reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia Ja tak jak porannakawa skłaniam się w stronę śluzu, a raczej jego małej ilości lub braku (ma być mniej niż przed staraniami które dały synka -ja tak tłumaczę;) , jeśli normalnie macie dużo i mega rozciagliwy,a przyjdzie cykl gdzie będzie go choć połowę mniej wtedy jak najbardziej na plus. Ph na pewno 4,0 nie miałam bo meczylam się z grzybica i jedyne co osiagalam już nawet nie dla planowania,a ulgi w pieczeniu itd to lactovaginalem 4,5-4,7.Potem rosło do 5,5, wiec co wieczór dawalam Lactovaginal i na zmianę Iladian. Starania były rano na luzie bo przecież do owulacji daleko miało być (wieczorem lactivaginal dalam) A rano ph nie mierzylam. Potem lezalam z godzinę, umylam się szybko i na zakupy. Koło 11 dałam znów lactovaginal bo zaczęło piec znów, i myślę ze pewnie wieczorem poprawkę w staraniach zrobimy. Ja wieczorem test robię,a tu pik w 12dc i panika hehe bo skąd,jak to. Więc owulacje przewidywalam rano,wieczorem na noc iladian dałam jak co wieczór. Rano owulacji nie bylo,dopiero w 13dc ok 23.Więc odstęp min 40h wyszedł.

Millo Mi też ph nie chciało spadać tak jak trzeba.Nie doszłam do tego żeby mieć 4,0-4,5. Jakie bierzesz suplementy? Czy to cytryniany? Mi np ph podnosiła Wit C ot tak dla ciekawości. Wszystko trzeba metoda prób i błędów przyjmować. I próbować co działa na tak,a co na nie. Millo,a jak z libido? U mnie przy pierwszym planowaniu było normalne,przy drugim już się coś zaczęło psuć, a potem po 2-3mcach wróciłam do planowania po raz trzeci i wtedy libido zero, współżycie to w sumie mogło nie istnieć,a jak już coś to zero przyjemności i w sumie się myśli o tym żeby już był koniec hehe czyli estradiol musiał mi spaść niżej niż zawsze miałam czyli połowę normy.

Miciur-ka Ależ Kochana Ty miałaś ładne corciowe zdjęcie z pięknym nubem :) Bede mocno trzymać kciuki &&&&
 
reklama
Airfix czylu w skrócie miałaś staranka przed owu min 40 h czyli 2 dni i mało śluzu. Ok. A który to dc wyszedł dzień starankowy?

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Starania 12dc o 6, a owulacja 13dc ok 23. Tzn mialam jeszcze jedne starania 4dni przed owulacja,ale z tego raczej ciaza nie jest. A ja owulacje zawsze mam 15-16dc lub 17-19dc, wiec było zaskoczenie. Synka mam z odstepu 5 dni, także odstęp sam nic mi nie gwarantował. Babeczka kiedyś u ginekologa mi powiedziała - ze synka się planuje,z dziewczynkami się wpada. Hahah i pierwsze co jak zobaczyłam pik lh 12dc wieczorem to mówię do męża -no to będzie wpadka na calego:) Wcześniej z odstepow 4-2dni i 0+12 nic nie wychodziło przez 5lat.
 
Dziewczyny , ja chcialam tylko zdac ranne sprawozdanie dla tych co to interesuje moj temat... W niedziele ( liczac + 14 dni) - okresu brak. Dzis - 29 dzien cyklu - okresu brak. Z wielka nadzieja zrobilam test z rana , negatyw. . Pozdrawiam wszystkie zaciążone a z niezaciążonymi sie solidaryzuje. Czy tylko ja obecnie testuje ?:)
 
Airfix biore cytrynian wapnia:)Fajnie opisalas wszystko:)U mnie teraz bylo duzo sluzu itp w poprzednim mniej ale nie zaskoczylo.Moze z prawego jajnika mam mniej:)Musze to obadac w przyszlym cyklu.A co do wpadki na dziewczynke to sie nie zgodze bo u nas wpadka i syn:).
Katja pokaz ten test..


A ja man teraz zagwózdkę bo byl skok ale z 36.40 na 36.59 (ja z tych niskotemperaturowych) .. i nie wiem dalej czy owulka byla czy nie a dzis temp nie zmierze bo jedziemy cala noc do Wloch a ja w aucie spac nie moge;(
 
Ostatnia edycja:
Katja super, brak @ jest nadzieja :-) a jakieś objawy malpowe? Samopoczucie?
Airfix dziękuję za wyczerpujace odpowiedzi :-)
Elena trzymam kciuki i odezwij się od razu po :-)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo Ten cytrynian wapnia bierzesz w takiej ilości jak zalecana? A magnez też masz cytrynian? Urinal Intensiv do owulacji możesz brać, fajnie obniża ph.
 
Airfix tak jak zalecane..wiecej brac? Oki kupie dziekuje:*Magezu nie biore bo jak biore oby dwa to spadaja mi a rosnie potas;)
 
reklama
Hejka

Airfix fajnie to opisalas:-)

Co do sluzu to u mnie jest go zazwyczaj malo zaszlam w ciaze z stnkiem stosujac wiesiolka i wtedy mialam w ciul sluzu! A teraz w ogole nie mam ...dzis ph znow pomiedzy 4.0- 4.5 .

Milo moze Ci to pomoze stosuje:
1* wapn
2* magnez
2* folik
1*B6
2* wit C
1* acard.

Porannakawa no niestety to niemozliwe 5 cc ...ale moze mi sie trafia trojaczki czy cos:D, dzisiaj snilo mi sie ze urodzilam 5 raczki 3 dziewczynki i 2 chlopcow hahaha:D

Katja :-( chyba tylko Ty teraz testujesz my z Millo w fazie owulacyjnej.

Antonia a u Ciebie ktoey dc?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry