reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale może Katja mieć niskie stężenie tego hormonu w moczu i dopiero na późnym etapie ciąży moga jej wyjść dwie kreski.
Tym bardziej ze w pierwszej ciąŻy tak miala
 
reklama
Ale może Katja mieć niskie stężenie tego hormonu w moczu i dopiero na późnym etapie ciąży moga jej wyjść dwie kreski.
Tym bardziej ze w pierwszej ciąŻy tak miala
Ja stale tego się trzymam Elenko , taki moze mam organizm ? Oby to tak bylo. Nie mam totalnie objawow @. Za to zjadlabym miechooo no sharme z sphinxa hihi. Ale to wcale nie na ciaze , ja poprostu tak mam ‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍ :)( swoja droga czy to Twoje imie ? Szalenie mi sie podoba, mam pracownice u meza Elene :) )
 
Ps. Wlasnie w pracy znajoma powiedziala ze jest w ciazy i od pazdz idzie na l4. Czujecie moja reakcje ?:p usmiech i zastanawianie sie. Czy ja tez ? Czy ja nie ? A moze w ciazy urojonej jestem ??:)
 
Airfix ogromne gratulacje chociaż Tobie się udało:-) :) teraz niech dzidzia zdrowo rośnie
Co do teorii śluzu to ją obalam hehe ja przy staraniach miałam saharę:-) :) bo ogólne z natury mam mało a przy starankach to już w ogóle. Dziewczyny przy staraniach zaleca się jony ujemne także moge Wam polecić zakup dobrego nawilżacza z funkcją jonizacji i dolewać do niego mgiełki solankowej efekt taki jakbyście były nad morzem (a nawet bogatszy w jony ujemne;-) ;)) ja dopiero teraz zakupiłam bo mały jest alergikiem
 
Airfix ogromne gratulacje chociaż Tobie się udało:-) :) teraz niech dzidzia zdrowo rośnie
Co do teorii śluzu to ją obalam hehe ja przy staraniach miałam saharę:-) :) bo ogólne z natury mam mało a przy starankach to już w ogóle. Dziewczyny przy staraniach zaleca się jony ujemne także moge Wam polecić zakup dobrego nawilżacza z funkcją jonizacji i dolewać do niego mgiełki solankowej efekt taki jakbyście były nad morzem (a nawet bogatszy w jony ujemne;-) ;)) ja dopiero teraz zakupiłam bo mały jest alergikiem
Ja bylam staraniowo nad morzem , to pomoze ??!!:):):) hihi. W
 
Magic no właśnie więc nie ma reguły :-)
Mam taki nawilżacz z funkcją jonizacji i często go włączam ale ze zwykłą wodą :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katja moze faktycznue tak masz ale na tym etapie jeszcze nic moze nie byc wiec 100% da Ci beta bo we krwi juz by byla.

Magic.podeslesz.linka. takiego jonizatora?

Airfix a dal Ci juz 99% ze to dziewczynka? Macie juz imie?:-)

Micourka takie to zycie na.emigracji dlatego ja bym za Boga nie wyjechala rodzina jest dla mnie najwazniejsza.

Millo no od 2009 odkad staralam sie o synka pozniej pisalam na grupach zamknietych z dziewczynami ktore poznalam.z.niektorymi mam kontakt do teraz.Bb to takie moje miejsce:D od kilku lat tez jestem moderatorem.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja moze faktycznue tak masz ale na tym etapie jeszcze nic moze nie byc wiec 100% da Ci beta bo we krwi juz by byla.

Magic.podeslesz.linka. takiego jonizatora?

Airfix a dal Ci juz 99% ze to dziewczynka? Macie juz imie?:-)

Micourka takie to zycie na.emigracji dlatego ja bym za Boga nie wyjechala rodzina jest dla mnie najwazniejsza.

Millo no od 2009 odkad staralam sie o synka pozniej pisalam na grupach zamknietych z dziewczynami ktore poznalam.z.niektorymi mam kontakt do teraz.Bb to takie moje miejsce:D od kilku lat tez jestem moderatorem.

Napisane na LG-P710 aplikacji Forum BabyBoom

Maziajka ja mam taki Link do: Klarstein Nibelheim Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Jonizator 5,6 l UV czarny Kup tanio! ale możesz też wybrać inny byle z funkcją jonizacji. jak dolewam mgiełki do jonizatora to pokój jest tak zamglony że widoczność bardzo słaba heheh:-D ale lepiej się oddycha
 
Maziajka Twoj 2 dom:) hihi jak testy?

Elenko powiedz mi jeszcze jak sie szyjka zaczyna obnizac to znaczy ze juz jest po owulacji ale w sensie po czy ze wlasnie jest?Nie wiesz moze?bo rano mialam wysoko a teraz jest juz nizej wiec chyba dzis ta owulacja chyba;/ja pierdziele.. wiec 2 dni po testach z pikiem.Kurde bele wszystko zawsze musi byc nie tak.A w tą 0+12h to musi byc dokladnie tak czy jest takis zakres godzin?I co z jutrzejsza temp ktorej nie bede miala jak zmierzyc?:(
Kurde moj maz sie wlasnie dowiedzial ze na 80% jak wrocimy z wczasow do leci na pol roku na delegacje zza granice..wiec mamy chyba ost szanse teraz:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Millo to do dziela!! A gdzie on leci??

A co do testow to na razie blada kreska owu nie czuje wiec jeszcze troche...obstawiam owu na piatek .Mam nadzieje bo zostaly mi 3 testy owu na jutro czw i pt:p

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry