reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranhiu faktycznie Nono się przyłożył do zadania....ma grzywę niczym lew;-)
Co do oczu Chakiego to Pani z hodowli cały czas nam podkreślała że jej koty dostają wysokie noty za kształt i kolor oka
Właśnie nasz kotek mniej więcej tak pilnuje młodszego synka jak zdaje się Nemo Kai ...ale to słodko wyglada
A miałam Cię zapytać o witaminy jakie podajesz swoim kotkom, pytałam panią z hodowli o olej z łososia i mówiła że jej koty kręciły nosem na niego
Twoje kotki są fantastyczne...bardzo lubię oglądać je na zdjęciach - pięknie się prezentują
A poza tym to właśnie mój M zakochał się do tego stopnia w Twoich kotkach że zapragnął mieć takiego samego na własność - a on do miłośników kotów nie należał. jak teraz mówi kolegom że ma kota to wszyscy robią :szok: i mówią ...a Ty chyba kotów nie lubiłeś

Elisse te uszy tak mu chyba wychodzą na zdjęciach bo w rzeczywistości nie rzucają się tak w oczy

Małe liski
ochłonęłaś już troszkę? Pewnie nadal to do Ciebie nie dociera że córcia będzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
elisse, a pół roku temu mówiłam, że całe szczęście, że to Krzyś jako chłopak wyciachał sobie włosy a nie Kaja :-D Krzyś nie umie za bardzo wycinać, rysować i kolorować ale dzielnie próbuje ;-)

aljul, bardzo ładne oczka ma Chaki - są bardzo duże i ładny kolorek mają :tak: Ja podaję zawsze po pół łyżeczki oleju z łososia do mokrej karmy, daję dokładnie ten Salmopet Olej z łososia | tanio w zooplus, dosypuje też taurynę.

....a co do dużych uszu u kota (swoja drogą uwielbiam cornish-rexy) :-D:
Zobacz załącznik 651477Zobacz załącznik 651478
 
Piranhiu ale żadnych witamin nie podajesz prócz tego oleju i tauryny? Pani z hodowli dosypywała jakieś witaminy do suchej karmy.
Jak dla mnie jego oczka Chakiego są ładne ale tak jak napisałam Pani mówiła że zawsze jej koty dostają na wystawach wysokie noty za kształt i kolor oczu, a Twoje bystre oczka tez zauważyły i potwierdziły:tak:
Jak patrzę na te kotki to uśmiech sam się na twarzy maluje...fajne....no i uszy są u nich gigantyczne
 
Hej dziewczyny w końcu w domu ale na chwile bo musze chłopca kupic maski
No i chodzę i płacze :) nie wierze
Na szybko zdjęcie
Piraniu prześle Ci filmik ImageUploadedByForum BabyBoom1414774826.105696.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1414774916.827152.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414774826.105696.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414774826.105696.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 57
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414774916.827152.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414774916.827152.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 68
hej Kochane !!! :)

Wiem, wiem ze wywolujecie dlatego jestem .:-):-):-) Mialam ten caly tydzien na popoludnie, duzo roboty malo wolnego czasu, az do wczoraj wracalam do domu przed 22 tak dlugo siedzialam :-(dopiero dzis taki luzniejszy dzien, moge spokojnie juz posiedziec do 20 i smigac do domku :)

zakrecia super, ze jestescie w domku :)))) A czemu uszko do kontroli ? Cos nie tak ?? Przeslij koniecznie wiecej zdjec przystojniaka :D a wracajac do dnia porodu, Ł. spi kolo mnie i pyta sie mnie rano - co Tobie w nocy tak sms-y przychodzily ? A ja mu z glupa zapominajac ze to przecie facet palnelam - aaaa ze wody odeszly - a on mi na to - Jak odeszly ?? Przeciez teraz deszcz nie padal wiec nie moglo nikogo zalac.:-DNa co ja mu - haha noo wlasnie ze zalalo. Zakrecie zalalo i jechala rodzic :-D

ajlul sliczny kocio sie z Niego robi :D a bedziecie go kastrowac bo nie wiem albo znowu nie doczytalam ? :) W ogole jak u Ciebie ze starankami ???? Mialas dac znac co i jak i co ??? ruszacie ? :happy:

