reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria ja tak miałam po 1 dziecku - poszłam do gina i dostałam Luteinę na wywołanie ale problem leżał gdzie indziej - tarczyca zaczęła szaleć i jej funkcjonowanie burzyło cały cykl. A nie dzieje się u Ciebie oprócz tego nic dziwnego?

Macy oby smutki jak najszybciej Cię opuściły. Kurczę u Ciebie już 28 tc? Jeszcze troszkę i będziesz nam tu pisać o swoim maluszku
 
reklama
Daria luteina to chyba dobry pomysł
Macy ...mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej ...pozdrawiam

Miłego dnia dziewczyny ...
u mnie dzisiaj piękny skok wiec wszystko poszło wg planu który jeszcze 3 tygodnie temu wydawał sie nie do osiągnięcia ...dzisiaj bede jadła pomidory :):)


Dziewczyny powiedzcie ...kwas foliowy oczywiscie biore , a czy witamine B1000 tez mam brać ? bo wiem ze zurawine juz napewno nie ...castagnus tak ....
bo dzisiaj wziełąm luteine duphaston i castagnus oraz witamine B ...
a witamina c ?
cholera nic nie wiem
 
Ostatnia edycja:
witam
wszystkiego najlepszego w nowym roku. Podczytuję czasem, ale czasu brak na wszystko:)

Daria: ja mam nawet co 50dni okres, ale karmie piersią dalej i jeszcze pokarmie, więc wiem,że tak być może u mnie:)
Maggie: gratuluję i życzę spokojnej ciąży:-D

Lenka: Zwolnienie lekarskie w okresie ciąży płatne jest 100% wynagrodzenia, niezależnie czy jest ono wystawione przez lekarza ginekologa czy ogólnego. Mi zawsze liczyli w pracy 100% choć urodziłam już rok temu, ale nie sądze żeby drastycznie się zmieniło.

Ilaczek: ja po cichu wierzę w twoje spełnienie marzenia i ci tego życzę:-)

pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny okazalo sie ,że moja gin. bedzie w środę i się zapisałam a zwolnienie mam do dziś z tego co wiem może się cofnać 3dni w tą i w tą ze zwolnieniem aby go wypisać ... nawet dobrze ,że ona będzie bo dawno nie miałam badania krwi itp. a to już 20/21tydz. więc połówkowe powinno być
 
Macy tulę, ściskam wirtualnie i trzymam kciuki, żeby szybko się poprawiła sytuacja u ciebie. Już prawie 30 tc - wow! jak się ciążowo czujesz? Kiedy usg?

Anufifi wit c - na pewno nie po owu, a wit bcomplex chyba tak, kurcze już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że brałam ją po owu w szczęśliwym cyklu (żeby utrzymać dobry poziom progesteronu). Szalej z pomidorami :) ja też sobie robiłam przerwę po owu. Czekamy do testowania

...nie wiem czy dojrzycie, co jest na zdjęciu (jak na razie tylko ja i lekarz potrafimy zdjęcie rozszyfrować, mąż i znajomi nic tutaj nie widzą :)) pozdrawiamy :)

P1110030.jpg
 

Załączniki

  • P1110030.jpg
    P1110030.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Daria ja tak miałam po 1 dziecku - poszłam do gina i dostałam Luteinę na wywołanie ale problem leżał gdzie indziej - tarczyca zaczęła szaleć i jej funkcjonowanie burzyło cały cykl. A nie dzieje się u Ciebie oprócz tego nic dziwnego?

Macy oby smutki jak najszybciej Cię opuściły. Kurczę u Ciebie już 28 tc? Jeszcze troszkę i będziesz nam tu pisać o swoim maluszku

nie nic innego sie nie dzieje tak myslalam ze moze przez podroz do polski sie wszystko przesunęło ;/ pelno stresu mialam ;/ tarczyce mialam badana w grudniu byla ok
 
Daria stres też może być przyczyną - mnie dopadała ogólna niemoc - brak siły, wahania nastroju, uczucie zimna i gorąca na przemian, zaburzenia w miesiączkowaniu, no i mimo że nie karmiłam od pół roku to nadal miałam wyciek pokarmu z jednej piersi

Małe liski
czy to nóżki? Nic mi innego do głowy nie przychodzi
 
reklama
Małe liski no nigdy bym na to nie wpadła:)))

anufiffi znalazłam taką wypowiedź Piranhi co do suplementów - "[FONT=&amp][FONT=&amp]można te suplementy łykać cały czas a można tylko do owulki (tak jest zaznaczone na in-gender, nie chodzi o to, że one wtedy źle zadziałają ale o to, że w FL organizm może od nich odpocząć, zakwaszanie jest istotne tylko do momentu zapłodnienia, duże dawki witaminy C są np. lekiem kategorii C dla zarodka), ja bym typowe zakwaszacze (żurawina, witamina C) łykała tylko do owulacji a Calcium Citrate i oczywiście B-100 przez cały cykl[/FONT]"[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry