reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jejku ja to juz schize mam paranoje mialam pare poronien i co pojde do ubikacji to patrze czy czasem nie krwawie albo cos juz mi tak zostalo biore nospe a czy magnez z wit b6 mozna w ciazy ?
 
reklama
Magda Wcale Ci się nie dziwię...pewnie i u mnie będzie podobnie jeśli kiedyś się uda. Jednak poronienia zostają w psychice i doszukujemy się objawów co by się to nie powtorzylo. Magnez też można brać. Musisz jakoś się uspokoić :)może jakąś ksiazka Cię wciągnie? Nie myslalabys tyle:)
 
Airfix my przez pierwsze 2-3 miesiące będziemy raczej próbować jak najdalej od owu, z racji, że w lipcu mam być swiadkową i chciałabym nią być. No i szansa zajść w ciąże tak kilka dni przed owu nie jest taka duża. No chyba, że Bóg zechce już w tych miesiącach obdarzyć nas dzieckiem i rodzeństwem dla naszego synka to płakać nie będziemy :-) Myślę, że bez spiny podejdę w tych miesiącach.
Z synkiem udało się w 2gim cyklu, ale po pierwszym cyklu już chciałam męża na badania wysyłać i wtedy kiedy sie udało było 2 i 1 dzień przed owu i 1 i 3 dni po owu :-) tak jakoś wyszło :)
Zawsze chciałam mieć starsza córkę i młodszego synka, ale stwierdziłam przy staraniach niech będzie co ma być. Aczkolwiek jak okazało się że synek to troszkę byłam rozczarowana, nie tym, że synek tylko raczej tym, że bałam się, że przy kolejnych straniach będę mieć bardzo duże parcie na dziewczynkę (może to głupie, ja się zawsze martwie na zaś :-)). A dziewczynkę chyba trudniej trafić niż chłopca :-)
Teraz tak myślę, że fajnie byłoby miec dziewczynkę, ale z drugiego zdrowego synka też będę bardzo się cieszyć :-)
A mój pierworodny jest naprawdę ślicznym chłopcem i ma piękne czarne oczka którymi sie każdy zachwyca :-D
 
Z psychiką u mnie w ciąży to też różnie. Różne rzeczy dobiera sobie człowiek do głowy, nie ma nawet nad tym kontroli. Mi lekarka przepisała leki na uspokojenie bo nerwice miałam.
 
ale tak wogóle to pierw musi mi wrócić cykl.. a wciąż karmie piersią, bo synek ma 8 msc.
W sylwestra coś mnie kuło w brzuchu i zrobiłam test owu i wyszły 2 mocne krechy. Zatem chyba powoli wszystko się budzi, spdziewam się okresu coś w połowie miesiaca. Zobaczymy czy nadejdzie ;-)
 
Elenaa Czyli z plodnoscia u Ciebie jest,ok :) tzn bylo przed synkiem,bo tak ladnie Ci sie poskladalo z tymi odstepami i juz w drugim cyklu:) ja o pierwszą ciaze starałam sie 8 cykli,w owulacje i zaraz przed nia,a w końcu synka mam z 5dni przed owulacja. Teraz od ponad 4,5roku nie udaje się. Jestem jednak dobrej myśli
 
Airfix a synek Twój ile ma już lat? Mam nadzieję ze uda Wam się jak najszybciej.
Ja właśnie boję się ze teraz tak gładko nie pójdzie. Więc nie chce tego odkładać bo latka lecą :-) najwyżej jak nie uda się przez jakiś dłuższy czas to wroce do pracy a młodego do żłobka się da. Choć narazie sobie tego nie wyobrażam :-) synek mamusi :-)
 
reklama
heja :-) :) dziewczynki jak sie suwaczka usatwia na forum ? kiedys umialam teraz juz nie pamietam powiem wamze mi krostki mi drobne na czole wychodza to tez na dziewczynke a ciekawe czy to prawda z tetnem plodu ze niskie przy chlopcach wyzsze przy dzieczynkach bo niby maja szybszy metabolizm ja pamietam ze moja miala zasze 170 tetno
 
Do góry