reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aljul na pewno Ci się wkrótce uda, lato to taki sprzyjający czas, trzymam mocno kciuki za Ciebie
PannaMyszka wysyłam Ci opis staranek na priva. Ja i tak uważam że trzeba z dystansem do tego podchodzić, nie dać się zwariować bo najważniejsze żeby maluch był zdrowy
Magda z uk na pewno czwórka to wyzwanie, z całego serca życzę Ci maluszka pod sercem. Ściskam mocno
 
reklama
magda teraz to jeszcze bardziej rycze po twoim poscie :-( Ja narzekam a tu ludzie gorsze rzeczy przechodza i nie traca nadziei i walcza dalej:tak:

Kate &&& za syna i zdana mature

aljul dziekuje kochana.ja tez wierze ze wszystko sie unormuje:-) i rowniez trzymam mocno &&& za twoje staranka:tak:

Airfix ja nie mam zamiaru sie poddac:no: tylko mnie zlosci to ze innym wszystko przychodzi z latwoscia a tu czlowiek musi walczyc o kazda odrobine szczescia i to jeszcze ma zawsze jakies przeszkody aby osiagnac to szczescie...:angry:

Cocinella trzymam kciuki za ten cykl zeby byl juz owocny:tak:
 
Marzycielko Wiem, że troche to złosci jak sie popatrzy na około że niektórym to wszystko przychodzi ot tak, ale nigdy nie wiadomo jaki los nam jest pisany :) Moze się kiedys ta zła passa odwróci :)

Matik Teraz to już na bank Olivcie masz juz przy sobie ;)) &&&&&
 
Marzycielka dzięki ! :) oby się udało!

elisse dokładnie, zbyt mocno się zakwasiłam, teraz rezygnuję z limonki

airfix no ja nawet nie zmierzyłam ph.. moje paski zaczynają się od 4.. potem jak już mierzyłam sobie to paski, ( nawet ten dolny ) były przeraźliwie żółte... :laugh2:

maggie czyli zaraz po @ aplikowałaś abiofem a po starankach represh?
 
cocinella To pH 2 było jak nic ;) To nawet twardy komandos by się nie przedarł przez to :p ...hahah No to teraz trzymam kciuki za kolejny cykl, już taki bardziej opanowany ;)
 
magda z uk tak mi przykro z powodu starty córci. jesteś bardzo dzielną kobietą, podziwiam

kate kciuki za maturę syna &&&&

coccinella ja też na początku się za bardzo zakwaszałam, potem z cyklu na cykl coraz mniej a udało sie w cyklu w którym nie zakwaszałam się w ogole. ale z tego co teraz czytam to ja źle mierzyłam ph bo nakładałam palcem na pasek, a airfix pisała że to może wyjść niemiarodajne. a mi zawsze przed staraniami wychodziło 4-4,5 a w starankach 5-6 więc się zakwaszałam a teraz sobie myślę że to ph było pewnie niższe a jak si e zakwaszałam to nie dawałam szans w ogóle plemnikom :)

maggie ja też czuję słabo ruchy tzn. raz na jakiś czas czuje kopniaka a tak to to praktycznie cisza cały dzień albo delikatne smyranie. w czwartek mam wizytę więc zapytam lekarza bo tez mnie już to trochę niepokoi. ale ja mam łożysko na przedniej ścianie więc to może być przyczyna.
 
Airfix oj zdecydowanie, a ja się dziwiłam czemu nie wyszło, a tu taka siekiera. Nowy sposób anty :-D

iweet
też tak myślę, że przesadzilam, i dziewczynkę trudniej ucelować, bo przecież to zakwaszanie to w ogóle nie sprzyja plemnikom. Teraz już na spokojnie zakwasze się przed i będe zbijać tylko sylkiem a nie limonkami ;D
 
Maggie, Kate, Cocinella, Aljul, Macy, Iweet, Ilaczek, Airfix, Elisse, Marzycielka bardzo Wam dziękuję za dobre słówko :happy:



Maggie ja też Cię pamiętam :happy: Cieszę się,że masz pod sercem upragniona córeczkę. Niech rośnie zdrowa i silna :tak:

Kate jak tam po maturze? Jakie relacje? Mam nadzieję,że będzie dobrze. Przekaż mu moje kciuki :-)

Macy ani troszkę się nie gniewam. Tez sobie to jakoś każdego dnia tłumaczę, mimo że nie widzę głębszego sensu :sorry:
Dzieci sobie nie odmawiaj kochana! Po trzecim jedno więcej już nie robi różnicy :-D A tak poważnie, to u mnie jest ryzyko spore, ale
ja czuje,że muszę :sorry: Link do mojego profilu ;-) Wrzuć mi zaproszenie, to będziesz widziała wszystko :-) Uściski dla Twoich szkrabów.
też chętnie fotki zobaczę :tak:
https://www.facebook.com/magdalena.pokorska.75

Ilaczku kochana, tak to już jest,że nie ma w życiu nic pewnego. Póki jednak jesteśmy, na wszystko jest czas. Dlatego walczę ;-) U Ciebie
widzę,że już końcówka. Wiem,że jednak córcia....cóż.....niech będzie zdrowa i silna, bo to na prawdę najważniejsze :happy:

Elisse kurcze, szkoda,że to wszystko tak pod górkę idzie. Mam nadzieję,że już bliżej niż dalej :tak: Marcelek póki co szkoły nie lubi.
Chodzi, ale płacze często. Cóż....czekam,ąz mu minie, ale smutno mi jak on tak wyje ciągle :sorry:

Marzycielko Ty masz takie problemy i są one ważne. Trzymam kciuki, by jak najszybciej minęły :tak:
 
Magda Uk podziwiam Cię za siłę i wtyrwałość, zresztą od zawsze mi imponowałaś. To moja druga ciąża i ostatnia, zresztą nie mamy warunków na więcej. Tak u mnie córeczka choć najważniejsze to żeby dzidziuś był zdrowy, reszta tak naprawdę ma drugorzędne znacznie.
Pamiętam jak na to forum wstąpiłam i jakie wsparcie tu dostałam. Śliczne masz dzieciaczki :-)
Iweet ja mam łożysko na tylnej ścianie ale lekarz mówił że wszystko ok na połówkowych
Cocinella zakwaszałam się przed i po abiofemem. Do owulacji represh. Generalnie limonkę można dopiero po 4 godzinach zastosować.
Dobrej nocy dziewczyny
 
reklama
Do góry