reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć dziewczyny

ehhh powiem Wam, że już się boję co bedzie za niecąłe 2 lata jak mój wtedy 6 latek będzie od 7-15:30 w szkole...
do tego czasu musimy koniecznie zmienić miejsce zamieszkania... pytanie tylko czy tam gdzie się przeprowadzimy dzieci/młodzież będzie lepsza ?

Zakręcona no to ładnie Igorek przybiera na wadze :) śliczny blondwłosy Aniołeczek :)
Airfix cieszę się, że u was już lepiej
ale to powiedz mi kochana Wy teraz zabezpieczacie się ? i wracacie do starań na wiosnę ? czy po prostu co Bóg da to bedzie ?


Ja wczoraj byłam na wizycie u ginka i ponieważ jest jeszcze wcześnie wiem tylko tyle , że jest pęcherzyk i dobre endo... nie ma póki co zarodka kolejna wizyta dopiero 8.12 no i dostałam dodatkowo luteinę... czyli wiem, że nic nie wiem :O i potrzeba mi mnóstwo cierpliwości .... mój zaufany lekarz jest dobrej myśli ... no więc czekamy....
Mąż miał wczoraj urodziny i w końcu mogłam mu przekazać nowinę Ufff, ale dlatego, że mam mnóstwo wątpliwości czy wszystko jest w porządku ... nie było to przekazanie jak w filmach :) ale bardzo się ucieszył z wiadomości , którą radość trochę ugasiłam na wstępie... no . bo tak naprawdę wciąż walczymy by było wszystko ok .....


tyle u Nas jak widać po poście nie wieje tutaj optymizmem..
są i plusy jeszcze kilka godzin w pracy i WEEKEEND :)

Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Aljul będę wdzięczna za listę ( kiedyś taką dietę miałam i trzymam się jej do dziś ) ale chętnie zobaczę co Wy macie ! Na pw wyślę mojego maila. Dziękuję !

Magic dobry plan ... mnie żurawina już bokiem wychodzi ale wcinam bo dzięki niej nie mam bakterii !

Elisse
ja przed tą ciążą wręcz uwielbiałam ogóry i kapuchę ... teraz zjem ze smakiem ale już bez WOW. W ciąży z córcią zajadałam się kapustą ale mooocno posłodzoną ... bleeee :-)


Ja mam za sobą nieprzespaną noc ... Młody znowu uciska na moczowód ... ehhh !
Wczorajsza godzinna debata nad imieniem zakończyła się wytypowaniem kilku imion i z nich wybierzemy ( każdemu podoba się inne ) I tak ... Adam , Leon , Nataniel ,Nikodem , Alan to imiona z których będziemy wybierać ... mojej psiapsiółce podoba się Tymon ... ehhhh ...ciężki wybór !

Zakręcona AAAAAAAAAAAAAAAAAA jaki cudny chłopczyk ... śliczności !!! Ucałuj malutkiego przystojniaczka !!!! A jak Ty się czujesz ? jak cycowanie? Jak szycie - zagoiło się już ?
 
Ostatnia edycja:
hej

Zakrecona przecudny Igorem do zacałownia

Magic witaj !!! Zurawina jest polecna przy problemach z nerkami ale z resztą suplementów nie pomogę,
ale z tego co mi się przypomina to chyba raczej nie

Justi wszystko bedzie dobrze, prosze myśleć optymistycznie

aljul znalazłam jeszcze takie zdjęcia z tamtego roku z kiermaszu

Ja byłam wczoraj na zebraniu w przedszkolu i oprócz tego, ze mamy kiermasz, organizujemy sylwestra, dosyc duzego,
przewidują około 150 gośći, bardzo duzo pracy jest, teraz jeszcze mikołaj, juz prawie wszystko znalazłam na prezenty
i za 2 tygodnie w szkole i przedszkolu pieczemy gofry dla dzieci, ciesze się, ze różne akcje są w szkole organizowane tylko nie
wiem dlaczego do każdej jestem przydzielona
ALNlE0KtYMFrCK8ZXChEYLYcDKJVmxitYrRrFidWi8YgRzYi0gYAGPnixYOEBaQ9WDMSwABpRCpYKPFAmrQEA3DtQGAMQS0pjhKoLGGhQgUACS4M2MHiwIlrKTgMs3Qk15dSFxIAqABDWgQEPQhwaGAEQyRfWz4ZsgWqELAI0mDY8CHHQZdoAmIUkTQnWRxsgLF5SnXAh40ZCBxwouLGzhk2XiTUUYItQABsS2alQDCjBQsOzK68mlQGjRVKfJRhW7AAG4gaDXq0UHCg0xsogbEtw7QrT XLasAwcKDAGrRqNUD8xnaDVxYzx8Q48ZPmBwYC1oxXW6ScNfM9rmAJ8gI05pQzHQKwayfTanmlR1O4mJAhQgKNItezQwsmKpMpJL8wQkoVspjABAkhaODBBM coF8DAvzQRBRaKKKHLnjIQAIrFPCADBCXOKAfLY0A0YEHiVAQgghYiBACBcL8UcwGcCCinwFG9DJBEB7woIEEFEigwS2BhNKGAA1Ac2M1eU3QQTOj0KDKIZtA0scEYTBggJK0GVDNB0lAkIEOHQRxRyyaEJMBBAJUY8ABCrgQAQFfriLABhDQkcETqBACwQYCfFANARG4kA0OI1ggTQEFDLKCUgMMcMEKjEpjwQg4ODSECihM4 mnoHqKggpDCBQQADs=










