reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej ja po ostatnim dniu pracy ... powiedzcie jest sie czym stresowac..bylam siku podtarlam sie i mialam rozowy sluz teraz juz tego nie widac tylko jednorazowa akcja nic mnie boli nie kluje itp.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
nie mam luteiny ale nic mnie nie boli zdarzylo sie raz wiec chyba nie bede siac paniki.. czytalam ze takie cos moze sie zdarzyc na poczatku przeciez ja mialam miec w czwartek @ wiec to dopiero 3 dzien i normalnie mialabym @ teraz to sa jakies zaburzenia hormonalne ktore zachodza na poczatku ciazy.. a to byl doslownie taki bladorozowy sluz na papierze..brzuch mnie ani chwile nie zabolal.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa jak mialas miec w czwartek to faktycznie:)Czasem nawet "niby okres"jeszcze mozna dostac.Dont worry;*

Mam nadzieje ze u mnie jutro cos zacznie sie dziac:(
 
Mierze temp a tam spadek temp a nie wzrost. Czyli owulacja tuż tuz a nie już po. Teraz dopiero się kapnelam czemu raz na kilka cykli mam spadek przed owulacja..bo nie zawsze odnotowywuje spadek. Pewnie to zależy od godziny owulacji. Jak jest wieczorem lub w nocy a rano mierze to pewnie wzrost temp będzie. A jak wystąpi w trakcie tego dnia to rano będzie spadek. Zatem u mnie wychodzi odstęp 2-3 dniowy o ile jutro będzie wzrost temp. Czyli jakoś pewnie i tak nic nie przetrwa i dupa.
A jak jutro nie będzie skoku i cos sie przesunie to wogole nie ma co liczyć. Chyba ze wtedy poczekam na skok i sprobojemy O+12 ? Tylko ze takiego dokładnego momentu owulacjo to ja nie będę raczej znac i czuc.

Maziajka a kiedy masz wizytę u gine? Ja był powiedziała mu o takim jednorazowym incydencie.

Millo jak u Ciebie testy? Kiedy sie kochaliscie ostatni raz? Myślisz ze coś przetrwa?
 
Ostatnia edycja:
hej u mnie zaczelo sie krwawienie takze nic z tego nie bedzie cos poszlo widocznie nie tak zaraz dostane @ ..byc moze ciaza biochemiczna czy cos.Nic juz nie zrobie..widocznie tak mialo byc.Nie zalamuje sie bo wiem, ze to na tak wczesnym etapie sie zdarza i byc moze gdybym sie nie starala nie zwrocilabym uwagi na tak nieznaczne spoznienie @.Dlatego glowa do gory i cycki do przodu[emoji5]

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurcze Maziajka... a może do gina byś podskoczyla.. Może to jednak lekkie plamienie a nie @ i np luteina by pomogła?
 
Maziajka sprobuj zrobic test ciazowy, jesli cos jest to trzeba szybko wziasc leki . Choc to wygląda na samoistne poronienie byc moze z powodu niskiego progesteronu.Jednak wtedy kiedy zobaczylas różowy śluz powinnaś wziąść Luteine, nie ważne czy coś boli czy nie.Mnie też nigdy nic nie bolało,ot zaczynało się od delikatnego plamienia. Ja przez takie coś musiałam zacząć przyjmować Duphaston już w każdym cyklu żeby dac szanse dzidzi :) co cykl robisz test ciążowy i jesli jest ciaza to nie odstawiasz go. Wybierasz sie może do lekarza żeby porozmawiać o tym? Zbadaj sobie może jeszcze poziom progesteronu 7dpo. I trzymam kciuki za kolejne starania &&&&
 
airfix dzisiaj wlasnie wyjezdzam na wakacje krwawienie juz jest dosc spore wiec nie ma co sie ludzic nie przezywam tego bo ot taka natura.. byc moze tak jak mowisz niski progesteron a moze ciaza biochemiczna nie ma co rozgrzebywac bo to i tak juz nic nie da.Ide 12 do ginki to porozmawiamy byc moze to to zapalenie .Zegnam sie z Wami bo wlasnie wyjezdzamy:-)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry