reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tak jak pisałam baaardzo bym chciala córkę a le straćh i finanse mi nie pozwalają.choroba syna nas rujnuje. Kate a to pomylilam nie wiem skąd ten marcel. Ale to było 3 lata temu jak tu systematycznie pisałam
 
reklama
Witam :)
Troche opusciałam sie w dokształcaniu ale u nas malutki ma zapalenie oskrzeli a starszy tez ma jakiegos wirusa :(
Dziewczyny znalazłam takie informacje na temat badan hormonow tylko nie wiem czy dobre zerknijcie i napiszcie czy sa ok.
2-3 dc estradiol, prolaktyna,fsh,lh,tsh na czczo
18-22 dc testosteron,progesteron,DHEAS
Pozdrawiam
 
Marzycielka hormony zbadaj w 3 dniu cyklu nastepujace: LH FSH estriadol testosteron prolaktyne (prolaktyna naczczo dzien wczesniej nie uprawiac seksu i przed pobraniem krwi odpoczac chwile by nie byc od razu z biegu) do tego mozna przy jednym wklociu zrobic sobievtarczyce czyli TSH, natomiast progesteron 7 dni po owulacji koniecznie by bylo to miarodajne :) powodzenia
 
dziewczynki, dziękuje za odpowiedz, Czy mogłybyście mi w takim razie podpowiedzieć czy dobrze kombinuje
planuje łykąc vitam b, magnez, wapn, kw foliowy zurawine suszoną i LacibiosFemina tab. (ale dopiero zamówiłam wiec pewnie bede 3 tygodnie tylko łykać)
Do tego aplikator Rephresh co 3 dni od okresu do owulacji, 12 godzin przed staraniami używać 1/2aplikatora Rephresh, godzinę przed staraniami Rephresh na palcu i 5 minut po stosunku Replens na palcu. Potem monitoruje swoje pH co pół godziny przez 4 godziny, jeśli pH wzrośnie to używa Replens na palcu (cytuje tu troszkę Piranha z jednego postu:))Sylk jako lubrykant/ Przytulanie codziennie od 7dc. i gorąca kąpiel dla męza przed przytulaniem:) myślicie ze to wystarczy? Niestety mam jeszcze niewyregulowany cykl (dopiero dwa razy miałam okres po roku karmienia piersią) i cięzko mi wyczaić owu a chciałabym zajśc przed zwolnieniem z pracy więc troszkę mi się pili:) Serdecznie dziękuje za wszelkie podpowiedzi, dodam ze testy owu mi nie wychodzą(robiłam cały cykl) a sluzu mam az nadto:)
 
Ostatnia edycja:
maggie super że dzidzia ok. faktycznie szybko powiedział Ci płeć. to trzymam kciuki żeby na następnej wizycie potwierdził że to dziewczynka. Nie pamiętam czy opisywałaś swoje staranka? jeśli możesz to napisz co zrobiłaś żeby zwiększyć szansę na córę.
 
reklama
Maggie, trzymam kciuki, żeby tak zostało. :tak:
Airfix, nie da się zadowolić wszystkich. Ja na to leję, ale teściowa dowie się po porodzie. Niech tylko słowo powie, to jej chyba zdzielę, bo dla niej zawsze jest jakieś ale.
Maran-atha, moja córka też mi dzisiaj dała popalić. Dość długo jest Twoja teściowa. Ty czekasz na 20, ja na 21. Moja mama przyjeżdża.

U nas coraz cieplej. A ma być jeszcze gorzej. Nie wiem, jak mam te ostatnie tygodnie wytrzymać. Nogi mi strasznie puchną. :-(
 
Do góry