reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiedźma łapaj !!!!!!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kochana powiem Ci tak ...a próbowaliście pójść do urologa - co on by polecił !???
Mój mężasty miał przepisany cholernie drogi zestaw suplementów Profertil ... my go nie kupiliśmy ale poleciłam go koleżance i ... za trzy miesiące zostaną rodzicami !!! Jest jeszcze Fertilman ... to łykał mój mąż !
Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fertilman
 
reklama
vviedźma - dzień przed przestałam aplikować sode bo przeczytałam w necie, że upośledza żołnierzyki - a ja bardzo chciałam być już w ciąży...
i rok temu też się napatrzyłam na te bociany a i tak nie pomogły - byłam bardzo zawiedziona... w sumie przez dwa dni cieszyłam się z ciąży :(
i jeszcze jedno... wydaje mi się, że ten żel polecany tutaj proseed... czy jak mu tam było :p dużo pomaga... jego pH to 7 bardzo przyjazne żołnierzykom...
 
Ostatnia edycja:
Male liski, piękna beta! Trzymał kciuki za kropeczke.
Matik, &&&&.
Zakręcona, wierzę, że z serduszkiem Igorka wszystko będzie dobrze. :tak: Trzymam kciuki.
Maran-atha, a co tam u Ciebie?
 
Elle87, Matik 2012, Kevinka dziękuję za wszystkie rady, no i posłuchałam was i zadziałaliśmy dziś rano, nie wiem co z tego będzie bo od razu po starankach miałam ph 7, więc szybko zbijałam i tak przez 20 min utrzymywało się dobre 5,teraz cały czas pilnuję i jest około 4,5, zobaczymy co z tego będzie, chociaż nie nastawiam się jakoś pozytywne, bo wczoraj gin powiedział, że jak jajo pęka to może polecieć i do zapłodnienia nie dojdzie, a przecież ktoś z was pisał że chyba do 30 h po pęknięciu może dojść do zapłodnienia, jeżeli są takie rozbieżności w informacjach od lekarzy to co my biedne mamy zrobić ;/

Elle87 przypomnij proszę o co się staracie, trzymam kciuki za staranka

Airfix a jak twoje działania?

male liski Ty masz dobrze, beta ślicznie rośnie, mąż jak zareagował?

słuchajcie a co teraz z suplementami co można brać?

biorę tez dupka doustnie na regulację cykli, czy to tez pomoże w zagnieżdżeniu czy musiałabym brać dopochwowo?
 
Kirra niezaznaczałam serduszek w tym cyklu bo my sie zabezpieczamy narazie. dopiero w przyszłym roku bede mogla jak juz umowe dostane na czas nieokreslony.
Pirania , Kira tak jak mowilyscie system wyznaczyl na 31 dc. Masakra nigdy nie mialam tak pozno owu i tak dlugiego cyklu. Musze sie wybrac do gina po @ i pogadac co moze byc przyczyna.
Matik &&&&&

A bocki na pożegnanie zostawiaja troszke kropeczek. Kolejna kolezanka z watku kwietniakow najprawdopodobniej jest w ciazy. 3dni przed terminem @ wyszedl cien. Teraz czekamy na potwierdzenie.:tak:
Milego dnia babeczki.
 
Dziewczyny dziękuję kazdej za mile slowa i trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze
Od 7.50 czekam na ixbie przyjec bo od 9 przyjrzie lekarz i będzie badał a ja jestem 4 w kolejce Jak nazlosc nie ma narazie miejsc na patologi i beda badac i kwalifikowac
 
Matik o której dziś będą wyniki?
Zakręciu trzymam kciuki, żeby z serduszkiem Igorka było wszystko w porządku. Zresztą nie ma innej opcji - musi być wszystko dobrze. Daj nam od razu znać jak coś będzie wiadomo....Dziękuję ci :*
Iweet pytałaś o przyrost - na pewno z drugim synkiem przyrost miałam bardzo ładny - beta przyrosła w ciągu 2 dni ponad 3-4 razy :) ale najważniejsze że przyrost jest i niech sobie maleństwo ładnie rośnie dalej. Za około 3 tygodnie będziemy podglądać serduszko.

staraczki &&&&&&&&&&
miłego słonecznego piątku dziewczyny
 
Lili81 i dziewczyny Podziałane:) Ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo wczoraj miałam cały dzień taką nerwówkę- darłam się na cała budowe, bo dosz cholery 3 tyg jeden fundament kopać, ile można i z tego wszystkiego nawet zapomnialam że nie jadłam, wiec o 15.30 jadłam pierwsze sniadanie/obiad/kolacje a i tak mnie rozbolał żołądek, jak wchodziłam pod prysznic przed 20 to myslałam ze nici ze starań bo zwijałam sie z bólu, a jeszcze dziecko cudowało bo mu się ząb ruszał i mowie- no pięknie ;) Wiec od razu po prysznicu zrobiłam irygacje z wody z limonka bo za duzo rozciagliwego śluzu było i dałam takie 3 mm Rephresu, bo obstawiałam starania w nocy, a tu się okazało że dziecko zasneło w ciągu 15min i moj M. mówi- " no to działamy, jak to mamy robić? " hehe ja mowie- no jak? normalnie ;) Wiec wydaje mi się że za krotki odstep od zakwaszania to jeden, a potem po staraniach dałam Rephresu do srodka 1ml, ale nie chciało spadać, więc zrobiłam irygacje z 1ml wody z limonka, ale plytko i spadło dopiero i za pół godziny dałam rephresha troszke na palcu i sie trzymało 4.0 do 23.00 i bylam juz tak spiaca ze dałam tampon z limonka ( po 3 godz ) i poszlam spac, a rano po wyciagnieciu było Ph 4,5, wiec dałam 1ml znow Rephresha i zobaczymy co wieczorem wymysle ;) Nie szalałam jakos z zakwaszaniem, nie stresowałam ale wydaje mi sie że za krótko mineło od pierwszej irygacji do starań.


vwiedzma ;) Ja ogolnie jestem tak zabiegana, zestrowana, nerwowa i tyle mam na głowie-ze starania to traktuje jak kolejne działanie zaplanowane w kalendarzu- wszystko mam w kalendarzu bo bym zapomniała i wszystko robione "ot tak" jest, bo dzis trzeba. Nie nastawiam się nawet, a mało tego planuje zmienić stymulacje za miesiąc, bo się rozczarowałam 1 pecherzykiem. Zobaczymy co będzie ;)


Zakrecia Trzymajcie się zdrowo z Igorkiem :*

Kciuki za Was dziewczyny &&&&&&&&
 
Male liski a jak M zareagował? Niespodzianka udala sie? :-) spoznione ale szczere życzenia imieninowe :-)

Matik a Ty o której będziesz miala wyniki?

Airfix kciuki za kropeczke:-)

Lili za Twoje staranka tez kciuki :-)

Ja daleeej czekam na lekarza ale niea miejsc na patologii wiec niewiadomo czy dzisiaj,zostane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry