reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix ale ja w ogole nie robilam testu w niedziele wiec moze juz wtedy sie zblizalo i np 2 kreski byly o 10 rano w poniedzialek gdzie tez nie sprawdzilam..dopiero o 17..
No musze zaczac temp mierzyc bo nic nie kumam:p
 
reklama
Millo Bardzo rzadko się zdarza żeby przez tyle godzin test wychodził pozytywny. U mnie był pozytywny ok paru godzinek i jasnial. Czasem nawet nie udaje się piku wyłapać i trzeba obserwować testy kiedy zaczynają ciemniec,a potem jasniec i obrać sobie moment piku tak mniej więcej kiedy mógł być. Porobisz testy kilka cykli to będziesz wiedziała o co chodzi. Dam Ci linka do sprawdzonych testów

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: 30 TESTY OWULACYJNE + 5 TEST CIĄŻOWY BARDZO CZUŁE
 
Millo Obserwuj organizm po teście pozytywnym. Owulacja przechodzi 12-36h po piku. U mnie czuć owulacje u siebie obserwuj czy aby nie ciągnie Cię jajnik bądź może jakieś klucia sa-może akurat organizm daje Ci jakieś sygnały :)

Aga30 Niby do 16-tego nie daleko i wiem ze na serduszko za wcześnie, ale chociaż będę miała głowę spokojna jak powie ze jest zarodek i ze w macicy ,a nie np. po za. No i czy jeden jest dzidziuś :) na lutowkach dziewczyny mają książkowe przyrosty w tych dniach co ja,a mi tu to 270% wyskoczylo hihi niektóre 3dni po terminie maja blade kreski,jak moje z synusiem,a moje wreszcie śliczne. Oj ciekawa jestem tego wszystkiego:) i tak kocham moja kruszynke najmocniej juz:)
1465300323-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak mam opisane.
 
Millo nie życzę Ci źle żeby nie bylo:) Ale czytania z testów nie da się tak po jednym cyklu nauczyć hehe dlatego my tu tak kilka cykli przed staraniami je rozgryzalysmy:) np u mnie 2lata temu owulacja była równo 48h po piku, rok temu 24h po,a pół roku temu 12h po. Cykli na testach zrobiłam ok 30:)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo jeszcze dodatkowo w cyklach staraniowych organizm wariuje ;) ja też robiłam testy kilka cykli przed. U mnie owulacja była po max 24 godzinach.

Airfix pięknie kreseczka ciemnieje :) zarodek już na pewno będzie widać :) jak zareagował mąż? Mowiłaś już synowi, czy czekasz?
 
Elisse Moj maz zareagował jak zwykle - czyli wogole, przyjął do wiadomości i oczywiscie najwieksza on ma zasługę w tym, bo to wcale nie on był winien. Z tymi facetami ..... Synek wie...ale nie draży tematu,mowi ze sie cieszy i wie ze ma nikomu nic nie mowić :) nawet zapomina sobie o dzidziusiu. A wczoraj mi nie pozwolił iść na lody - bo to szkodzi dzidziusiowi ;)
 
reklama
Heyka dziewczyny
Elisse jak tam Piotrus mam nafzieje ze juz kursujecie na spacerkach a nie w szpitalu. Moj maluszek juz jest fajniutki troche sobie pogada, posmieje sie
Millo tak jak Elisse pisala w cyklu stataniowym wszystko wariuje ja tez tak mialam juz myslalam ze w ogole owulacji nie mialam bo testy tak srednio pokazywaly gdzie miesiac wczesniej wszystko jak w zegarku.
Dziewczyny musze wam napisac szczegolnie kieruje to do dziewczyn z endo, otoz po kontroli w 7tyg po cc torbielka ktora mialam przeszlo 3 lata zniknela zatem faktycznie ciaza leczy ta przypadlosc lekarz dodal ze wszystko ogladal podczas crsarki i czysciutko wszystko jest ok nie ma sladu po endo jupii takze Tynka jak podczytujesz ogromnie zaciskam kciukasy oby sie udalo bo w ten sposob poprawisz swoj stan zdrowia.
Airfix trzymam kciuki za wizyte obys juz zobaczyla serduszko ja w 5tyg i 5 dniu na usg jeszcze nie zobaczylam serduszka, ale w 8tyg juz slicznie bilo
 
Do góry