reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Krystian rozumiem cię w 100 a nawet w 200%. Miałam zrobić też w piątek ale nie wytrzymalan i w czwartek po poludniu bladzioch nawet mężowi nie pokazałam. Może ten lipiec jakiś płodny był. Oby.:-)
 
reklama
Agulek no u mnie lipiec był kolejnym pechowym cyklem, zobaczymy co przyniesie sierpień, nawet jak zobaczyłabym II to i tak zacznę sie cieszyc dopiero jak lekarz powie że jest ok, bo w tamtym roku, dokładnie rok temu zobaczyłam II ale okazało sie że to tylko puste jajo....jeżeli spotkałoby mnie to po raz drugi to to oznaczałoby koniec starań
 
dzięki Pirania no to czekam ale od tamtego testu czasu czas jajniki mnie bolą oj oj oj nie lubię nie pewności
oczywiście sylk cały czas w grze przed i po ale testy owu mi się kończą został mi 1 ale zamówiłam na allegro mają wysłać wiec ciągle czekam
 
krystian nawet nie mów takich rzeczy, myśl pozytywnie. A rozumiem czekanie, ciągle to czekanie.

piranha może i coś takiego widzę, grzybek u chłopca i cienkie rozwidlone u dziewczynki, ale jednak ja się nie nadaje do czytania z Nuba, pozostawiam to innym.
A ile mi możesz wpisać czynników-sama nie wiem
suplementy i minerały dla mnie to to samo, ale
1. suplementy brałam magnez, wapno, wit-c, piłam czasami piłam sok z żurawiny i ja podjadałam w suszu
2. dieta tak-masakra z jogurtami była ale piłam
3. ph tak pilnowałam
3. odstęp niby O+12
4. jony, było po pełni więc sie nie złożyło, ale okres wiosenny-tak, lampa solna zakupiona do domu
- mąż zagrzal porządnie jąderka przed starankami (mówił że az parowały-przygotowania do triathlonu miał)
5. hormony, nie wiem w lutym robiłam badania w 3 dc to stosunek LH:FSH =0,39, estradiol-45,32, progesteron 0,94 więc nie wiem
 
Odebrałam wynik tsh 6,360.
Jestem załamana, płaczę i nie mam siły na nic więcej.
Pomóżcie, co mam teraz robić?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
mamakubulki :blink: powiem Ci że ja mam tą samą korbe. Odkąd zaczęliśmy planować drugie dziecko,to zaczęłam zauważać że tzw.'parek' jest bardzo mało:eek:. Z reguły leci seriami po dwoje,lub nawet troje dzieciaczków tej samej płci. I tak się uśmiecham w duchu,że pewnie podziele ich los. Byliśmy w tym roku w pensjonacie dla rodzin z dziećmi,i na śniadaniu gdzie byli wszyscy wczasowicze doskonale było to widać,mąż sie śmiał że to przypadek,dopóki się nie rozejrzał po sali.
Też chciałabym porobić te główne hormony. Poradzi ktoś w którym dniu cyklu jakie można zrobić? Chodzi mi o estrogen,testosteron,progesteron.
Pozdrawiam&podczytuję.
 
reklama
Do góry