reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Falbela - gratuluję i życzę spokojnej ciąży :-) trzymam kciuki za spełnienie marzenia &&&&

Natka - grtuluje :-) marzenia się spełniają :-)

Małe liski - dzięki :-* może faktycznie sprobujemy przed owu i po. Tylko pilnowanie tego ph mnie przeraża ;-)
Zobaczysz, że Maksio też Cię zaskoczy i będzie uwielbiał swoją siostrzyczkę :-) to już tak blisko - nie mogę się doczekać jak już wstawisz nam zdjęcia Malutkiej po tej stronie brzucha :-)
To fajnie się udało z tym wózkiem - a jaki kolor wybrałaś?

Cocinella - nie wiem po jakim czasie zażywania tak naprawdę zaczyna działać saw palmetto, ale chyba warto spróbować :-) no to jeszcze miesiąc i dołączysz do mnie - nie będę sama na placu boju ;-)

Udanego weekendu!
 
Katriina tak, będziemy razem na placu boju :) ciagle nie wiedziałam jaka wybrać metodę ale chyba bedzie 2-3 dni przed owu, nie wiem jakoś wierze w ten odstęp ;) synka mam z owulacji ;) i może do tego 0+12 ;)

natka gratulacje! Ile spełnilas warunków ? Pochwalisz sie swoja strategia ?

Falbela gratuluje i życzę spokojnej ciąży :)
 
Hej dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie?:)

Maran atha hej kochana!! Nie myslalam ze sie tutaj spotkamy hihi;)

Kurcze zaczelam czytac ten watek z ciekawosci... no i ze wstydem musze przyznac ze skrycie marze o dziewczynce. Jestem teraz w 7 tygodniu, wiec jeszcze troche poczekam na potwierdzenie plci fasolinki ale moze ktoras z was cos mi podpowie?;) Nie stosowalam zadnych diet, suplementow, lampek solnych, piorek w tylku ani niczego podobnego;))):p
Chcialabym wam napisac jak to u mnie wygladalo no i moze sie da cos powiedziec wiecej na podstawie tych informacji?;)
Korzystalam z testu owulacyjnego: test pozytywny wyszedl mi w nocy z soboty na niedziele z 28 lutego na 1 marca (wczesniej od ok g.20:00 bolal mnie OKROPNIE brzuch, zwijalam sie do jakiejs 3-4 rano i odpuscilo; dlatego tez zrobilam test no i dwie super czerwone krechy). Przytulanki byly w czwartek wieczorem 28.02, potem w sobote 28.02 i w niedziele 01.03. Niestety nie wiem kiedy dokladnie wystapila owulka bo test pokazuje tylko pik - czyli owulka mogla byc 2 h po zrobieniu testu albo np za 24 h dobrze mowie? Pomozcie bo bije sie z myslami i przeciez oszaleje bo ja wszystko musze wiedziec:(
 
Dzień dobry. Wpadam poinformować, że 25 marca czasu naszego 20:54 na świat przyszło nasze trzecie szczęście. Mały jest rozkoszny i już wszystkich w sobie rozkochal. :-) Teraz musimy się poznać lepiej.

Male liski, będziesz musiala dać młodszemu synkowi dużo uwagi i cierpliwości. Moja Agata też bardzo wszystko przeżywa. :tak: Ale dasz radę!
 
Matik2012 no tak tez myslalam:(( Ale chcialam sprobowac moze tu jakas czarownica jest ktora by cos podpowiedziala;))
 
reklama
Do góry