reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
apropos diety dziewczyny ...to jak ja wytrzymam do pierwszych staranek to bedzie cud ...w sylwestra zamiast chipcó bede przegryzac biały serek na zmiane w zółtym , a zamiast szampana strzele sobie kakao :) ale jak sie juz uda ....to siąde nad miską chipsów przede wszystkim i choc mało ich jem r=to włąsnie teraz jak nie moge to mam najwieksza chcice :):-D:-):wściekła/y:

Mam takie pytanie do dziewczyn którym udało sie zaplanowac dziewczynkę ...mozecie napisac , jak to było w waszym przypadku ? kiedy było wg was decydujące serducho ? czy brałyscie odległosc pod uwagę ??
tak z ciekawości :)
 
Ostatnia edycja:
Anuffi ja bym nie stosowała dodatkowych lubrykantów. Może akurat da się za pierwszym razem. Plan masz dobry moim zdaniem :) Za to ja mam ochotę na ser żółty i marzy mi się by zjeść cały talerz budyniu :D

macy ciężko odpoczywać przy dzieciach. Oszczędzaj się jak możesz. Może pani nie zauważyła brzuszka? Rozłóż sobie to rozpakowywanie na kilka dni.

patka90 gratulacje :) stosowałaś jakąś dietę i suplementy oprócz samego odstępu?

ilaczek biedna męczysz się tymi nudnościami.

Airfix masz rację z tym psikusem przy staraniach. Wtedy wszystko się nagle zmienia.

ewelin00 dziewczynki potrafią być słodkie :)

Marzy mi się by już mieć te starania za sobą i widzieć dwie różowe kreseczki na teście. Już mam dość tych testów diety, z którą już praktycznie pół roku się męczę.Też tak macie? Nic tylko w koło ziemniaki pomidory, banany i mięso.
 
Anufifi Plan na sylwestra ekstra, wyżerka na całego :-D Ja bym dorzuciła jeszcze tam wafle ryżowe.
Mi na diecie tez sie chciało wszystkiego na przekór, i raz kupiłam czpisy i wiesz co- zjadłam 2, nie byłam w stanie tego zjesc takie to było słone, wcale mi sie tak nie chciało jak bardzo sie nakręcałam na to że mi się chce ;) Limonka 4ml + woda destylowana 16ml :)

Elisse Kazda ma zachcianki na to co zabronione :) ja nie mogę patrzeć po tej diecie dziewczynkowej na mleko, serki, a w sumie to bylo coś co do tej pory lubiałam przed dietą, a na ten moment mam takie obrzydzenie że nie wiem co mam jeść, choć na diecie na razie nie jestem
 
Airfix masz rację nie będę już dzisiaj brać castagnusa bo biorę duphaston i luteinę dopochwowo na noc więc to myślę, że starczy. ja też mam już dosyć diety dziewczynkowej... w sumie już od 10 dni nie jestem na niej i nie wiem czy pisałam ale przekładamy z m staranka na wiosnę 2015 :tak: musimy trochę odpocząć od tej całej diety i suplementów bo ja byłam już tym wszystkim zmęczona psychicznie... mam nadzieję, że wiosną szybciej nam się uda. zresztą jak widzę to nie będę się sama starać w tym czasie ;-)
 
reklama
witam wszystkich

ja tak na chwilke z jednym pytankiem moze ktos mi pomoze :)
wiec colin mial badanie wzroku bo tescioa tweirdzila ze ma zeza;/ ja nie widzilam tego i po badaniach wyszo ze zeza nie ma ale w jednym oku ma minus 1.75 a w drugium plus 0.75 i ma nosic okulary to mu moze sie poprawic , i czy ktos wiec czy takie cos moze sie cofnac calkiem i ktos mial w jednym oku plus a w drugim minus ? ja nie slyszlam o takim czyms w ogole mi to obce nigdy nie mialam problemów z oczami ;/ troche sie tym przerazilam i jestem ciekawa jak colin zareaguje na okulary ;/
 
Do góry