reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik gratuluję ale super, marzenia się spełniają, bardzo się cieszę że Ci się udało :-)
Ania przykro mi z powodu straty pracy, mam nadzieję że wkrótce znajdziesz nową, lepszą
Piranhu ale córcia ma zamiłowanie do nożyczek, ale zrobiła psikusa
 
reklama
Piarniu ,Aljul ale macie ślicze te kotki.
Aljul oby szybko serduszko sie naprawiło.
Nuska nieuciekaj na tak długo wiecej ;-):-) No a rzygody z ptaszkiem nie zazdroszcze.

Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy. no taka jestem zła, bo zrezygnowałam z poprzedniej bo tu lepiej i lepiej placa.I zebym ja sie nie nauczyla, nic nie robila a ja wszytsko w miesiac zakumalam i wspolpracownice zadowolone ze mnie a ta j*** kierowniczka nie przedluzyla mi umowy bo miala zejsc ze sprzedazy, i mnie z parteru na jej miejsce na pietro przeniesli a potem jej sie odwidzialo, na dol juz kolezanke zatrudniła i skonczyła mi sie z koncem miesiaca umowa i nieprzedluzyli....buuuu:-(
 
Dzieki dzieki dziewczyny jestem w szoku nadal , to niesamowite
Moje staranka
Dieta była od kiedy zaczęłam od ponad roku tyle ze witaminy brałam długo potem przestałam czasami magnez witaminę C
Ale od 3 miesięcy piłam codziennie 1 szklankę mleko sojowego prócz 3 dni przed i 3 dni po owu
Piłam tez infolic
Jogurty dzien w dzien
No i ostatnio dużo kaszy gryczanej z tuńczykiem z puszki w oliwie z oliwek
;)

Starnka widoczne na wykresie wiec albo w sama owu albo po niej
Badania krwi pamietam ze Pirania posła ze bardziej dziewczynkowy choć nie mega :)

PH jak Sprawdzałam od dawna miałam 4,5

Maź przestał tez jeść warzywa owoce itp
Generalnie teraz widzimy jaka nasza dieta była uboga

Ale na ile to było dziewczynkowe to nie wiem ale jak na razie w 90% że Tak :)
 
Ostatnia edycja:
Matik, bardzo się cieszę. 90% to dużo. Lekarka pewnie chciała zostawic sobie furtkę otwartą. :-) Gratuluje. I cieszę się, ze wszystko jest dobrze.
Aniu, przykro mi z powodu pracy.
Elisse, tu bardzo kochają leki. Antybiotyki szczególnie. Ja tej miłości nie podzielam. ;-)
Piranhu, zdrowia dla maluchow.

Męża mam w domu. :-) Miłego dnia.
 
Test z rana (nie z porannego moczu.) Temperatura wzrosła z 36,5 na 37,05. Odliczać od teraz 12 godzin czy odrazu działać? Ostatnie serduszkowanie było w środę wiec odstęp dobry. Staramy się o chłopaka

Miłego dnia dziewczyny
 

Załączniki

  • 1414825014953.jpg
    1414825014953.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 46
Macy super :) to teraz nacieszcie się sobą :)

Matik nie było możliwości aby było inaczej :) Wykres ładny dziewczynkowy, dietę długo trzymałaś.

patka90 o której Ty wstajesz? Zazwyczaj zaleca się by najwcześniej po 10 robić test. Może zrób jeszcze później dla pewności, bo teraz mogło wyjść z porannego moczu i wynik może być zafałszowany. Ja bym chyba działała wieczorem.

A u mnie test oczywiście "-". W sumie nie musiałam robić. Bo rano już ból miałam jak na @. A po godzinie już zaczęłam plamić. Piranha faza lutealna może trwać 11 dni? Pewnie jutro @ będzie.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczynki

Witam sie z tymi, ktore moze mnie jeszcze pamietaja I jednoczesnie lapke podaje dla nowych kolezanek.

Ja tak na szybciutko wpadlam z postem do Piranhi I pozostalych kolezanek, ktore tutaj sie kiedys bardzo mocno I bardzo dawno udzielaly Mama, Magda UK, Czarna, Katy, Truskaffka, Nullka, Marzycielka...

Chiclam Wam oficjalnie bardzo podziekowac, to dzieki Wam przetrwalam moj czas po poronieniu I to dzieki Wam mialam wspaniale wsparcie do walki o kolejna ciaze. Piranha dziekuje za witaminkowe sniadania I kolacyjki dla mojego M. W marcu uslyszalam wyrok....zolnierzyki tak slabe, ze nawet na in vitro nie mamy szans. Twoje wiadomosci I Twoja pomoc oraz zastosowanie sie do tego przynioslo nam wymarzony cud......jestem w ciazy w 24 tyg I jest tam baby boy.

Jeszcze raz moje wielkie slowo DZIEKUJE dla Piranha I moich wspanialych kolezanek Mama, Czarna, Katy, Marzycielka, Truskaffka, Magda, Nullka

a200.gif
a200.gif
a200.gif
 
Kasia uk ...popłakałam się !!! Lekarze się pomylili i chwała im za to !!! Cieszę się niezmiernie Twoim szczęściem !!! Jesteśmy na podobnym etapie ciąży i obydwie nosimy pod sercem małych facecików !!! Jeszcze raz kochana BARDZO SIĘ CIESZĘ !!! I pogłaskaj proszę brzuś !!!

Matik nie mogło być inaczej ... wszystko jest w porządku a do tego w różowym porządku więc spokojnie rozkoszuj się ciążą !!!

Macy uffff ... pozdrów mężastego i powiedz mu że jak jeszcze raz Ci zafunduje takie stresy to ja osobiście mu doopsko skopię !!! Spokojnego weekendu !!!

Piranha wróżę Kajuni dobry fryzjerski zawód !!! Ślicznie wycięła "dziurkę " nie rozumiem o co Wam chodzi ? Toż to takie twórcze !!!

Aniu przykro mi strasznie ... niektórzy ludzie potrafią być okropni ! A Ty znajdziesz nową lepszą pracę ... wierzę w to !!!


Dla wszystkich miłego weekendu i spokojnych wizyt na cmentarzach !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry