reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kate to witaj w klubie mamusiek chlopaków :) tyle ze moj najstarszy ma prawie 15 pozniej 9 , prawie 3 i mlodziak 1 rok i 4 miechy :) ja licze ze w grudniu zaczne brac wszystkie suplementy i zaczne ostro dietowac po swietach :) Wszystko juz w sumie mam , dgyby nie klopoty ze zdrowiem juz bym zaczela :) takze licze ze tak jak Ty marzec, kwiecien uda mi sie zajsc w ciaze :)

ok. dziewczynki na mnie juz czas :) bede zagladac :) zreszta codziennie zaglądam tylko nie zawsze mam czas cos skrobnąć :)
 
reklama
Witajcie,
zaglądałam tu ponad pół roku temu, ale tak bardziej orientacyjnie... Jesienią będziemy starać się o rodzeństwo dla 2-letniej córki i z różnych względów marzy nam się druga dziewczynka. Także teraz bardziej się wciągnę i jeśli pozwolicie to pomęczę Was trochę pytaniami :) Pozdrawiam i również trzymam kciuki!
 
dziewczyny bardzo się cieszę. Życzę każdej z planujacych usłyszeć takie słowa. Płeć nie potwierdzona przez lekarza ale jak dla mnie i mojego serca wasze opinie są bezcenne i teraz wiem ze mogę mieć nadzieję, tzn. teraz mam nadzieję.
Elmo przecież Ci na in-gender dziewczyny pisały że chłopak U ciebie.Trzymam kciuki do czwartku za twojego małego, ja nie wierze w dziewczyne u Ciebie i nie uwierze jak mi nie powiesz że lekarz potwierdził na 100%.
 
Ewelin też czuje u ciebie córe. Dużo zrobiłaś w tym kierunku. kciuki trzymam.:-)


Dziewczyny boli mnie niemiłosiernie głowa coś mog wziąść? Dziwi mnie tylko że spać mi się nie chce w 2 wcześniejszych spalam na stojąco:-D
 
Agulek mnie całą prawie ciążę z Adi bolała masakrycznie głowa, brałam paracetamol.
Katy u nas ok, mieszkamy sobie w tych niemcach:-)
Kaci poszedł do zerówki, i liczyłam strasznie, że się nim zajmą, bo on nie zna języka, w przedszkolu mieli go gdzieś. I co, dziś dostał zadanie domowe, 4 kolorowe kropki na kartce, Kaci oczywiście nie zrozumiał co mają z tym zrobić. Mój M rozmawiał z Panią, że on nic nie kuma, powiedziała, że wie. Ta zerówka to specjalna klasa, myślałam, że dla obcokrajowców co języka nie znają, ale inne dzieci mówią po niemiecku, więc może dla jakiś źle uczących się ta klasa jest, co mało punktów na teście miały. Kaci miał 17 pkt na 24 potrzebne, mimo że języka nie zna.
 
oczy niebieskie dzięki za porady :tak:tak właśnie zrobię we wrześniu,zaaplikuje mniej,albo z godzine przed. A powiedz mi ile Ty sody dawałaś na te 3g,tak pi x oko ze szczyptę czy dwie?
piranha :-) mogę obiecać że czytać Was będę codziennie:sorry2:ale nie chciałabym Twoich statystyk popsuć,bo u nas w rodzinie rodzą się saaaaaame dziewuchy!!! :baffled:nie wiem czy to jakieś predyspozycje genetyczne czy co?! Ostatni chłopak 17lat temu,a zaledwie w ostatnich 4 latach-4 dzieweczynki. :-(;-) próbę podejmę,chyba mi ciężko będzie przechytrzyć naturę. Od dziś w takim razie wznawiam suplementy bez obaw,tymbardziej że ciążowo to ja się w ogóle nie czuję...
ewelin :-) super wieści dla Ciebie czytam! Będzie wymarzona córeczka! :-pa teraz gadaj jak Wy żeście tych chłopaków zmajstrowali,hmm...:-D;-)
 
reklama
wiedzma dla mnie czas na chłopca to był 24 przed owulką kiedy ma się ciągnący śluz płodny. Ja ogólnie zawsze diete miałam czysto chłopięcą, przeważnie mięso. nie jadłam nigdy jogurtów, ogólnie nabiału, jedyne mleko to w kawie, żadnych owoców. dlatego teraz po przeczytaniu zasad na chłopca nie byłam zdziwiona że mam dwóch chłopców. Będę ci kibicować, dla osoby jogurtowej dieta chłopczykowa to katorga, ale trzymaj się potem odbijesz sobie.
 
Do góry