reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na testach, tych 25, zupełnie nic.. :no: Pomału tracę nadzieję, ale strasznie mi się cieżko z tym pogodzić, tym razem... Strasznie się nakręciłam na ten cykl :(
 
reklama
Poczekaj jeszcze 2 dni w takim razie ....rozumiem cie ja tez za kazdym razem bardzo przezywam ...ten teraz to juz masakra ...jeszcze skoku nie miałam a juz sie wkreciłąm i czuje ze bedzie masakra przejsc przez porażke jesli sie nie uda
a nie masz takich testów 10 /?
 
Anufi, właśnie mam tylko 25, chyba jedną 20. Kiedyś w 8dpo na 10 wyszła mi całkiem piękna krecha, a beta była <0,1 i straciłam zaufanie do tych testów. Długo nie mogłam się podnieść po tamtym wydarzeniu i więcej "10" już nie zamawiałam. U nas w Tesco "10" nie ma. Pozostaje mi czekać, ale to jest takie frustrujące ;(
 
hej
lenka lekarka ogólna moze ci wypisac l4, bedzie one płatne 80% ale jak wezmiesz na 1 dzien czy 2 to nie robi duzej
róznicy w wypłacie świadczen, a jak pojdziesz do gina prywatnie innego to jeszcze wizyte musisz zapłacic
gdusia 12dpo masz dzisiaj?
 
gdusia _ Według mnie wykres wyglada bardzo ładnie :) temperatura nie musi byc 37 i powyzej..moze ale nie musi :) Mi się wykres podoba ;-) I widzę że nie tylko ja mam takie zdanie co do testów "10" , szkoda że nie każda z nas idzie zrobić bete jesli wychodzi ta druga kreska na "10", mielibyśmy jakieś wnioski z tego wyciągnięte, u mnie była taka sama sytuacja, wiec ja im nie wierze, a tylko nie potrzebnie się nakręca człowiek.
 
mnie tez dawniej jak miałam mięsniaka wychodziły juz w 8 czy 9 dpo te bobotesty niebieskie ...a po dwóch dniach juz nic nie było bo sie nie zagnieżdżało :( ...wiem ze najlpeij poczekac do 14 dnia , ale to zawsze silniejsze ode mnie ....nic nie poradze poporstu musze to jest jak nałóg...juz teraz mam przygotowanych 12 testów z czego 8 to tych 10 i wiem ze nie wytrzymam choć chciałabym i na tym etapie taki mam plan ...
 
Wywołana do tablicy melduję się. Aljul, Male Liski, Kate - dziękuję. Mam dość ciężki czas. Ciężko mi pozbierać myśli. Ciężko mi pozbierać się. Podczytuję, ale nawet nie wiem, co pisać. Ślę Wam dużo słońca, bo tyle mogę.

Maggie, gratuluję.
Viedźma, Tobie również!
Tymrazemcorka, tutaj żadna z naszych nie będzie Ciebie krytykować. Nas łączą wspólne marzenia, różni tylko poziom determinacji.
 
reklama
dzien dobry wszystkim

ana gratulacje dla ciebie i blazejka :)

ilaczek moja babcia miala 4 corki i 5 syn mowia ze gdyby by predzej syn to by pewnie mieli mniej dzieci ;p ale jest ich wymarzony syn i najwazniejszy ;p ale ja czuje ze i tak mozesz jeszcze sie zdziwic :)

viedzma gratulacje :)

mam pytanko odnosnie miesiaczki po przestaniu karmienia mialam tak co 28 dni czasami -2 dni roznicy a teraz mam 44 dc w ciazy nie jestem , co brac na uregulowaniu sie cyklu od pol roku nie karmie natana to moja nie wiem moze 4 miesiaczka ;/
 
Do góry