reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Macy moje gratulacje. To mama zdazyla przyjechac w sama pore:-) super i pochwal sie tym malym szczesciem

A unas znow goraczka. Zadnych innych objawow jak narazie.
Czytam na bierzaco ale weny do pisania brak. Widze duzo nowy starajacych . A gdzie nadze starsze kolezanki?
 
macy Gratuluję!
Dużo zdrówka dla Was :-)

falbala, migduch trzymam &&& za dziewczynkę

natka gratuluje córeczki :-) Podpinam się też pod cocinellą,jak możesz to opisz swoje starania ;-)

cocinela ja jem jogurty naturalne z dodatkowym wapniem.może to nie jest aż tak dużo bo w ciągu 2 tyg. wzrósł mi z 2,29 na 2,33 ale dla mnie to dobry znak że wogóle cos ruszyło :-)

Sód u mnie bez zmian jak był 140 tak nadal jest.Magnez ledwo drgnął ale mam nadzieję że i on ruszy z kopyta :-D

małe liski jadłam dużo bułek z nasionami i to pewnie z tego poszedł w górę :-( U nas jak starszy syn dowiedział się ze będzie miał rodzeństwo to powiedział że on nie chce i jak się urodzi to wyrzuci go do lasu,że nie będzi mi pomagł w niczym :tak: a teraz to świata poza nim nie widzi :-D jednak 4 lata różnicy to było za dużo i dlatego był taki zazdrosny bo do tego czasu był tylko on oczkiem w głowie u wszystkich

Dziewczyny powiedźcie mi czy dieta mogła wpłynąć na to że miałam cykl bezowulacvjny?
 
Ostatnia edycja:
Macy moje wielkie GRATULCJE!!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Twojego maluszka:tak:

ania zaczęłaś już dietę i suplementy? Bo jak dobrze pamiętam to zaczynamy staranka razem z Tobą i Airfix w podobnym czasie

falbala, migduch również &&&& za dziewczynkę

małe liski Ty jak byłaś na diecie to piekłaś swój chlebek? Ja ograniczyłam pieczywo do 1-2 kromek w ciągu tygodnia i nie wiem czy tak może być czy całkiem może zrezygnować
 
Marzycielka a chodzi o te małe jogurty z biedronki ? Ile dziennie ich pijesz, jeden czy dwa ? Mi z dieta idzie coraz lepiej jednak najgorsze sa ranki, te 3-4 h bez posiłku to masakra. Mam po prostu mega smaki :) i jestem słaba, odczuwam spadek cukru ale to dobrze ;)

nie strasz :p moj syn ma 4 lata jak dobrze pójdzie to bedzie 5 lat różnicy ... On bardzo chce rodzeństwo , meczy mnie strasznie ze chce dzidziusia ale zobaczyny jak sie juz pojawi;))))
 
Dziękuję dziewczyny :-)

Macy gratulacje :-):-)

Cocinella, Marzycielka my nie planowaliśmy płci jako tako, także żadnych sposobów zwiększenia szans na daną płeć nie stosowaliśmy :-) to nasza 4 ciąża, ale wcześniejsze straciliśmy także płeć nie miała w sumie znaczenia, ważne żeby było zdrowe i udało się szczęśliwie donosić. Ale jak już się okazało, że wszystko jest na dobrej drodze, wyniki dobre i w ogóle to pojawiła się ciekawość i dlatego pytałam dziewczyn o sugestie :-)
 
reklama
Do góry