reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Katja to może leć na bete. Ja dziś byłam w diagnostyce oddać mocz i krew i tyle tego pobrali że masakra. Ale miałam badania i do gin i do endo wiec wyszło z 4 flakoniki ale ze mam rozrzedzoną krew to szybko się napelnily.

Millo u Ciebie chyba są takie stopniowe skoki temp. Wiec może już po owulce. A we Włoszech i tak bym jeszcze zadziałała ;-)
 
reklama
U mnie wiecie co jeszcze z ta beta najgorsze? Ciotka w przychodni pracuje na recepcji i zobaczy wyniki :/ zamowilam sie na skierowanie ze na morfologie chce isc i zamierzam ukradkiem hcg dodac ale jak to zrobic zeby ona wyniku nie widziala :/
 
Jak u nas będzie corka to potwierdze też teorię ze sluz ma znaczenie bo kochalismy się wtedy kiedy sluz był kremowy, bialy o niskim ph (może to też wina infekcji która mialam). Sluzu plodnego mialam jak na lekarstwo ale wtedy akurat sie nie kochalismy. A jak będzie synus.. to obale teorie sluzu :-D
 
Katja a do innego laboratorium nie możesz iść ? Pewnie ciotka i tak by zobaczyła :/
No wlasnie niewiem jak to zrobic , pracuje z moja Mama , zwolnilam na jutro ze ide na badanie krwi - jednoznaczne z tym ze musze do naszej przychodni bo z mojej przychodni tylko w niej moge pobrac :/ wszystko mi to komplikuje. A leciec drugi raz sie kluc do szpitala szybko na sama bete chyba nie obrobie ...:(:(
 
Katja zarodek widac od bety 1000 a gdybys miala 1000 to testy juz musza wychodzic.

Millo raz kozie smierc :D

To ja chyba weteranka BB jestem po siedze tu juz ppnad 7 lat masakra:D

Airfix a masz jakies zdjecia z usg?


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko 7 lat?o siet!!!:))
Airfix no bede musiala sie bardziej postarac w takim razie:**

Elenna tak moj wykres wyglada..
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-09-06-10-13-43.png
    Screenshot_2016-09-06-10-13-43.png
    175,8 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Antonia Urinal Intensiv,ten mocny.

Maziajko Właśnie nie mam zdjęć,choć prosiłam. Zostały w aparacie usg to powiem żeby wydrukowal za miesiąc. Twarz dzidzi mi tylko dal
 
Do góry