reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lili ja się staram o wymarzoną córcię :-) dobrze, że zadziałaliście bo wydaje mi się, że wtedy szanse są większe a jak patrzę na statystyki to odstęp ma najmniejsze znaczenie ze wszystkich spełnionych czynników :tak:
Male liski opowiadaj ja m zareagował na niespodziankę ;-)
Zakręcona wszystko będzie dobrze, trzymam mocno kciuki za Was :blink:
Airfix a dzisiaj też działacie? my wczoraj ostatni raz zadziałaliśmy i teraz 2tyg czekania... trzymam mocno &&&&&
 
reklama
Hello!

Matik, na samym początku beta przyrasta gwałtowniej i moim zdaniem wynik powinien być powyżej 100 mIU/ml, trzymam z całych sił kciuki i nie puszczam!

zakręcona, będzie dobrze, tak czuję, trzymaj się kochana i daj znać, jesteśmy z Tobą i Igorkiem, nie ma innej opcji jak same dobre wieści.

aljul, strasznie mi przykro ...a ten Twój wniosek na końcu faktycznie daje do myślenia.

małe liski, niech dzidzia zdrowo rośnie. Jak M zareagował na niespodziankę? :-)

Daria, Kaja już od dawna robi i jedno i drugie na nocnik :-), obyło się bez żadnych nauk i załapała od razu, zaskoczyła mnie tym i wynagrodziła problemy jakie miałam w tej kwestii z synkiem ;-)

Dorcia, dzięki kochana :-* Krzyś akurat do rysowania się nie garnie ;-) i Kaja już lepiej rysuje i koloruje, za to synek w wieku Kai liczył już do 10-ciu i znał cały alfabet, wszystkie kolory i figury geometryczne, Kai się to miesza ale też emocjonalnie jest dojrzalsza, synek zaś jest bardziej rozwinięty poznawczo, Krzyś zatem to prawopółkulomózgowiec a Kaja lewo ;-), oni są zupełnie inni pod każdym względem (ja bardzo dużo rysowałam i malowałam, dosłownie kilometry kartek, zwłaszcza od 3 roku życia). O której masz jutro wizytę?

Airfix, ból czasem promieniuje zdradliwie, mnie bolał w szczęśliwym cyklu lewy jajnik a owulka była z prawego. Kciuki za córcię zaciśnięte :-)

lili, ciężko będzie przy tej ilości danych utrafić w O+12 (ból jajnika nie jest często wyznacznikiem, ja miewam takie bóle przed owulka, w trakcie i po niej, po owulacji pojawia się u mnie inny, ciągły ból podbrzusza, najsilniejszy przy poruszaniu się i siadaniu), trzymam mocno kciuki! Widzę, że Shettles wciąż króluje :-D, wklejam raz jeszcze linka Error :-( at Ingender.com i nasze statystyki (które całkowicie zaprzeczają skuteczności odstępu od owulacji).

Zobacz załącznik 641064

Nie bardzo rozumiem co lekarz miał na myśli, do zapłodnienia przecież może jak najbardziej dojść po owulacji dopóki komórka jajowa żyje i jest zdolna do zapłodnienia, komórka wędruje jajowodem do macicy i gdy plemniki zdążą dotrzeć do jajowodu w tym czasie (póki komórka jest żywa i zdolna do zapłodnienia) to do zapłodnienia prawdopodobnie dojdzie. Duphaston brany doustnie też zasymuluje wzrost progesteronu w organizmie :tak:

vviedźma, Twoje AMH jest bardzo dobre, nic się nie martw, czekam na wyniki M.

ania, może powtórzysz raz jeszcze poziom hormonów w 3 dc? Sprawdzałaś poziom prolaktyny?
 
Zakreciu oby wszystko było robrze&&&&
Ja też wróciłam zalamana od ginekologa. Mały ma pepowine przodująca i tym się bardzo przejelam. Jestem również niezadowolona bo lekarz nie zrobił mi nawet ktg ani przepływów. Nie wiem co mam dalej robić. Mały uciska główką na pepowine tym bardziej że ma ją nisko w miednicy.
 
Mama kaja zakrecia musi byc dobrze, musi... &&&&& za Was
Anette gratuluje sredecznie
Maleliski opowiadaj jak bylo na randce z mezem
Macy u mnie nic nowego w sumie... Ala szkole zaczela, Maja zaczyna od poniedzialku, ja dalej przed owulacja... teraz maz ma ciezki weekend w pracy wiec nawet jak test bedzie pozytywny to nie wiem czy uda sie zadzialac bo ma calonocne imprezy wiec nie bedzie go w domu od 15 do rana dnia nastepnego i tak dzis jutro i w niedziele tez idzie na 13sta... nie wiem czy cos bedzie z tego... juz jakos tak nie mam nadziei na ten cykl... wszystko nie tak sie uklada...
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1409301478.262708.jpg

To sa wyniki z środy a dzisiejsze bedą ok 16 waszego czasu

Progesteron w środę był 27.9 to dobrze ?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409301478.262708.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409301478.262708.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 43
Maran dzięki. Całą noc przeplakalam, oczy mnie szczypią czuje się bezradna. Szukam innego
lekarza bo się zalamalam. Może mnie uspokoi a jeśli nie to mam nadzieję na jakiś konkretny ruch z jego strony.
Matik &&& za bete.
 
Maran-atha jak wszystko idzie "nie tak" zazwyczaj później jest to wynagradzane ... w różny sposób:tak:

Zakrecona trzymaj się tam ( kocham kolejki i czekanie ) ja myślę że lekarz kompetentny i jeśli będzie potrzeba to znajdzie się dla Ciebie miejsce ... a może okaże się że dzisiaj małemu serdusio równiutko bije ! Daj znać co i jak !!!

Piranha
dzieciaczki wszechstronnie uzdolnione masz ... moja córa uwielbia rysować , malować itp. tak,że papier ksero kupuję częściej niż moja sąsiadka księgowa !!! Ale duszek Kajuni ... po prostu cudny i widać że ma rękę do rysowania !
Wizytkę mam jutro koło 14-tej jak tylko wyjdę to skrobnę albo zadzwonię ( jeśli pozwolisz ?) Denerwuję się bo nadal brzuch mnie boli - oddałam mocz do badania bo wydaje mi się że może to być pęcherz ! No nic ... zobaczymy !!!

Miłego dzionka
 
Dorcia dziekuje kochana &&&& kciki za Twoja jutrzejsza wizyte oby wszystko bylo dobrze i niech maluszek ujawni plec :) z calego serducha zycze zdrowego synka :)
 
reklama
Mamakaja ja nie wiem jak to mogło się stać ale przegapiłam Twój post o pępowinie !!! A jest szansa że ta pępowinka się poprawi i zejdzie gdzieś na bok ? Kompletnie się na tym nie znam ! Nie denerwuj się kochana ( łatwo powiedzieć ) może mały da sobie radę i pępowina przestanie przodować !

Maran jak się okaże że u mnie chłopak ( choć naprawdę czuję dziewuszkę ) to musisz łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapać fluidki !!! Osobiście prześlę Ci je w PW !
 
Ostatnia edycja:
Do góry