 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane :-) co myslicie w staraniach o synka o zenszeniu biore zen szen tez gigamax biora to tez sportowcy podobno podnosi testosteron jeszcze biore silice na wlosy tam jest selen i witaminy wszystkie tylko nie wiem czy mozna te witaminy i zenszen laczyc :confused: ale chyba tak nic sie nie dzieje jak biore jeszcze musze zbadac toxoplazmoze mam nadzieje ze wyniki beda dobre :-D
 
cześć dziewczyny

Iweet z tych wszystkich kalendarzy, które podałaś wychodzi mi teraz chłopczyk :)
Airfix współczuję twojemu synkowi. A co na to obecna nauczycielka - widzi ten problem? Już niedługo idziecie do szpitala, trzymam kciuki za dobre wyniki i wyjaśnienie sprawy
Anufifi przegapiłam twój wpis - co się dzieje u twojego synka?
Magic_87 witaj i rozgość się :) Popdytaj Piranhi może będziesz miała możliwość wprowadzenia chociażby lekkiej diety dziewczynkowej np. kubek mleka dziennie, plus ograniczenie owoców, słodyczy. Zostają też inne czynniki - może hormony będą sprzyjały, jest też zakwaszanie. Moim zdaniem mimo wszystko da się coś zrobić żeby i w twoim przypadku zwiększyć szanse na córcie :)
Aljul co u was?...czy byłaś u kardiologa w sprawie serducha?
Zakręcia on jest piękny, już na pewno pisałam o tym :) - masz przepięknego Igorka. Jak wam mijają dni? Jak karmienie?
Justi trzymam kciuki!musi być wszystko wporządku
Dorcia super imiona - ja chciałam bardzo Leona, ale m. kręcił nosem, jego trudno zadowolić w tej kwestii, większość imiom mu się nie podoba :) Szykujesz już wyprawkę dla synka?
Maran, Macy, Ilaczek, Lilly, Vivienka - co u was?
Kate piękne ozdoby
 

Załączniki

  • SDC10771.jpg
    SDC10771.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Dorcia szycie zagojone chyba , naszczescie mialam szwy rozpuszczalne wiec ominelo mnie sciaganie a cycuchy bola jak przystawiam mlodego Zaciskam zeby i macham nogami i zaciskam palce u stop i jakos wytrzymuje:) Imiona ladne :)

Justi kciuki dalej zaciskam Bedzie dobrze :)

Kate​ cudne te ozdoby :)
 
ajlul też sobie pomyślałam, że skoro się mówi o tych kiszonych ogórkach i chłopczyku w brzuchu to będę mogła jeść :)

Justi chyba wszędzie znajdą się takie dzieci.Tylko w mniejszej ilości. Odpoczywaj ile możesz i bądź dobrej myśli. Skoro endo masz dobre, to powinno być wszystko w porządku.

Dorcia to może coś jest z tym kwaśnym :) ja to na tej diecie już nawet słodycze przestałam lubić. Ciężko wybrać imię dla dziecka. Mój zażyczył sobie punktowania, które na ile punktów haha. Potem te z największej punktacji wybieraliśmy.

Zakręcona słodki synek :) mały blondasek.

kate ciekawe są te ozdoby. Duży ten sylwester w przedszkolu.Co wymyśliłaśna prezenty? Napracujesz się nieźle, skoro we wszystkim masz pomagać.
 
Zakręcona super maluch widać Że urósł slodziak
I faktycznie do Ciebie bardzo podobny a to ponoć dla chłopca bardzo dobrze bo będzieiał powodzenie :)

Justi super ze zrobiłaś niespodziankę mężowi moze ni jak z filmu ale zawsze to dobra nowina . Trzymam kciuki na pewno bedzie wszystko dobrze

Dorcia fajne imiona

Kate piekne ozdoby

Małe liski jak tam samopoczucie :)

Miłego dnia
 
elisse moje dzieci chodzą do małego przedszkola przy małej szkole, wszystkich jest chyba 120 dzieci w tym przedszkolaków 20,ale atmosfera jest super i cokolwiek robimy, robimy to dla dzieci, dlatego jak trzeba to się angazuje
znalazłam na allegro samochody strażackie po 14 zł, lalki ale Barbie po 6 zł i malowidła dla lalek po 6 zł
do tego słodycze i kilka owoców, powinno wystarczyć
 
reklama
Matik jak u ciebie - jak brzuszek? rusza się Mała? u mnie dobrze - przeszły bóle głowy, wymioty, czasem męczą mnie jeszcze mdłości, ale czuję że to już końcówka. Brzuch rośnie - czuję się i wyglądam jakbym była w 6 miesiącu ciąży :) chyba przytyje najwięcej i będę miała w tej ciąży największy brzuch, ale najważniejsze żeby było wszystko ok

Kate
w podwójnych wózkach dla rodzeństwa Phil & Teds, można odczepić tą małą dostawkę?...podobają mi się wózki tej firmy. Już doczytałam - może być używany jako wózek pojedyńczy. Czy można dokupić do niego gondolę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry