reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka dzieki;)
Elenaa ja czuje mokro wlasnie dzis ale jak dotykam to jest taki ze duzo go ale nie rozciągliwy.Sprawdze dzis testem moze

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Airfix rozumiem:*Wiadomo ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe i zeby w ogole bylo:)ale mocno trzymam kciuki wiec za dziewczynkę:)

A czy picie wody z cytryna wlasnie jest wskazane?:)
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo a Ty czytalas w ogole gdzies te wytyczne, ktore tutaj sa wskazane przy planowaniu plci?? Jest. 7 czynnikow, ktore uzaje sie, ze maja wplyw na plec... ja osobiscie juz w to nie wierze, bo widze, ze to nie dziala i skutecznosc tego taja jak i bez planowania,ale moze dziewczyny, ktore nadal to stosuja i w to wierza moga Ci te czynnik wkleic lub strescic...
 
Elenaa- ja właśnie po raz pierwszy nie miałam śluzu płodnego, tylko metny , cykl przed tym szczęśliwym wcinalam po 2-3 tys witaminy C dziennie i magnezu tez dużo później się skończył i jakoś wit c jeszcze brałam ale magnez nie za to dieta była lepsza, ja bym chyba dziś juz zaczęła starania bo odstęp 2 dni zalecany , a to wtedy jeszcze przed pozytywami owu.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Edit: millo- generalnie wszystko co kwaśne cytryna itp ma tak naprawdę właściwości odkwaszajace a nie zakwaszajace , zmienia się to w nas (ze tak napisze na chłopski rozum)
 
Maran-atha nie czytalam:(jedynie ze magnez,wapn i stosunek 2 dni przed owu.Tyle wiem poki co:)

A czy to prawda ze na dziewczynke to seks raczej regularnie? Bo u nas raz na ruski rok jest[emoji14]


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo - niby albo seks codziennie albo po 7 dniach przerwy - chociaż ja bardziej myślę że prędzej 7 dni przerwy i wtedy aniżeli codziennie , osobiście wierzę chyba najbardziej w te metodę O+12 - czyli starania 12 h po wystąpieniu owulacji.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo na dziewczynke albo codziennie albo wstrzemiezliwosc 7 dniowa by oslabic plemniki... a z tych czynnikow wynika ze by zaplanowac dziewczynke trzeba:
1 brac suplementy przede wszystkim wapn i magnez w odpowiednich dawkach
2 musza sprzyjac mineraly
3 dieta zakwaszajaca nie zdrowa duzo jogurtow kurczaka z owocow truskawki i maliny, prawie zadnych warzyw zdaje sie tylko fasolka szparagow i szczypior
4 musza sprzyjC hormony na dziesczynke niski estriadol niski testosteron wysoki progestero
5 musza sprzyjac jony na dziewczynke jong ujeme
6 odstep lub 0+12 stosunek 12h po uwolnienia jajeczka gdy sluz jest niesprzyjajacy juz
7 pilnowac niskiego ph pochwy ok 4- 4,5 w tym celu stosowac irygacje lub lubrykanty o niskim ph

To tak w mega skrucie moze dziewczyny wkleja Ci wszystko ze szczegolami
 
reklama
Miciurka ale 12 h po owulacji to tak bardziej na faceta chyba?Zakladajac ze to w ogole dziala:)

Oo rety tyle wytycznych?
Nie zdawalam sobie sprawy ze tak ciezko dziewczynkę począć!

A sa jakies testy do sprawdzania tego ph w pochwie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry