reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ewelin, szkoda bo mam już wszystko przygotowane, oddziela mnie tylko naciśnięcie "wyślij posta" (brakuje tylko podania wieku ciąży ze zdjęcia) ale OK :-)

Daria, trzymam zatem mocno za Was kciuki, oby wszystko było w porządku.
 
reklama
Witam dziewczynki !
Jak zawsze w przelocie ale nie moglam sie powstrzymac zeby skomentowac fotke Ewelin :) Ty juz kochana mozesz być bezpieczna na 200% to jest dziewczynka a ja sie myle bardzo sporadycznie , u Darii chlopiec .
Napiszcie prosze pozniej czy mialam racje to juz chyba u mnie takie "zboczenie" od 2 lat nic innego nie robie tylko czytam z nuba :)
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze pod koniec roku tez juz zaczne z wami planowac pelna para :)
 
Eweli przepraszam że Cię pomyliła z elmo ale mam teraz głowę zapełnioną czy już po owu czy nie , właśnie zrobiłam test więc czekam aż wyschnie kreska jest tylko na jak bardzo ciemna to jeszcze chwilka
Pirania dzięki
 
Piranha czytam, i dopinguję cały czas:-) a Adi rośnie, za tygodnie roczek, tak ten czas zasuwa
15.08.2013 023.jpg moja wymarzona :-)
Daria do szpitala jedź, tam pomogą, bo nawet bez znajomości języka będą wiedzieli co się dzieje, przecież ja też jeździłam, a języka ni w ząb!
 

Załączniki

  • 15.08.2013 023.jpg
    15.08.2013 023.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 44
agulek GRATULUJĘ SERDECZNIE, chyba Ciebie pamiętam z wcześniejszych czasów kiedy to się nie udzielałam ale podczytywałam to forum. Ty się starłaś o dziewczynkę-tak? Opisz swoje starania jak możesz?

Dziewczyny a wypiszcie mi te 7 punktów które trzeba przestrzegać bo ja jak znowu analizuje moje starnia to wypisałam tylko 6 zasad które trzeba przestrzegać
1 dieta
2 suplementy
3 ph
4 odległośc
5. hormony
6 jony.
a jaki 6 czy coś mieszam
 
porannakawa dzięki po twojej opinii uśmiech mam od ucha do ucha. Chyba zaraz się poryczę. Fajny byłby zawód "czytanie z Nuba". Buziaki a pod koniec roku czekamy na Ciebie aż dołączysz ze staraniami. A piszesz ze u dari chłopiec czy chodzi Ci o elmo? bo daria chyba nie wklejała jeszcze zdjęcia nuba.

Axarai córunia śliczna a uśmiech aż zapiera dech w piersiach
 
Ewelin raczej na pewno to bylo zdjecie Darii pare czy parenascie stron wczesniej :) musialabym poszperac chyba ze to bylo zdjecie synka Darii Colina . Co do Elmo to obstawiam dziewczynke ale to tak jak zreszta Elmo napisalam nie mam 100 pewnosci :( bo zdjecie nie jest dla mnie klarowne i sama pisala ze widziala na usg siusiaczka , caly czas trzymam kciuki za synka :)!!!! Boze wy nawet dziewczyny nie wiecie jak ja wam kibicuje i trzymam kciuki za kazda z was bo wiem wtedy ze to cale planowanie ma sens i ze to i dla mnie jest jakas furtka :)

ps. Ewelin jezeli sie pomyle u Ciebie z plcia, jak Boga kocham juz nikomu nic nie bede wróżyć ! :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry