reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Macy pytalas o wyprawkę, mamy wszystko oprócz wózka:)
Ale co tam....:) jeszcze 13 dni przede mną:) zdążę hi :)

Dorcia no proszę jajcuny wyhodowalalas !!!! Mega wielkie gratulacje!!!!

Ilaczek nieśmiało mogę podeslac Ci fluidki niebieskie również od siebie:) fakt, że u mnie już końcówka ale jeszcze mogę się dzielić;)
 
reklama
Dorcia ja wiedziałam :)
Innej odpowiedzi niewiedzialam :p

Matik piękna beta gratuluje zaciskam kciuki żeby bylo wszystko dobrze :)

Ilaczek rozplynelam się ogladajac twoje córki. Oglada sie je z zadroscia ze ty masz az trzy takie ślicznotki a ja ani jednej :(
 
Dorcia super, gratuluje z serca calego i lapie kilka meskich fluidkow :)
Ilaczek ja ostatnio odstawilam po owu wiesiolek, dhea i potas a teraz to biore wciaz ciurkiem wszystko i dalej nie mam owu.... nie mam juz mocy na ten cykl, chyba mam wysoki testosteron bo nerwowa jestem duzo bardziej niz zwykle i klotliwa.... juz mnie wszystko drazni na maksa.... nawet na forum nie chce mi sie odzywac za duzo bo tez bym musiala powiedziec kilka slow ktore by sie nie wszystkim spodobaly a nie chce uczestniczyc w wirtualnych aferach bo szkoda nerwow...
 
Dorciu, jupiii!! gratulacje i niech chłopak rośnie zdrowo!! ja niebieskich nie łapię, musiałabym je przemalowywać na różowo ;)


Ilaczek, śliczne dziewczynki!!
 
Dorciu ogromne gratki !!! Bardzo się cieszę
Mamakaja buziaczki !!!

Dziewczyny nie wytrzymam i napiszę pare słów. Matik nie rozumiem dlaczego się obrażasz. Dziewczyny zasugerowały w trosce o ciążę wiedząc ile przeszłaś żebyś zmieniła lekarza. Nie widzę w tym nic złego. Powiem Ci tak mam koleżankę która kilka razy poroniła, zrobiła sobie badania. Okazało się że to na tle autoimmunologicznym, gdyby nie te badania to nie donosiłaby nigdy ciąży, bo musi brać leki aż do końca ciąży, jej organizm w jakiś sposób odrzuca zarodek. Ale to oczywiście Twoja decyzja i Twoje życie.
 
Dorcia GRATULJE synusia,
najważniejsze ze wszystko dobrze , jeszcze raz gratuluje i bardzo się cieszę
Ilaczek śliczne msz córeczki
Matik super przyrost bety

Mój najmłodszy ma angine ropną, strasznie się męczy, gorączka 40 stopni
i niestety antybiotyk, pierwszy raz tak się rozchorował
 
reklama
dziewczyny już kiedyś się zastanawiałam czy jest sen w ogóle zadawać pytanie w tym wątku bo wy macie swoje sprawy i ciężko się przebić .. dzięki za odpowiedzi yy za jedną odpowiedz, miłego dnia.
 
Do góry