reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzenixx....no ja tak niestety mam od 3 cykli..piękne ale pierońskie nie pekają...
Tylko sie nie denerwuj odrazu , ale ja na twoim miejscu poszłabym sprawdzic ..poza tym czasem pękaja przy 21mm czasem przy 24 mm ...warto wiedziec jakby (tfu tfu) nie idało sie w tym cyklu...
 
Marzenixx....no ja tak niestety mam od 3 cykli..piękne ale pierońskie nie pekają...

Tylko sie nie denerwuj odrazu , ale ja na twoim miejscu poszłabym sprawdzic ..poza tym czasem pękaja przy 21mm czasem przy 24 mm ...warto wiedziec jakby (tfu tfu) nie idało sie w tym cyklu...

ale ty nie ma PCO? to nawet jak sie nie ma zadnych przeciwskazac ani PCO i wszystko jest ok to moga nie pękać???:eek:jak to....buuu zadzwonie jutro do tego gina i sie zapytam o co chodzi...
 
wszystkie wyniki mam w normie...ponoc jest cos takiego jak zespół niepekających pęcherzyków ....w tym cyklu prawdopodobnie dostane zastrzyk z pregnylu zeby pęcherzyk pekł...
 
Ostatnia edycja:
hej słońca:-)ja dopiero do domku zlądowałam:-) także nadrobię Was jutro kochane

Kicia naprawdę bardzo mi przykro kochana:-( tulam mocno

a wszystkim przesyłam gorące całuski i idę lulu bo oko się strasznie klei, a nie dość , że droga była straszna to jeszcze 20min policja mi dokumenty sprawdzała i to na dodatek jacyś gówniarze i przed domem prawie:wściekła/y: gamonie

idę, jeszcze raz buziaki
papa:-)
 
jarzebinka wytrzymasz, już nieduzo zostało, a radość będzie wielka, mam nadzieję :-)

no i nie wytrzymałam ................................

test.jpg
 
hej hej:-)


Jarzębinko czy ja tam widzę dwie kreseczki??!! :-))))))
Anufifi witaj słońce dołączam się z kawuchą:-):-)


 
no to zmieniamy nasze kawowe zwykłe poranne filiżanki dla Jarzębinki:-):-):-):-)


Jarzębinko GRATULACJE KOCHANA !!!!!!!:-):-):-):-)

Życzę Ci słońce wspaniałych, zdrowych 9 msc z dzidzią pod serduszkiem:-):-):tak::tak:
no i oczywiście wymarzonej

 
reklama
Beti, dziękuję ... oczywiście miałam nie testować, ale dzien wte czy we wte........ teraz chodze cała rozdygotana, zaglądam do łazienki co chwila i spoglądam na test :tak: no i nie chce być inaczej są dwie kreski, jedna mocna, wadomo testowa, a druga troszke słabsza ale dobrze widoczna, więc chyba to to ...................... teraz musze tylko zmienić wizyte u gina z początku marca na początek lutego ...... :tak: no i wg kalkulatora wypada na 23 września, zobaczymy co powie lekarz i jakby co to M powiem,że mam juz dla niego prezent na urodziny, bo on ma 18 września ............... :tak:
 
Do góry