reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia ja łapię różowe :-)
Ilaczek śliczne masz córeczki, pozazdrościć :-)
Nuusia dopisz proszę mój termin @ 20 września
Vivienka będzie dobrze wow to już 13 tydzień będzie ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Airfix nosz co za lekarz:wściekła/y: ja bym go chyba juz w orbite wysadzila!!! Czekam z niecierpliwością na twoje testowanko!! Musi byc dobrze!

ilaczku sliczne mast te swoje córeczki.

maran a moze juz dhea za dlugo bierzesz??? Mi po nich wlasnie cykl sie strasznie wydłużyl i plamienia mialam bo owulacja zostala zablokowana przez hormony....

elle a ja teraz im bliżej tym bardziej się boje....

marchew jak bym czytala siebie w twoim poscie... boje sie właśnie rozczarowania... a na prenatalne ide do ginki ktora u corci powiedziala juz na prenatalnych ze na 85% dziewczynka a wiec szybko rozpoznala.

milej nocki :*
 
Ostatnia edycja:
DOOOOORCIIIAAAAAA

:-)
Ty kochana paskudo, jak ja sie cieeeszzzeeeee

nawet nie wyobrazasz sobie:-) jak mi lzy szczescia poplynely jak przeczytalam o Twoich jajkach i siusiaku :happy2:
whooowwwww!!!!!!!!
 
Vivienka w tym cyklu po pierwszym dniu plamienia odstawilam definitywnie dhea wiec juz od ponad 11 dni nie biore bo tez myslalam, ze to moze od tego, ale ja duzo nie bralam naprzemiennie 25 i 50mg co drugi dzien... dzis zjedlismy pizze z serem i po 1 piwie wypilismy... eh cos od zycia w koncu nam sie nalezy od czasu do czasu... 1 dzien grzechow mysle, ze nie zniweluje calego przygotowania a da chwile odpoczynku psychicznego... ale wida z cytryna byla tez ;)
 
Dzień dobry,

Ilaczek, nie wiem, dlaczego, ale pomyślałam przez chwilę, że nie mieszkasz w PL. :-)
Aljul, bardzo dziękuję za to, co napisałaś. :tak:
Dorciu, czy poziom Twojego szczęścia osiągnął apogeum? :-)
Maran_atha, jeszcze troszkę. Sił życzę. A odpoczyne od diety się przyda. Będziesz miała siłę, żeby walczyć podwójnie. Trzymam kciuki. Tak sobie myślę, że może tymi suplami tak podbiłaś testosterson, że przyblokował Ci owulkę?
Airfix, ale trafiłaś na konowała! Szlag by to.
Mamakaja, myśmy wózek z PL sprowadzali, ale teraz jak mieszkasz w cywilizowanym miejscu to generalnie żaden problem gdziekolwiek go kupić.
 
hej
dziewczyny młody za nic w świecie nie chce przełknąć antybiotyku,
pierwszą dawkę dałam mu na siłe, od razu zwymiotował, później jak przysypiał
podałam mu , udało się , że część poszła do żołądka, ale teraz jest tak czujny, ze nie
ma szans, ma angine ropną, antybiotyk chyba musi być, nigdy nie miałam z nim takich problemów, antybiotyk
w smaku jest dobry,
macie jakieś sposoby?
 
Kate ... moja psiapsiółka synusiowi antybiotyk przemycała w pepsi !!! Młody mały nałogowiec kocha colę czy pepsi więc dolewała mu antybiotyk i wypijał a później zawsze dostawał jeszcze dolewkę ( już czystą ) A ja mojej Młodej dawałam z serkiem Danio ( nie jestem pewna czy tak można ?) Próbuj kochana !

Macy pięknoto moja ... apogeum to będzie jak zdrowo urodzę ! Jak na razie oswajam się z myślą ! Baaardzo chciałam chłopca ale tak się nastawiłam na dziewuszkę ( czułam naprawdę dziewczynkę ) że w szoku byłam jak mi lekarz pokazywał siusiaka !

Vivienka
a co tam ...łapaj nadal !!! Masz rację że już nic się nie zmieni ... ale wiara i fluidki czynią cuda czasami !!!


Dziewczyny serdecznie Wam dziękuję ... naprawdę ... jesteście wspaniałe !!! Nie znam Was ale wierzę że gdybyśmy się na żywo spotkały pogaduchom nie byłoby końca !!! Wy moje psiapsióły forumowe !!!!!!! Jak okaże się na połówkowym że są te jajucha to postawię Wam piwko /albo koktajl owocowy ( dla zafasolkowanych ) !!!
Cieszę się bardzo że Was mam !!!
I jeszcze chciałam poprosić żebyście nie miały mi za złe że nie odpowiadam na wasze pytania odnośnie suplementów, odstępów itp. ... jak wiecie ja się nie przyłożyłam do walki o syna i po prostu się nie znam !!! Wybaczycie prawda ?
 
Ostatnia edycja:
Dorcia dziekuje !!!!! mój uwielbia pepsi, oczywiście dostaje troszkę od wielkiego świeta,
mam nadziej, ze połknie
a co do spotkania to powiem Ci ze super sprawa, pare razy byłam na takim a raz na zlocie z BB
całymi rodzinami, rewelacja
 
reklama
Kate niestety na anginę tylko i wyłącznie antybiotyk (7do 10dni jak dobrze pamiętam)- po niczym innym nie przejdzie, moi chłopcy uwielbiają TANTUM VERDE więc im tam trochę przy anginie czy bólu gardła pryskam żeby choć na chwilę przynieść ulgę
u mnie mały jak był młodszy to tez na siłę musiałam mu podawać w strzykawce na boki (na policzki - tak żeby nie bezpośrednio do gardła) wlewałam powolutku. Dużżżżżo zdrówka dla małego chorobździlka
 
Do góry