reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cocinella - te moje wyniki nie są aż takie super :zawstydzona/y: poziom testosteronu faktycznie poszedł w dół (wcześniej miałam ponad normę), ale to raczej czysty przypadek - tak na wszelki wypadek zażywam saw palmetto. Co do wapnia i magnezu, to takie były - to są wyniki jeszcze sprzed diety (mam nadzieję, że teraz jeszcze się parametry podniosły). castangusa nie biorę, więc nie pomogę w tej kwestii.

Marzycielka - ja tak miałam z sodem - nie solę w ogóle, unikam słonych produktów, a sód idzie w górę :wściekła/y:
 
reklama
iweet to ja zrobię tak jak Ty :) z tym castangusem :) bardzo fajnie się po nim czuję, widzę pozytywne zmiany, tylko owulkę mam trochę później :szok:

Katriina a może sery które jesz są bardzo solone? Ja jadłam dotychczas sery ze sklepu a odkąd jem takie ze wsi to różnica kolosalna, teraz wydaje mi się, że te skleopowe to pół solniczki mają.
Ja za miesiąc dokładnie mam owulkę i chce się starać, myslisz,ze saw palmetto coś zdziala w ciagu miesiaca? tez chce tak zapobiegawczo lykac ;-)
 
Marzycielka a co jesz na co dzień? może są jakieś produkty które podwyższają/utrzymują wyższy poziom potasu np. duża ilość kurczaka? Czasami rzeczywiście ciężko obniżyć poziom danego minerału - ja również miałam podobnie jak dziewczyny, sód ani drgnął, mimo że przez kilka miesięcy nie używałam w kuchni soli. Super że wapń poszedł w górę :)

Katriina czekają czekają na siostrę ale chyba nie są do końca świadomi tego, że za około miesiąc rzeczywiście będą mieli rodzeństwo :) Martwię się trochę o Maksia - on wszedł mocno w rolę najmłodszego w rodzinie, pieszczoch mały, nawet wymyślił ost zabawę że jest małym dzidziusiem a Alek, lub ja zajmujemy się nim, dajemy mu mleczko i śpiewamy kołysanki ;) tak więc może być bardzo zazdrosny jak Malutka pojawi się u nas. A Alek chyba odnajdzie się w roli starszego brata - jest opiekuńczym, wrażliwym chłopcem, ostatnio opowiadał mi, że jak urodzi się mu siostrzyczka będzie ją zaprowadzał i przyprowadzał z takiego małego przedszkola dla dzieci ;). Udało nam się kupić prawie nówkę mothercare, używana była tylko gondola, wszystko super, wózek bardzo ładny, jedynie spacerówka ma płytkie siedzisko, dlatego też właścicielka chciała sprzedać wózek :) zobaczymy czy u nas zda egzamin, w razie czego mam po chłopcach samą spacerówkę.

A może spróbujecie tak jak u mnie udało się w szczęśliwym cyklu - około 2,5 dnia przed owu (tutaj śluz powinnien też sprzyjać) , pilnujesz starannie ph i potem O+12 (jeśli do tej pory odliczałaś 12 godzin, to może trochę przybliżyć się i spróbować 10 h po owu). Trzymam kciuki &&&&&&

Airfix jak się czujecie? jak synek?

udanego weekendu
 
Czesc Dziewczyny!
podczytuje Was od 2 lat i od 1,5 roku zaczelismy staranka z mezem. Probowalismy wszystkiego czego dowiedzialam sie z forum i UDALO sie, rosnie mala fasolka! jestem w 5 tyg. i marze o coreczce poniewaz jestem mama 2 urwisow. chcialabym doradzic sie Was czy jest jakas szansa na malutka krolewne a moje staranka wygladaly tak:
dieta
suplementy
olejki lawedowe
lampa solna
miesiac dziewczynkowy
bransoletki
2 dni do owulki i metoda 0 +12
zel rephresh
moje ph to ok 4,5-5 ale nic nie robilam po serdyszkowaniu bo nie zachodzilam w ciaze

wlasciwie caly rok bylam na diecie i probowalismy jednego miesiaca metody 0+12, innego 2 dni przed owulka, zeli, zakwaszaczy ale nic.
pozdrawiam wszystkie kobitki szczegolnie pirahne, darie 0607, kosmopolitan, nuuuske, matik. to forum wiele razy dawalo mi sile do walki o kolejne dziecko, ale przede wszystkim by spelnic marzenie, jestescie swietne dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
Małe liski skoro działaliście 2,5 dnia przed owulka a potem o+12 to nasienie było 3dniowe? Sorki za tak szczegółowe pytania ale tez spróbuje połączyć te dwie metody ;)))

;)
 
Falbala duzo zrobiłaś wiec trzymamy kciuki żeby i Tobie sie udało [emoji7][emoji106]
Daj znać jak bedziesz miała zdjecia ok12/14 tyg z nubem [emoji4][emoji6]
 
Hej dziewczyny,
nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam do Was kiedyś z prośbą o Wasze sugestie dotyczące płci naszego Maluszka z usg prenatalnego. Dziś jesteśmy po wizycie i wygląda na to, że będzie dziewczynka. Także mimo, że nuba na zdjęciach nie było widać to przypuszczenia airfix co do płci po brzuszku i główce się sprawdziły :-) jeszcze za tydzień mamy drugie połówkowe, w ramach badań prenatalnych także zobaczymy czy się potwierdzi, ale mój gin dzisiaj powiedział, że wygląda na to, że jednak będzie dziewczynka :-)
 
reklama
Do góry