reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patka piekny test! Gratulacje :-) ile dni po owulacji go robilas?
Ilaczek nie zazdroszcze mdlosci bo umeczysz sie biedulko... ale przynajmniej wiesz ze z kropkiem wszystko ok ;-)
Piraniu mam nadzieje ze zajrzysz dzis na bb bo wszedzie szukam info na temat castagnusa. Dzis skonczylan brac 3 opakowanie i jutro zatestuje... czy jesli test wyszedl by pozytywny to mam dokupic jeszcze jedno opakiwanie i brac dalej a potem stopniowo odstawiac? Bo chyba takie drastyczne odstawienie tez nie jest dobre? Chociaz na ulotce pisze zeby w ciazy nie brac... no chyba ze wyjdzie negatyw to nie bedzie problemu
 
reklama
Piranha tez mam nadzieje ze ocenisz moją strategię ...w sumie mam czas , ale mam tez zamiar miec wszystko na max zaplanowane zeby potem nagle w panike nie wpadac :)
Ilaczek , a próbujesz coś na mdłosci ? to napewno nie jest przyjemne i cholernie męczące ;(
 
Ilaczek, już dostalas odpowiedź. Dodam tylko, że to wozy śmierci. :-D Jeżdżą jak wariaci, wyprzedzają na trzeciego, przejeżdżają na czerwonym, pod prąd. Śmierć w oczach. ;-) Nam towarzystwo ubezpieczeniowe zabronilo nimi jeździć. Chyba ze w kasku. Wspolczuje meczenia się. Ja też miałam ochotę na kwasne- kiwi, ogórki, maślanka! O właśnie - królestwo za mrągowską!!!
Patka, gratulacje. I wszystkiego najlepszego dla Was obu! Spełnienia marzen.
 
Elle87 Ja Castagnusa od razu odstawiałam jak minęło trzecie opakowanie, no wiadomo że nie w środku cyklu tylko staralam się zawsze po owulacji, ale doczytałam na którymś forum że najlepiej odstawić 2-3 dni po owulacji, a w to miejsce i tak wiekszość znas bierze Duphaston albo Luteine czyli odstawiamy Castagnus a dajemy w to miejsce Duphaston, castagnus podnosi poziom progesteronu, wiec jego nagłe odstawienie jak ktoś ma niski poziom mogłoby nie być za dobre. Ale też nie nakręcajmy się za bardzo bo sam Castagnus nie jest jakimś lekiem który podtrzymuje ciąże i jak go odstawimy to od razu coś się stanie, a tymbardziej ze w ulotce pisze że nie wolno brac w ciązy. Ja bym odstawiła zupełnie co by nie zaszkodzić dziecku, ale niech się wypowie Piranha jeszcze albo inne dziewczyny.


Anufifi Plan piękny, miałam taki sam :)) A jak przyszło do staranek to sie okazało że testy przestały wychodzić takie na pograniczu -czyli ta kreska prawie pozytywna która się pojawiała wczesniej i było wiadomo że za dzien ,dwa będą dwie kreski...a cos sie porobiło i zaczeły wychodzić tylko w jeden jedyny dzień i pokazywały się te super ciemne od razu, mało tego do tej pory dwie kreski pokazywały się dwa dni przed owulacją, a teraz między 12-24h...staranka kazdej z nas psikusa robią ;) Także ja raczej skorzystam teraz z 0+12


patka90 Wielkie gratulacje :))) Ile dni po owulacji miałaś to plamienie? i ile dni po owulacji zrobiłaś test??

iweet Jak Twoje staranka? Nie jestem na bieżąco, staram się doczytywać wieczorami na telefonie, ale i tak do rana guzik wiem co miałam której odpisać ;)
 
macy to może faktycznie nie ma co wozami śmierci jeździć:szok:
moje ciąże były różne smakowo, ale nigdy nie miałam raczej jednego określonego smaku, lubiłam się zajadać słodyczami na przemian z kwaśnymi rzeczami, nudności było tylko czasem.
a teraz to maskara jakaś...starość nie radość:)) oo...kiwi zajadam bardzo często, ogórki konserwowe na kanapkę, jogurty, kefiry:) no i teraz pomarańcze i grejpfrut.
na nudności próbuję migdały, ale tylko na chwilę pomagają, dobrze jeszcze robi zimna woda do picia.
 
Cześć dziewczyny.
Patka nie poznałysmy sie jeszcze ale przyjmij moje gratulacje.
macy, dorcia jak sie czujecie?
małe liski ogromnie gratuluje przepraszam ze dopiero dzisiaj pisze ale barkuje mi czasu, 29 widziałam zamieszczone zdjecia z USG, wiedziałam że bedzie zdrowa dziewczynka, wyobarzam sobei co czujesz. ale nie mogło byc inaczej.całuje z całych sił Ciebie i dzidzie. U mnie dalej trwa szaleństwo na punkcie Gabi, jejku to juz prawie 9 miesiecy a ja na nia patrze i patrze i napatrzec sie nie mogę.
Matik tobie równiez mocno gratuluję. Wykres bardzo dziewczynkowy. Jak dla mnie strzał chwilę po Owu wiec idalnie jak na dziewczynkę, u mnie było podobnie.kochana juz niedługo zobaczysz i uwierzysz w swoja księżniczkę.
matik, małe liski po różowych zakupach prosze o zdjęcia
 
Anufifi Plan jest dobry :) daje ten odstęp 2-3 dni na którym nam zależy, choć mówi się że nie ma on znaczenia to chyba gdzieś jest w naszych głowach zakodowane że odstęp musi być ;) Ja z odstępu 5 dniowego mam synka, a przy staraniach tak mi sie wszystko poprzestawiało że znów się zrobił dostep 5 dni, wiec zadziałałam dzien przed owulacją i 13 godzin po owulacji , żeby już się wreszcie udało- i udało się, jednak kropeczka nie została. Jesli nie masz śluzu płodnego o wysokim PH ( a u mnie z tym jest problem jak biorę leki na stymulację, bo wtedy sluzu jest, a śluzu ) to ja bym nie martwiła się odstępem, bo Twój sluz sam w sobie jest już taki jak powinien być z tego co piszesz, taki sluz wystepuje te 3 dni przed owulacją, czyli suchy do kremowego o niskim PH,a u Ciebie jest cały czas- wiec tylko się cieszyć :) Badałaś minerały i hormony?
 
reklama
tak ...poza progesteronem i prolaktyną ( te dwa robie w poniediałek bedzie 7 dfl) ...dziewczyny sprawdzały mam ok chociaz troche powinnam zbic testosteron wiec pije herbate miętową :)...tak tez myśle ze skoro śluz mam taki to zadziałam własnie dzien z hakiem przed owu i zaraz po owu te 12 godzin jak sie uda bo jak mi wypadnie 0+12 w połowie dnia to nie mam pomysłu :/

Chociaz teraz wyliczyłam ze 14-15 dc wypadnie mi własn ie w weekend zaraz po sylwestrze wiec wolne :) to moze jakos się uda
 
Ostatnia edycja:
Do góry