reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elisse Jak tylko siade do laptopa to wrzucę Ci jakieś fotki, bo widzę ze z telefonu się nie da. Torbę to Ty pakuj, bo ja odwlekalam i w końcu jak skurczy dostałam w 38tyg tak pół rzeczy nie wzięłam :)
 
reklama
Elisse widzę że masz podobne podejście do mnie ja w pierwszej ciąży też pakowałam się w 38tc hehe:-) :) jak na razie też jeszcze o tym nie myślę, pomału kończę prać i prasować wszystkie ciuszki dla małego, a kupiłam chyba już wszystko. A jak Twój maluszek w brzuszku mój strasznie często się rozpycha i jakąś gimnastykę przeprowadza przez co nie wiem jak dokładnie jest ułożony:-D.

Airfix pomalutku i do przodu z budową wiem co to znaczy na szczęście mam to już za sobą niestety też mamy przed sobą jeszcze kilka rzeczy typu pomalowanie elewacji, położenie płytek elewacyjnych i dokończenie tarasu;-) ;)
 
Czy u Was dzis też dzien świra? ;))))) Najpierw w nocy podrapalam się pod okiem, wyglądam jak ofiara przemocy domowej, ludzie glowy spuszczaja na mój widok, do tego boli mnie glowa nie ziemsko, a mąż się kłóci ze bazylia to mięso...:)) Wymiekam dziś
 
Magic jutro muszę dopakować szlafrok i wyniki badań ;) mały już nie ma za bardzo miejsca na harce. Próbuje nóżki prostować, ale już nie ma tak łatwo. Córka miała ciągle czkawkę a ja zgagę. Piotruś tylko się rozpycha raczej.

Airfix dobre z tą bazylią. Ja dziś dzień sprzątania, choć mi się nie chciało.
 
Elisse mój starszy w brzuszku może raz lub dwa miał czkawkę natomiast ten maluszek ma ją ciągle, już się pytałam lekarza czy to normalne bo w poprzedniej ciąży tak mały nie czkał :-) :).

Airfix no to przygotuj mężowi mięsko na obiadek w postaci bazylii a to się zdziwi chłopak hehe;-) ;)
 
Magic moja córka po porodzie też często czkawkę miała. Dziś mam w planach skończyć pakowanie torby.

Ostatni tydzień a ja chora :/ babcia zaraziła Lili a ona całą resztę. Super.

Trzymajcie kciuki za bezproblemowy poród. Brzuch mnie strasznie swędzi, przez co mam dość.
 
Elisse Kciuki zaciśnięte &&&& Szybkiego, bezbolesnego porodu. Zdrówka dla Ciebie i reszty:) u nas też choroby nie odpuszczają, mąż miał coś podobnego do grypy i do tego ta zawrotna temperatura 37.00 ;) jeju jak marudzil. Synek nabawił się zapalenia pluc i oskrzeli,drugi dzień bierze antybiotyk i na razie nie widzę poprawy,dam czas do czwartku i jak dalej tak będzie to szpital.
 
Elisse ciągle wypatruje czy czasami coś u Ciebie się nie zaczyna, współczuje choroby i mocno zaciskam kciuki, mnie też brzuszek swędzi, mąż się ze mnie śmieje jak chodzę i się podrapuje:-) :) Mój mały też złapał katar bo oczywiście w sobotę było ładnie to musiał tatusiowi w ogrodzie pomagać bawiąc się przy tym wodą. Rozpoczęłam kurację małego z grubej rury mam nadzieję, że mnie nie zarazi.

Airfix oby obyło się bez szpitala tam dodatkowe bakterie itp. dużo zdrówka
 
Airfix trzymam kciuki, by było lepiej. Szpital to nic fajnego.

Magic normalnie jakoś bym dała radę z chorobą. Już raz rodziłam chora i zanosi się, że znowu mnie to czeka. U mnie jeszcze w mieszkaniu od miesiąca walczę z pchłami u kotów. Skóra mi popękała tam gdzie kiedyś kolczyk był. Ehh. W tym roku będą brudne okna na święta.

Zdrowia dla wszystkich. Teraz jeszcze pogoda taka sobie.
 
reklama
Elisse Tez miałam kotki które mi pchły przyniosły do domu, zeszło nim odkryłam co sie dzieje. Kupowałam jakiś preparat u weterynarza w lecznicy w sprayu do spryskania podłóg, dywanów itp. Łóżka mopem parowym czyściłam. Kot dostał tez leki . I jakoś sie udało tego pozbyć, bo to nic miłego.
 
Do góry