reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja też nie szczepie tzn syna jeszcze tak i miał problemy. Córkę zaczęłam i przerwalam a najmłodsza wcale. Ale to swiadomy wybór. Tu w uk nikt nie napiera
Ja niby czekam na @ ale wiem ze będę bardzo w dołku :-(
 
reklama
Macy GRATULACJE!!!!!!! :))) niech Przystojniaczek zdrowo rośnie!...rozumiem cię, tak jak aljul napisała i mi również byłoby obojętne w takiej sytuacji w jakiej jesteś ty - zazdroszczę i marzę po cichu że może i u mnie będzie dwóch synków i córa :) zobaczymy, jeśli będzie chłopczyk, to będę szczęśliwą mamą trzech Królewiczów. Kiedy powiesz mężowi:)? Ja zawsze miałam dietę typowo chłopczykową - zdrowa, pełna owoców i warzyw, a ponieważ nabiału nie lubiłam, to z minimalną ilością. Jak robisz swoją owsiankę? Na wodzie? a potem na koniec dodajesz orzechy? Próbuję przekonać się do owsianki, ale jak na razie żadna mi nie posmakowała. A jeśli chodzi o testy - mi z pierwszym synkiem nie wyszedł test z moczu, za to z krwi tak, było to w terminie miesiączki, albo dzień po. Na in-gender są dziewczyny, którym testy sikane wychodziły z chłopcami przed terminem @ a z dziewczynką w terminie dopiero albo po. Tak więc chyba nie zawsze sprawdza się ta zasada "im wcześniej test wychodzi - to dziewczynka" :)

Maran ja również czuję, że to musi być szczęśliwy cykl - wykres jest książkowy!! Mocno mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&

Piranhiu z ciebie prawdziwa kucharka - pięknie wyszła lasagna i pewnie jeszcze lepiej smakowała, skoro dzieci spałaszowały swoje porcje. Może i ja spróbuję, bo moje ostatnio niejadki. Podrzucisz przepis?

Vivienka...Cieszcie się razem z m. tą wiadomością. Jeśli inni nie potrafią cieszyć się waszym szczęściem, ich strata, wy możecie tylko wnioski wyciągnąć z tego dla siebie.

Airfix kurcze, zdrówka. Ja też pomyślałam że to po lekach wspomagających, które brałaś...co w ogóle robi się w takiej sytuacji - jakie jest leczenie?

Lilly powoli wracam "do żywych" przytulam się z muszlą;) już tylko co 2gi dzień i mdłości same w sobie chyba mniejsze. Jak ty się czujesz? na kiedy zaplanowałaś podglądanie serduszka?

Kate no przesłodcy :)..jaki plan na ten cykl, będziesz próbowała jeszcze O+12?
 
Verita, dziękuję. Powiedz mi, jak Ty dajesz radę z dwójeczką tak małych dzieci? Nie jest Ci za ciężko? Masz jakąś pomoc? Mi chyba odbiło, bo jeszcze trzeciego nie urodziłam, a już się zastanawiam, czy od razu czwartego nie zmajstrować. :-D A potem zamknąć warsztat na amen. Nas w UK w sprawie szczepień też jakoś bardzo nie naciskali, chociaż pediatra młodej był bardzo niezadowolony, a potem miałam ze dwa telefony w sprawie szczepień.
Małe liski, ja teraz miałam dość szybko pozytyw - na pewno przed terminem @. Przyrost bety też był wysoki, więc to chyba nie zawsze się sprawdza. Zastanawiam się właśnie czy powiedzieć mężowi, jak wróci czy jak będzie dzwonił. Chyba jeszcze tydzień wytrzymam. ;-) On chyba nawet nie wie, że ja byłam u lekarza, a wczoraj nie dzwonił - minęlismy się trochę. Owsiankę robię na wodzie - 4-5 łyżek płatków - zwykłych, nie błyskawicznych, zalewam wodą, na chwilę odstawiam i na kuchenkę. Pogrzewam, żeby płatki były miękkie. Do miseczki kilka orzechów, na to płatki, cynamon i pokrojone jabłuszko. Pychotka.
 
Macy gratulacje kochana.
Vivienka i ty bedziesz miala upragnionego syneczka. Gratulacje.
Airfix bo ja z tobą to na podobnych etapach. Obie buowy mamy, nasi synkowi w takim samym wieku ;) to może bedzie nam dane raze starac sie od maja. :tak: Jeszcze aljul chyba ty na wiosne zaczynasz starania?

Podczytuje kochani ale doby mi brakuje , i jakoś weny nie mam zeby odpisywac. Strasznie s\mi was brakuje.
Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na II kreseczki.
 
Hej.
Ja tylko na sekunde.

Ilaczku raz jeszcze mega gratulacje!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&& Niech spelnia sie marzenia :tak:

Macy Tobie rowniez gratuluje z calego serca!!! I zycze duzo zdrowka :*

Maran no teraz Twoja kolej i ja rowniez czuje w kosciach ze to bedzie ten cykl ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kate Twoi chlopcy sa sliczni! Zakochalam sie ;)

Vivienko Tobie rowniez gratuluje ale u Ciebie to juz dawno wiedzialam ze chlopak :) A co do kataru u dzieci. Pewnie juz o tym slyszalam ale ja uzywam tego Katarku do odkurzacza. Wiem ze to brzmi strasznie i ja sie dlugi czas nie moglam do tego przekonac, bo gdzie dziecku katar z nosa odciagac z sila odkurzacza nie? Ale jednak jesli sie to zrobi umiejetnie naprawde potrafi duzo pomoc.

Dorcia 23 tc wow :szok: Kiedy???

Piraniu lasania mega! Skad mialas przepis? Moj m jest fanem tego typu dan a ja jakos nigdy nie robilam.

A jak Zakrecona? Musze cofnac sie kilka stron, mam nadzieje ze nie przegapilam narodzin Igorka... Cofnelam sie i nic nie wiem, urodzila?

&&&&& za wszystkie staraczki nieustannie!

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Macy gratuluje synusia, jednak Twoje przeczucia się spełniły :-)
Kate masz ślicznych synków, do zacałowania
Maran trzymam mocno kciuki za Ciebie teraz Twoja kolej
Zakręcona czekamy na Igorka, już niedługo :-)
Elmo jak dzieciaczki, jak ten czas goni ,szok
 
Maggie Zuza przedszkole. Teraz przyplatalo sie jej zakazenie drog moczowych a w sobote ide z nia na usg brzuszka bo sie skarzy juz od dluzszego czasu. Podejrzewam ze to na tle nerwowym no ale sprawdzic trzeba wiec mam stresa. Mlody jest super. Wczoraj przebil sie mu pierwszy zabek. I dostal sie do zlobka. Przedyskutowalismy z mezem ta decyzje wzdluz i wszerz a jednak teraz kiedy to stalo sie faktem przewylam 2 dni. Z jednej strony mam 3 miesiace zeby zaprowadzac go sporadycznie zeby sie przyzwyczail, z drugiej jak sobie go wyobraze w zlobku to najchetniej zrezygnowalabym z pracy :-( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-(
Co u Ciebie? Przepraszam ale nie jestem na biezaco. Widze ze starania narazie sie nie udaja, czy moze odlozylas plany w czasie?

Ewelin milo sie "widziec". Ja tez chetnie zobaczylabym Gabrysie!!!
 
Macy spróbuję kolejny raz podejść do owsianki :) ja miksuję sobie jogurt naturalny z bananem i wrzucam prosto z opakowania otręby, płatki owsiane i dziś sobie dorzuciłam orzechy laskowe.

Ania_g czyli i ty od maja zaczynasz starania? zleci wam ten czas szybko

Pirahniu, dziewczyny parę dni temu na in-gender znalazłam wątek o tym, że na podstawie ph moczu w ciąży, można wywnioskować płeć - wysokie ph na chłopca, niskie na dziewczynkę. Rzeczywiście ph moczu ma coś do płci dziecka :)? Ja mam wysokie ph - 8

miłego piątku wszystkim
 
reklama
Elmo starania trwają ale na razie bez rezultatu niestety. To szczerze powiem też bym się stresowała z tym żłobkiem a to jakieś fajne miejsce sprawdzone ?
Bo jednak roczny maluch to jeszcze jest dość mały, ale jak nie ma wyjścia to wiadomo, z jednej wypłaty to bardzo ciężko wyżyć w dzisiejszych czasach ... Trzymam kciuki by Ci się wszystko poukładało.
Małe liski mi się wydaje że ph moczu nie ma związku z płcią. To bardziej ma chyba związek z dietą co jesz, a pewnie w ciąży wróciłaś do takiego mniej zakwaszającego jedzenia
 
Do góry