reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

udalo sie ustawic suwaka hi tylko czego mi tu pokazuje 4 tydzien jak na kalkulatorach i jak sama liczylam tyg to 5 tydz
 
reklama
Magda U mnie synuś tętno 160:) wiem ze dziewczyny kombinowaly z tymi suwaczkami i żeby pokazywały faktyczny tydzień to podawały inną datę ostatniej @, tak żeby na suwaczku się dobrze pokazywalo
 
U mnie synek też 160 tętno ma, więc nie za bardzo się sprawdza. Córka miała też niecałe 160.

Magda ja mam mieć w środę prenatalne 3d, to będziemy razem podglądać maluchy :) Będzie dobrze, zobaczysz.
 
Hej Airfix i reszta ;)
Tak dużo napisalyscie przez 3 lata. Nie wiem od czego zacząć. Czy coś się zmieniło w staraniach czy obowiązuje nadal 7 pkt? ;)
 
Polisia Nadal 7pkt ;) trochę modyfikacji było - nasi M nie biorą kwasu foliowego i Wit C :) wyjdzie w praniu co się jeszcze zmienilo jak zaczną się przygotowywania. Kiedy chcesz zacząć?
 
Polisia Nadal 7pkt ;) trochę modyfikacji było - nasi M nie biorą kwasu foliowego i Wit C :) wyjdzie w praniu co się jeszcze zmienilo jak zaczną się przygotowywania. Kiedy chcesz zacząć?
A co to za punkt 7?
Czy mógłby ktoś podać jeszcze raz te punkty :-) ? Dieta, ph, jony, pełnią księżyca co tam jeszcze było?
 
Polisia Nadal 7pkt ;) trochę modyfikacji było - nasi M nie biorą kwasu foliowego i Wit C :) wyjdzie w praniu co się jeszcze zmienilo jak zaczną się przygotowywania. Kiedy chcesz zacząć?
uuuu, a pamiętasz gdzie o tym było pisane? Rety, nie ogarniam tego wątku :) kiedyś miałam cały plik z wytycznymi, ale wszystko gdzieś się zgubiło :)
planuje na późną wiosnę.
A Ty jak?:) co tu w ogóle się działo? :D
 
Airfix ja tak myslalam ze to tętno to nic tak naprawdę nie ma do plci gdzies to wyczytałam kiedyś ze polozne tak twierdzily ze swoich obserwacji ale to roznie z tym bywa :tak:
 
reklama
Heyka dziewczyny no w końcu coś się ruszyło :-)
Odnośnie tętna dzieciaczków to mój drugi maluszek też tętno powyżej 160 także raczej ta teoria się nie sprawdza, pierwszy synek miał 140.

Elisse ja też w tym tyg podglądam maluszka :-) wczoraj dał mi nieźle popalić rozpychał się nawet pod żebrami :-)

Airfix forum pomalutku się zaludnia więc nie będziesz sama a na pewno jeszcze ktoś dołączy :-)

Polisia widzę że ty też masz dwóch synków, starszego mam w wieku Twojego starszego tylko że z końca grudnia, także niedawno 3 latka skończył :-)
 
Do góry