piranha u Ciebie to te szaliki za niedlugo wieksze do kotow beda :-Da ja Ci powiem co mnie sie przytrafilo w poniedzialek !! :eek: Wracam po pracy do domu z Ola, no i wchodze do mieszkania .....i widze w przedpokoju obok komandora jakies klebki pior i krew. Mysle sobie na poczatku - Boze chyba ktorys kot sie zranil, no ale po chwili sie naprostowalam - Przeciez kot nie ma pior !! No wtedy juz wiedzialam, ze cos gdzies wlecialo...modle sie wiec, ze skoro juz cos wlecialo,to zebym nie musiala tego sprzatac,zeby gadziny zjadly !! no ale niestety... przy wejsciu do pokoju lezala usmiercona sikorka :crazy::angry: Jakim cudem ona sie dostala do mieszkania ??? NIE WIEM !! tzn wiem no oczywiscie ze przez okno, byly otwarte w pokoju i w kuchni ale nie na osciez tylko od gory, malo tego my mieszkamy na 7pietrze i na prawde rzadko do Nas zapuszczaja sie ptaki chociazby na balkon wiec jakim cudem ona sie w domu znalazla ??????? Bylam kochana w takim szoku ze z dobre 15minut stalam jak wryta w tym przedpokoju razem z Ola ktora stwierdzila., ze ona wiecej kotow nie dotknie :-D No nic, rozebralam sie, wzielam szmate do reki, posprzatalam co sie dalo a ptaszka musialam wyniesc i wyrzucic :-:)-( rozpacz byla ogromna, bo ja jako zwierzolub wszechgatunkowy na prawde nie spodziewalabym sie, ze w MOICH kochanych domowych kotach obudzi sie morderca :wściekła/y::wściekła/y: Teraz od paru dni codziennie rano siadaja przed balkonem wszystkie trzy i siedza. Czekaja patrzac sie do gory jak posagi. Zgadnij na co czekaja ?? :wściekła/y::wściekła/y: Swoja droga niezla mialy zapewne zabawe jak to biedactwo wlecialo.Gorszego miejsca wybrac nie mogla, bo nie dosc ze wpadla w mieszkanie, to jeszcze Nas nie bylo w domu, za to przywitaly ja trzy futra :zawstydzona/y:Wstyd mi za Nie !!

Justi co u Ciebie kochana ??

matik strasznie sie ciesze, ze udalo Ci sie spelnic marzenie :D !!!!!! Gratulacje kochana, niech dziewczynka zdrowo rosnie w brzusiu, w koncu doczekalas sie :-)
 
Ostatnia edycja:
Nuuusiu dziękuję, mam troszkę problemy z sercem, mam nadzieję że uda się je podleczyć i dane mi będzie mieć jeszcze tą trzecią dzidzię
Tak sobie powiedziałam że daje sercu czas do marca i ma się naprawić i koniec a wtedy ruszam z dietą i suplementami
Ale się koki rozprawiły z ptaszkiem...tak czytałam to miałam cały czas nadzieję że to może okaże się jakaś farba a nie krew
Jednak instynkt to instynkt - my tu kotki niuniamy, pieścimy i opiekujemy się nimi najlepiej jak potrafimy....a one jak tylko nadarzy się okazja to z niej korzystają;-)

Matik ...co ja bym dała żeby taki obraz ujrzeć jak u Ciebie na monitorze USG....piękny dziewczęcy nub...Twoi chłopcy będą ją rozpieszczać
Jeszcze raz GRATULUJĘ!!!!!:tak:
 
reklama
Ajlul te uszy nie będą takie duże jak dłuższego futerka dostanie :)

Piranhia praktyka pomoże Krzysiowi i jeszcze będzie mistrzem origami ;) Piękne masz te kocury. Sama bym takiego futrzaka przytuliła. Co się odwlecze.. Tamte koty dopiero mają uszy :D

Matik jeszcze raz gratuluję :) Dziewczynka będzie jak nic :)

Nuśka niezłą przygodę z tą sikorką miałaś :/ Żal ptaszka.
 
Do góry