reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elenaa własnie z imieniem to mamy wielki problem. Byłaby dziewczynka to by nie było, a tak totalna pustka. Może Dawid może Tomek, może Maksymilian. O tych myślałam, ale nie jestem do któregoś na 100% przekonana.

Male liski Tobie się udało z ta dziewczynką? Gratulacje. Mocno się przyłozyłas do starań?? Miałs cc czy rodziłas naturalnie? :)

Elisse pierwszą miałas cc?? Chcesz teraz spróbować naturalnie?? Jak tak to trzymam kciuki. Ja juz nie mam szans na sn :(
 
reklama
Airfix kciuki zaciskam za twoje starania - a czemu od maja, co się dzieje u Ciebie? dzieci szaleją, ale niedawno zauważyłam, że chłopcy zrobili się jeszcze bardziej samodzielni, może trochę grzeczniejsi, szczególnie Alek "wydoroślał" jeśli tak można o 6letnim dziecku powiedzieć ;) Margaritka to nasza perełka, ale daje czadu dziewczyna - humorzasta, kapryśna, oj ma charakterek i coś czuję że to ona będzie swoich braci "ustawiać" w przyszłości;-) ;)

Mila tak, mam dwóch chłopców i trzecią córcie. Bardzo chciałam i przykładałam się do starań, ale co zaważyło, że mamy Małgosię...coraz bardziej wierzę, że po prostu tak miało być. Rodziłam naturalnie Przeczytałam ost posty, chyba spodziewasz się trzeciego chłopca, tak? gratulacje! Moja szwagierka odwiedziła mnie dziś ze swoim 2 miesięcznym trzecim synkiem, jest boski, taki mały przystojniak, do tego spokojny, grzeczny, a ona teraz szczęśliwa i spełniona, mimo, że, wiadomo, liczyła na poczatku ciąży na dziewczynkę

maggie a jak u ciebie, jak dzieci? twoja córcia ma już 6 mcy!wow ale czas pędzi. Moja Małgonia za 1,5 miesiąca skończy roczek. Zasuwa na kolanach po mieszkaniu, próbuje wstawać, wszędzie jej pełno a najbardziej lubi jeść klocki lego swoich braci :-D

pozdrowienia dla wszystkich
 
Magic nie możemy mieć żadnych wspomagaczy, więc ciekawe jak to się u nas skończy ;) mnie plecy i biodro też boli, ale na końcówce to już wszystko przeszkadza, ciężej spać itp. Ja bym chciała w przyszłym tygodniu urodzić :D 24 może być :cool2:
Elisse zatem życzę Ci aby się spełniło i już za tydzień będziesz tuliła swojego skarba;-) ;)

Ja czekam na 21 kwietnia:-) :) ale ten czas tak szybko leci mam nadzieję że pogoda będzie coraz ładniejsza bo chociaż samopoczucie będzie ciut lepsze:biggrin2:

Male liski ty naprawdę dużo spełniłaś czynników z tego co pamiętam to 6 być może tak miało być a być może to właśnie przelało szalę na korzyć Twojego marzenia tego się nikt nie dowie:-) :) Pirahnia pisała że 3-4 czynniki dają 50% szans więc tak jakby się nie planowało, zatem jak już planować to na całego ;-) ;)chyba że zdrowie na to nie pozwala.
 
img]
Małe liski moja już sama siedzi, wszyscy jesteśmy w niej zakochani, ostatnio troszke marudzi ale nie ma co narzekać, ogolnie to przy dzieciach czas zasuwa no i troche choroby nas dopadły
dateposted-public
 
Ostatnia edycja:
Małe liski A to się mała rozrabiaka trafiła :) I dobrze, niech pokaże ze babeczki gora w domu;) Ja musialam zrobić przerwę od listopada do maja bo ciagnelam ta diagnozę u hematologa,już skończyłam ale leki do konca życia i czasem nie źle się czuje. I chce mieć jako tako domek skończony jakby dzidzia się urodziła i tak myślę ze może na lato / zimę się uda zamieszkać w swoim.
 
Milla pierwszy zakończył się cc.

Małe liski córka ma charakterek :) Już niedługo roczek. Przy dzieciach czas szybko leci.

Maggie Twoja malutka niedługo też zasuwać będzie :D

Airfix do maja już niedaleko. Teraz już tylko wykańczanie domu?

Magic miesiąc szybko minie, zwłaszcza, że wiosna niedługo ;)
 
Elisse Dokładnie, wykończenie robimy. Choć jeszcze zostało takich ważniejszych rzeczy trochę do zrobienia typu szambo,piec do CO i kaloryfery, barierki na klatce schodowej . Ale póki co byla promocja na płytki do kuchni i łazienki wiec żal było nie wziasc:)
 
Małe liski wrzuć zdjecia dzieciaczków :) Ciekawe jak Małgosia urosła. Dziewczyny na tym nowym babyboom próbowałam kiedyś zdjecie wkleić ale nijak nie umiem . Jak to zrobić


Elisse Ty już na końcówce a jak się czujesz, skurcze dokuczają ?
 
reklama
Airfix uwielbiam urządzać :D kaloryfery to też niezły wydatek. Wyślij potem zdjęcia choćby na pw, bo ciekawość mnie zżera ;)

Maggiei teraz na telefonie jestem, więc ciężko pokierować jak zdjęcia umieścić. Skurcze mam, ale to takie straszaki niegroźne. Ja jeszcze torba niedopakowana, więc mały musi trochę poczekać.
 
Do góry