukaa a moze bursztyn :) Bursztyn bardzo silnie jonizuje ujemnie, ładnie wyglada poza tym ;)I nie trudno dostać. Może Piranha nam podpowie czym by tu sie jeszcze dojonować ujemnie :)
 
Airfix- pewno nie zaszkodzi bursztyn, a pomoże, ale na ile to nie mam pojęcia, nam potrzeba dużo jonów ujemnych. Od tej firmy QS dalej nie mam żadnej odpowiedzi na meila, coś chyba jednak nie halo.
No właśnie, może Piranha coś nam podpowie, albo i inne dziewczyny coś skrobną.

Krystianmartin- jestem z Tobą, wiem co czujesz, ja to samo przechodzę każdego miesiąca. Tulam mocno
 
reklama
Lukaa dzieki, widsz bede musiala pomyslec o tym zelu. Nie mialam pojecia ze cos takiego jest. Szkoda tylko ze cena taka wysoka a to nierefundowane no ale trudno.
Daria miedzy moimi dziecmi bedzie 5 lat roznicy, zdaje sobie sprawe ze z Zuzy juz jest taki maly samolub. Moze byc ciezko aczkolwiek narazie o tym niemysle. Bede ja powoli oswajac i zrobie wszystko zeby kochala braciszka (och jak sie ciesze ze moge juz smialo napisac braciszka :) )
Ana87 mysle ze w 12 dc mozna sie pokusic o test jesli sie niecierpliwisz jednak roznie to bywa, jednym pokazuja sie wczesniej II innym pozniej.
Axa dzieki! A wiesz jak ja sie ciesze ze tych statystyk nie popsulam? NIesamowicie sie ciesze :)
Agulek moj suwaczek jest ok, jestem w 16 tyg.
Maggie wczoraj juz lecialam do kasy z niebieskimi czapeczkami ale w pore sie opanowalam i stwierdzilam ze jeszcze bedzie czas na czapeczki ;) Mowisz ze sie tak ostro godziliscie? Hehe no to super, zobaczymy... Bedzie dobrze, zobaczysz.
Mamawczesniaka zycze Ci zdrowej spokojnej ciazy i zeby juz nie bylo zadnych plamien i stresów. Trzymaj sie.
Polisia swietnie Cie rozumiem, narazie zyjesz tylko tym zeby uslyszec ze wszystko dobrze. Szalenstwo plci zacznie sie dopiero po genetycznym. Choc zycze Ci z calego serca abys nie uzyla tyle stresu co ja ;)
Airfix przykro mi ale zdrowie meza najwazniejsze. Dbaj o niego i staraj sie byc wyrozumiala choc wiem ze to nie latwe. Ale kciuki trzymam, moze jednak uda sie zadzialac &&&&&

Dobra wklejam opis staranek, dużo tego wiec sie nie smiejcie haha :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry