reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Iweet84 Kochana szkoda że się nie udało jednak :( U mnie też często wykresy są ciążowe ale nic z nich nie wynika później..dlatego już nie nastawiam się na nic...Ja będę czekać na konkrety- dwie piękne krechy i beta-hcg pozytywne :)


maggie, Justi Żeby nie było że ten radar mojego M. jest taki niezawodny to napisze Wam że działa tylko na naturalnych cyklach hahah jak brałam 3,5 roku hormony- nic....jak przyszły starania i cykle stymulowane - też NIC, wszystko na siłę....a jak odstawiłam hormony 2,5 r temu tak wtedy radar zaczął działać... i teraz jak odstawiłam leki do stymulacji i nie staramy się tak działa lepiej niż można by się spodziewać...Dziś temp mi spadła takze dzis albo jutro owulacja będzie, ale i M. spokoju nie daje co raz gorzej także mogłam nie mierzyć tej temp dziś . Cały czas mu "dogryzam" z tym radarem


Justi Synek się lepiej czuje bo dostał leki, a ja biorę to samo wszystko co On, tylko antybiotyku nie mam..tzn miałam taki lewy, ale tylko 3 tabl, więc na wczoraj juz nie miałam wieczorem i boli ucho od nowa, także muszę rentgen szczelić czy gdzies sie jeszcze coś nie zawieruszyło :D Najgorsze to , to że kręci mi sie w głowie, mdłości mam mega, a tu obiad trzeba zrobić, po zakupy iść....ehss


magda1609 Tak, Castagnus niby zalecany w staraniach o dziewczynkę


anufifi Biedny synek , ale na pewno w tym szpitalu dobrze się nim zajmą- a przynajmniej poznasz przyczynę czemu się tak męczy- ja też pokładam nadzieję w diagnostyce tego szpitala , ale my dopiero w środę jedziemy na oddział. Anufifi trzymam kciuki za zdrówko synka &&&&


Piranhu Mam wyniki : antykoagulant toczniowy- ujemny....ale przeciwciała przeciw kardiolipinie IgG- 9,85 ( normy:0-10 wynik ujemny, 10-20 wynik słabo dodatni , powyżej 20 wynik dodatni ), IgM - 9,59 ( normy: 0-20 wynik ujemny ). Czy ja mam się jeszcze czego czepić? ;) Przeciwiał ANA chyba nie ma sensu robić bo podobno osoby z Hashimoto zawsze mają ten wynik dodatni, a u mnie teraz choroba szaleje.
Piranhu a odnośnie tego co pisałyśmy kiedyś czyli jonów ujemnych i dodatnich, że Y- są naładowane dodatnio, a X- ujemnie ( tak piszesz w poście do magdy- specjalnie sprawdzałam czy się nie mylę ) ... i tego czego pojąć nie mogłam -czyli jak komórkę mamy naładować ujemnie to jak może przyciągnąć ujemne dziewczynkowe X....i wyszło mi z mojego szperania po in-genderach, indreaming'ach i innych stronach polskich i zagranicznych że tak na prawdę gdzieś jest jednak błąd :) Raz podają że X- są ujemnie, a raz że dodatnie....raz że komórka przy dziewczynkowych staraniach naładowana jest na plus, raz że na minus- stad pojawia się chaos..... mam nadzieje tylko że informacja że trzeba na dziewczynkę jonizować się ujemnie ( a wtedy i komorka się jonizuje ujemnie ) jest prawdziwa , a nie że jest na odwrót....i z mojej dedukcji wynikałoby jesli informacja ta jest prawidłowa, to X- muszą być dodatnie żeby je przyciągneła ujemna komórka jajowa ;) i bład byłby w tym że myslimy odwrotnie czyli ze X- są ujemnie. Możliwe to jest że my się po prostu mylimy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Airfix, to straszne co piszesz:szok:Miałam już zamawiać tę porządną bransoletkę, bo do tej pory miałam takie z kamieni tylko.
Piraniu, poratuj, jak to ma być.

Mam jeszcze pytanie do Dziewczyn, które miały stymulowane cykle. Faktycznie na nich tak mocno czuć rosnące pęcherzyki i owu? Da się wychwycić ten moment? Ja typowego bólu owulacyjnego raczej nie mam, zawsze to są tylko takie okołoowulacyjne i nie wiem jak się wstrzelić w o+12:sorry:. I jak to jest z tym śluzem płodnym? Faktycznie zalewa? Boje się, że pokrzyżuje to mi zupełnie plany dziewczykowe.
 
gdusia Zamawiaj bransoletkę :) Nic się poważnego nie dzieje ....tylko chyba tu jest mały błąd z tym ladunkiem X i Y bo chyba jest na odwrót, jest dużo sprzecznych informacji w necie,....jedyne co się potwierdza to, to że na dziewczynkę mają być jony ujemne żeby komórkę ładować ujemnie, a na chłopca dodatnio aby ja ładować dodatnio :) ...więc komórkę ładujemy tak jak do tej pory ;)) czyli ujemnie na dziewczynkę, dodatnio na chłopca...
Zobaczymy co Piranha sądzi o tych ładunkach X i Y :)
gdusia Ja czułam od 5dc ( od 1 tabl ) taki dziwny ból w okolicy jajnika, który nasilał się do samego dnia owulacji, oczywiscie owulacji nie szło nie zauważyć- 2 razy tylko miałam taką silną, ale da się przeżyć :) Inne były normalne, tzn bolało ale mniej.
Śluzu po CLO nie było wcale, po Femarze mase....ale tylko do owulacji
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki
Dziekuję za troske o mojego Filipka .
Dorciu my jestesmy pod opieką psychologa , ale to jest bardzo ciezka klasa zero wiezi miedzy dziecmi ...pedagog szkolna twierdzi ze takiej klasy nie miała...jakby kij w mrowisko wsadził ...
Póki co uruchamiam kontakty zeby w Prokocimiu jak naszybciej wszystko z nim zrobiono , czekam na telefon w sprawie wizyty a miedzy czasie zastanawiam sie nad przeniesieniem go ale to 5 klasa ..nie wiem co robic

wstawiłam swój wykres bo szoku dzisiaj doznałam ...nie jestem przeziebiona ani nic ...jak na mnie nawet super spałam ...o co chodzi???

Piranha ...mam sie martwić jeszcze bardziej ???

MIłego dnia dziewczyny ...podczytam jeszcze zaległosci :)

Iweet ...u mnie sie nie sprawdza :)
 

Załączniki

  • 1416478143010.jpg
    1416478143010.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Anufifi Temperaturka skoczyła bo progesteron poszedł w górę.. to bardzo dobrze że temperaturka wysoka :)
Ja mialam taki dylemat w przedszkolu, w 5 -latkach ( ostatni rok ) dzieci tak dokuczały dziecku , bylismy u psychologa ktory swtwierdził że dzieci sobie z niego kozła ofiarnego zrobiły, to samo stwierdziła pani logopeda- i obie panie ( nie kontaktujace sie ze soba ) kazały zmienic mu grupę w maju...rozmawiałam z wychowawczynia to mówiła- ze nie prawda ze mu dokuczają...ale za chwilę przychodziłam po dziecko i znów był pograpany, pogryziony, z limem pod okiem, a to wyśmiewany.....ale przetrwalismy ten horror od 4 latków...a teraz dwóch którzy mu tak dokuczali chodza z nim teraz do zerowki:/ Tyle ze Pani reaguje....ale tez wiadomo ze nie wie wszystkiego co mu mówia, czym go straszą, ale ja tu sobie z tym poradze jak zajdzie to znów za daleko
 
Airfix ...ale u mnie to chyb a nie pora na skok progesteronu nie ??? jak chyba zgłupieje juz ...ten cykl to robi mi z mózgu sieczke ...oby nastepny był lepszy ...
Ja bransoletke nosze od wczoraj :)
 
reklama
Cześć dziewczyny podczytuję was już przez dłuższy czas bo to już w sumie 6 miesięcy. Ponieważ jestem już mamą niespełna 2 letniego maluszka a bardzo pragnę dziewczynki :) chciałabym do was dołączyć jeżeli oczywiście przyjmiecie mnie do swojego grona jak dla mnie niezwykłych staraczek :) Starania chciałabym rozpocząć dopiero w przyszłym roku na lato ze względu chociażby na sprzyjające czynniki jednakże przygotowania poczynam już od kilku miesięcy dzięki waszym informacją jakie tutaj udostępniacie :-)
 
Do góry