reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień doberek


dziękuję dziewczyny

Maranthan
jak widzisz mój cykl był tez dość dziwny/skomplikowany, a II kreseczki na teście zobaczyłam , więc może i u ciebie też tak będzie tymbardziej, że tak jak piszesz w tym cyklu nie miałaś czasu myśleć o staraniach ,a takie cykle są najlepsze najowocniejsze i tego się trzymamy &&&



Kate piękne te ręcznie robione cuda hehe i zdecydowanie tak jak Ty wolę takie kupić niż robic.... chyba nie mam do tego zwyczajnie cierpliwości



Airfix heheh to mnie rozbawiałaś z tym twoim m. I jego czujnikiem :) farciara :)
mi jeden cykl wydaje się, że m. Ma czujnik włączony cąły miesiąc, a innego tak jak w tym cyklu zupełnie wyłączony co mi akurat bardzo pasuje, ale wiele nałożyło się w tym miesiącu problemów , więc to pewnie dlatego czujnik się zepsuł hahahah
jak się czujesz z synusiem ? Może też powinnaś iść ze sobą do lekarza ehh przy takich objawach nei powinnaś bagatelizowac swojego zdrowia ...


Elisse córeczka poprostu była ci pisana, a w tym cyklu hmmm no ciekawa jestem co tam z m. zmajstrowaliście :) pamiętaj, że odstep to najmniej ważny czynnik
&&& za II kreseczki


Maggie jeśli wszystko było by w porządku na co pocichutku liczę, to było by różnicy +/-7 dni przynajmniej z terminu @
Jeśli chodzi o twój najbliższy cykl to oczywiscie zrobisz co ci serce podpowiada
Ja w tym moim ostatnim cyklu miałam wiele wątpliwości czy rzucim tym wszystkim w cholere ... bo przyjemności z <3 zero, te suplementy też już coraz gorzej mi wchodziły, ale się zawzięłam , bo szkoda mi było tych miesięcy przygotowań, badań, diety ...
Zawsze możesz powiedzieć jeśli oczywiście masz prawo jazdy, że jesteś dzisiejszego wieczoru kierowcą dlatego nie pijesz :) albo, że ostatnio się zatrułaś i masz wstręt do alkoholu :)


Aljul kotek cudny :) i oczywiście proszę o więcej zdjęć :)

Iweet84 ehh przykro mi , bo wykres masz wzorowy =ciążowy ... mam nadzieje, że Piranhia znajdzie przyczynę niepowodzenia ...


Kira ,
a propo kotków to jak Twój kotek , którego przygarnęłaś ostatnio ? Zaklimatyzował się ?



Ja oczywiście w pracy :[ dziś musiałam ubrać sukienkę, bo wciąż coś mnie w spodniach ugniatało w brzuch, którego niby nie mam, ale jakoś w środku coś mi nie pasuje .... no nic jutro na wizycie u ginka może coś się wyjaśni ....
Wczoraj moje dziecko pobiło rekord w spaniu zasnęło w samochodzie o godz 15 10 i spało Uwaga do godz. 5:20 rano :) oczywiscie z 3 przerwami na butle mleka :O
Dziś z mężastym ida do lekarza, bo kaszel jak był tak jest ...




Miłego dnia
 
reklama
hej dziewuszki ...
Ja zamówiłam juz tego NIepokalanka ( podoba mi sie taka nazwa) , zamówiłam tez własnie te suplementy które poleciłyscie bo moje sie właśnie kończą . kupiułąm sobie lampke solną i płyn lawendowy w Jaskini solnej :) , dzisiaj ma przyjsc tez bransoletka ...mam wrażenie jakbym sie szykowała na wojne :-D:-D:-D:-D.

Wczoraj cały dzien spędziłam ze starszym synem na sorze w prokocimiu ...ma od 2 lat bóle brzucha ,,,juz raz bylismy w szpitalu ale stwierdzili ze przerost flory bakteryjnej dali jakis lek i wypuscicli a ona dalej sie meczy , ze szkoły non stop dzwonia ze sie dziecko zwija z bólu . Od jutra zaczynamy diagnostyke w prokocimiu , nie wiem tylko jak szybko nam sie uda to zdiagnozowac , ale biedny tak sie meczy ze az płakać mi się chce .

Piranha ...jak ten niepokalanek brac tzn.od poczatku cyklu czy jak ?
Ja mam dzisiaj 10 dfl ...z tempka od dwóch dni lekko powyzej najnizszych ...na moje oko @ przyjdzie jutro albo pojutrze ...to moze nie najgorzej ze mną :baffled:.

Miłęgo dnia dziewuszki ...ja bede cały dzien zagladac do was :)

p.s
jakby któaś z was się bardzo nudziła i zechciała pomóc
te suplementy mam takie
Cytrynian wapnia i witamina D-3 -250tabl SWANSON
Cytrynian magnez 225 mg 120 tabletek Swanson
B-100 MEGA KOMPLEKS WITAMIN B - 100 TABLETEK
WITAMINA C 500mg 100 tabletek PP (4764566133) -
ZURAWINA CRANBERRY 4200mg KONCENTRAT 100kaps PP
to po ile tabletek dziennie mam brać ?
 
