reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PIRANHA byłabym wdzięczna.

Właśnie się umówiłam na wizytę to będzie 7tydz i 4 dzień (17 wrzesień).

Teraz mi się przypomniało ze ok 8 dni po owulacji mialam na papierze 3 kropki czystej czerwonej krwi to była pewnie implantacja, a za 4 dni po południu bladzioch wyszedł.
 
reklama
Pirnha dzięki. Ja od niedzieli czuję takiego "klucha w gardle" Nikomu nic nie mówię więc te wszystkie emocje trzymam sama w sobie. A jeśli chodzi o zdjęcia nubów to patrze ,patrze i one sa dla mnie dalej identyczne. teraz wiem kto to kto ale sama nigdy bym nie powiedziła który nub dziewczynkowy a który chlopczykowy. Dla mnie to czarna magia.

Oczy niebieksie
niedługo ty będziesz się cieszyć, zobaczysz. Juz 12 sty tydzień Ci leci. a ty ktorego masz wizytę, teraz pewnie będzie to genetyczne.
 
agulek, miałam dokładnie ten sam wiek ciąży na pierwszej wizycie :-), dzidzia będzie mieć już około centymetr (Krzyś miał tyci poniżej a Kaja trochę powyżej) a serce będzie już pięknie bić. To na 100% było krwawienie implantacyjne, jest to najczęściej kilka kropel żywej krwi, idealnie pasuje 8 dpo i również odstęp do pozytywnego testu.

ewelin
, przyjrzyj się i zobacz, że nub chłopięcy jednak troszkę odstaje w górę względem dolnej linii kręgosłupa, ma też często odrobinę inny kształt - taki wyraźny "grzybek" na końcu podczas gdy nub dziewczynki jest długi, cienki i często jakby rozwidlony na końcu.
 
hej dziewczyny
daria to super że wszystko ok faktycznie dzidzia duża więc może i dziewczynka mówią że są większe no ale ja się nie znam

Krystianmartin piękna tempka trzymam kciuki za upragnione 2 kreski

wszystkim dziewczynom starającym się trzymam kciuki&&&&&&&&&&&

A ja no cóż za moment zrobię kolejny test i wkleję zdjęcie wczorajszego bo jak jest suchy to lepiej go widać ale jest jaśniejszy bez 2 zdań ale tempka pięknie leży!!!! wieczorna już podwyższona ale jeszcze nie na półam 37 jak to wcześniej bywało no nic generalnie prawidłowo owu powinna być 11dc tak zazwyczaj bywało prócz ostatniego ze była 15dc więc pozostaje czekać :baffled: zawsze coś ja nie wiem że to życie zawsze musi się komplikować a inni to nic tylko zachodzą i krzywdą dzieci( mowa o morderczyniach własnych dzieci) co to za sprawiedliwość czego to ma nas nauczyć nienawiści? przepraszam z a wywód
co jest ratunku Pirania

jedyne co dobre to to że tempka tak ładna prosta jeszcze nie była zawsze skoki były ja na trampolinie a teraz piękny zjazd w dół , może jutro w końcu się wyjaśni
 
Ostatnia edycja:
Matik, według mnie będzie drugi pik LH, pierwszy był za wcześnie i pewnie pęcherzyk pod jego wpływem nie pękł, tempka nisko więc pewnie estrogeny rosną i niebawem wywołają drugi wyrzut LH, testuj dalej, będzie dobrze, zobaczysz!

Idę położyć spać małą marudę :-)
 
Piranha, Agula Ewelin, Matik dziękuje, ale jakoś brak wiary:-(, wykres ładny ale to nic nie znaczy.
Agulek ja juz jestem mamą majową :tak: mój pierwszy syn urodził sie 3 maja wspaniały czas na narodziny więc mogłabym jeszcze raz:-D
 
KRYSTIAN jak wszystko będzie dobrze to mam na 2-3 maja wlaśnie. Może to właśnie twoja pora, ja też bardzo długo czekałam i miałam już po raz kolejny odpuścić...zrobiłam 3 testy bo nie wierzyłam, tymbardziej że tylko 1 sex był.Trzymam kciuki będzie mi raźniej.:-)
 
reklama
Agula fajnie by było. Normalnie płakac mi się chce bo juz widzę w myslach jedną kreske na teście. Nawet nie mam odwagi myśleć ze mi sie udało. Oszaleje do piątku:szok:
 
Do góry