reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kate dzięki jakoś wszystko się toczy - ogarniam szkolną II-klasową rzeczywistość:-)
mój M z ciekawości wystawił mieszkanie na sprzedaż i człowiek się napalił i mieliśmy dylemat co dalej bo w domu po 15 IX maja zacząć tynki robić i na tym koniec miało być w tym roku i zaczęliśmy rozmowy z moim tatą żeby się do niego wprowadzić na jakiś czas - a on mi na to żeby to miesiąc miało trwać to ok ale na dłuższą metę to on nie wie jak by to było - bardzo się zawiodłam bo to oznaczałoby że chyba musielibyśmy na czas wykończenia domu stancję wynająć co mi się całkiem nie widzi i wiem że nie znajdziemy szybko takiej osoby która będzie nam w stanie tyle za mieszkanie zapłacić:wściekła/y:. A w zeszłym tygodniu mieliśmy pogrzeb ostatniej naszej babci :-(z rodziny.
Bardzo już bym chciała skupić się na tych przygotowaniach i bardzo bym chciała żeby się w miarę szybko udało bo dziewczyny z wątku uciekną mając swoje maluszki i skąd ja wtedy będę wiedzę czerpać:tak:
A jak u Ciebie? Widziałam że u Ciebie już 1 próba była tak?
 
Kate, juz z przedszkola zdążyl cos złapać? Biedaczek. :-( Zdrowia dla młodego wojownika.
Dorciu, no jasne. Apogeum po porodzie. :-) Corcia się cieszy? Imię wymyślone? U nas wojna, bo córka chce siostrę a syn brata... Chyba dokupie gdzieś na bazarku brakującą sztukę. :-D

Ciepło w morde jeża. Zaraz się roztopie...
 
Kate a u mnie pochmurno strasznie ... ale humorek mam iście letni :-D
Teeee czemu nic nie mówiłaś o bazarku , co? My tu się tak męczymy a Ty wiesz gdzie na bazarku dzieci sprzedają !!!!!! Nieładnie, nieładnie !!!
Pozwalam na siebie nakrzyczeć ale ani mężowi ani córci nie powiedziałam o płci !!! Wie tylko moja psiapsiółka i rodzice ! Mąż i córa dowiedzą się na 4D w 22 tc ... chyba że nie wytrzymam i się wygadam !!?? Młoda zawsze mówiła o siostrze ... hmmm ... bazarek powiadasz ?!!!

Kate a jaki to jest antybiotyk ? Gesty bardzo !?? Bo można jeszcze w takim mleczku skondensowanym w tubce ( słodkie jak cholera ) wymieszać ... tylko pamiętaj ... jak mieszasz czy to z danio czy z mleczkiem ..... nie dawaj na łyżeczce od leków ... najlepiej na zwykłej ( taką jaką zawsze Danio podajesz ) I potwierdzam słowa Aljul ... tantum verde do psikania ...rewelacja i często dzieciakom smakuje !
 
macy u Ciebie faktycznie siostrę i brata ciężko będzie w kwestii rodzeństwa pogodzić:tak:. Ja u Ciebie dziewuszkę czuję ...zobaczymy czy się potwierdzi
Powiem Ci że gdyby to była wiosna to bym się wcale ale to wcale nie zastanawiała i poszłabym mieszkać w te gołe mury bez oglądania się na kogokolwiek. w tej chwili nasze mieszkanie ma 48m i trochę ciasno się robi i trzeba naprawdę bardzo uważać żeby coś mi pod nogi nie podeszło...no i te 2 pokoje - najgorsze jak straszy synek przyprowadzi kolegę a młodszy pierwszy pcha się do pokoju i gra 1 skrzypce:tak:...a wszyscy koledzy syna są Adasiami:tak: - każdy jeden
 
macy podeślij proszę ciepła, u nas jesień szaro buro, młodego od niedzieli coś brało,
tak ze nie z przedszkola, ale pierwszy raz tak mi go rozłozyło

Dorcia chyba podejde do lekarki, zeby zmieniła na jakiś inny, bo nawet w pepsi co wyczuł ,
i kupie tamtum

aljul moja koleżanka sprzedała mieszkanie, i podpisali tak umowę , ze mogli mieszkać jeszcze kilka miesięcy,
kase im gość dał, spisali oczywiście notarialnie, a mieszkali i szybko dom wykończyli
 
Ostatnia edycja:
Dorcia jak Ty wytrzymujesz, zeby nie powiedzieć, ja bym do domu nie doszła jak bym miała takie wiadomości a już bym
3 razy do m zadzwoniła zeby mu powiedzieć
 
Dorciu, tu można wszystko kupić. Nie wiesz? Tylko chyba podejrzanie wygladaloby skosnookie dziecko. :-D
Aljul, sprzedaż mieszkania niekoniecznie musi oznaczać rychłą przeprowadzkę. Może sprobujcie się dogadać. A nie macie szans na wykończenie minimum przed zima?
Kate, mogę przesłać tyle ciepła, ile potrzebujesz. Tu codziennie jest ponad 30, a raczej jest więcej. Do tego wysoka wilgotność. A ja chyba jednak wole chlodek. Byle w brzuchu było ciepło. ;-)
 
reklama
Kate wyczuł w coli ....eeeeeeeeeeeeeee...to ja już pomysłu nie mam !!! Mąż wie że ja wiem ... ale mu nie powiem !!! Powiedział że zobaczy sam po kupowanych ciuszkach ... ale ja mam zamiar zrobić mu niespodziankę na 4D !!! Chciałabym zobaczyć ich miny !!!
Mam nadzieję że do tego czasu nic nie odpadnie tam między nóziami ???

Macy podrzuć słonka i ciepełka !!! PLIS !!! Usypiam na siedząco ... pogoda pod psem !!!
 
Do góry