Ostatnia edycja:
anufifi moja faza lutealna trwa 15-16 dni przy czym 16 dni bardzo rzadko . anufifi cytrynian wapnia mam taki sam, cytrynian magnezu mam w proszku ale następnym razem kupię w tabletkach bo ten w proszku jest okropny w smaku. witaminy b-complex lepiej chyba kupić w dawkach 50mg i przyjmować dwa razy dziennie.

justi no właśnie moje wykresy są często bardzo ciążowe, ale na koniec i tak przychodzi wredna @ dlatego w tym cyklu wykresem się nie sugerowałam, tylko ta faza lutealna 17 dni mnie zmyliła :/
 
Ostatnia edycja:
Anufifi My bralismy
Ja : RANO kwas foliowy + Witamina B 50 + witamina C 500 + żurawina
Mąż żurawina +lukrecja
Południe
Ja: Calcium Citrate x 2 + żurawina
Mąż : Calcium Citrate x 2+ żurawina +lukrecja
Wieczór
Ja: Calcium C x 2 +żurawina +Wit B 50 + Wit C 500
Mąż : calcium C x 2 +żurawina + lukrecja


Miałam Magnefar MAX B6 jedliśmy po 2x1 tabletek dziennie
 
Ostatnia edycja:
iweet bardzo mi przykro. Wykres bardzo ładnie się zapowiadał. Wychodzi na to, że masz bardzo długą po prostu tą fazę lutealną. Teraz jeszcze bardziej się wydłużyła.

Justi nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo działaliśmy dwa dni przed owu. Ostatnio jak tak było, to było pudło. Jakoś nie czuję się ciążowo, a z córeczką już czułam. Więc czekam na @ cierpliwie. Poza tym ostatnio mam bardzo krótkie cykle. Ostatni 26 dni. Ten pewnie będzie 24. Trzymam kciuki za wizytę u lekarza. Ja co miesiąc chcę zrobić przerwę i co miesiąc ją przesuwam.

magda1609 castangus jest przy staraniach na dziewczynkę właśnie.

anuffi brzmi groźnie z tą wojną :D męskie plemniki nie mają szans ;) Nieciekawie z tymi bólami brzucha ma synek. Mam nadzieję szybko znajdą przyczynę.

Jeśli w przyszłym miesiącu mi się nie uda, to przerwę starania i poobserwuję się kilka miesięcy. Na wiosnę przebadam się dokładnie. Z mężem zastanawiamy się, czy po prostu nie starać się o maluszka obojętnie jakiej płci. Nie chciałam, by moja Lili miała duży odstęp od rodzeństwa.
 
Elisse obym tylko wszystkich nie pogonila...tez czasem mam mysli zeby odpuscic plec bp boje sie ze wogóle nam sie nie uda...a jak payrzec na moje wyniki to chyba będzie coraz gorzej ...coz 25 lat nie mam ...tak wiec teraz ten cykl co maz wroci spróbuje jeszcze...a jak nie wyjdzie to na wiosnę walcze poprostu o dziecko
 
HEJ
aljul wysłałam, powinnas już mieć na poczcie
iweet przytulam
anufifif mam nadzieje, że w Prokocimu Wam pomogą, wg mnie to bardzo dobry szpital, szukają
zawsze przyczyny a nie tylko łagodzą skutki choroby, byłam tak kilka razy z dziećmi
Justi moje dzieci tez tak śpią, mój 4 latek jak poszedł do przedszkola w tamtym roku, raz na 2-3 tyg. szedł spac o 15 i spał do 7 rano, a najmłodszy ma prawie 3 lat dalej śpi w ciagu dnia 3-4 h i idzie spać o 21 śpi do 8 rano,
elisse decyzje musicie podjąć wspólnie z mężem ,ale ja zawsze polecam małą różnice wieku między dziećmi, między moimi
jest 19 miesięcy, chłopcy się uwielbiają na wzajem, mają wspólne zainteresowania, ja z marszu miałam 2 małych dzieci co jest wg mnie bardzo dobre


ja wymyślam co kupić do przedszkola na mikołaja, pula pieniężna 30 zł na dziecko, w tym zabawka ma być , słodycze i parę owoców,
macie jakieś propozycje???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tak szybciutko

Anufifi tak czytam o brzuszkowych kłopotach Twojego synka i ...widzę siebie !!! I wiesz co , robili mi wszystkie badania ( kilka razy miałam sondę żołądkową ) badania z krwi itp. itd. .... i wiesz co ... bóle nadal były ! Zwijałam się z bólu !!! I pewnego dnia mądra Pani doktor ze szpitala na Galla postanowiła mnie przebadać - psychologicznie ! I co się okazało ... wszystkie bóle miałam na tym tle !!! Całe męczenie badaniami , leki - tony leków były niepotrzebne !!! Miałam nerwice żołądka ! Wszystko mijało w miarę wzrostu ... ale co się ocierpiałam to moje ! Zdróweczka Wam życzę ... ucałuj chłopców !

Iweet tulę kochana !!!

Maggie &&&&&&&&&&&&

Przepraszam że tylko tyle ale od rana walczę z Pet Shopsami córki ... postanowiła wszystkie sprzedać - całą kolekcję i dzięki temu od rana "bawię " się małymi zwierzątkami ! A może któraś z Was ma maniaczkę Littlest Pet Shop'ową w domu ? Gdyby któraś chciała to podam linki do aukcji ... CMOK
 
Ostatnia edycja:
Do góry