reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam
Mi dzis temp poleciala po jednym duzym skoku, bardzo nisko, testy neg czyli nic. Do 4 czekam na owulke.
Mam pytanie czy jest na bb grupa po cc? Mi nie wychodzi ze jest ale moze ktoras cos wiecej wie?
 
reklama
Hej:)
Annette ogromne gratulacje, wiadomo było że takie będzie zakończenie przy takim wykresie:)
Matik &&&&& żeby fasolka została:)
Zakrecia też masz dziś wizytę u ginka? Ja mam na 18.40:)
Dorcia też szybko Ci te tygodnie ciąży mijają! Czekam zniecierpliwiona na sobotnią wizytę:)
Piranha bardzo ładny rysunek,ciekawe co ją skłoniło do narysowania ducha ha ha?
Dziewczyny pytalyscie o imię dla maluszka. Niestety jeszcze nie wybralismy :/
Miłego dnia:)
 
Piraniu tak zadziałaliśmy wczoraj :tak: udało mi się szybko zbić ph 10min po starankach kropelką rephreshu do 4,5. dziś wieczorem też zadziałamy bo może to będzie takie 0+12 ;-) teraz czuję prawdopodobnie ból owulacyjny, którego nie czułam od paru cykli (może to zasługa castagnusa). od soboty zacznę brać dupka 2x1 oraz luteinę dopochwowo 2x1. Ale zdolniacha z Twojej Kai :-) dziewczynki chyba szybciej się rozwijają jak patrzę w przedszkolu na rówieśników mojego synka to chłopcy są troszkę w tyle np z mową
Anette ja również zaciskam kciuki za zdrową ciążę i czekam na zdjęcie teściora :tak: w jakich dniach działaliście, bo nie masz zaznaczone na wykresie?
 
Zakręcia, Dorcia, Kevinka, Mamakaja, Elle dziękuję Wam bardzo :tak:
Dorcia, oj nałapałam się tych Twoich fluidków :tak:

Elle, mam zaznaczone działania na wykresie ale muszę poszukać gdzie je odtajnić a ja ciemna masa w tym temacie (jakby mi ktoś powiedział jak to zrobić to będę wdzięczna):sorry2:Szybciej będzie jak napiszę: 11 i 15 dc.
Teścior pokażę ale to trochę potrwa :zawstydzona/y:
Na betę nie idę, coś nie mam ochoty...
 
Ostatnia edycja:
Annette, GRATULUJĘ, ale super wiadomość!

zakręcona, ja miesiąc przed terminem nie miałam jeszcze gotowej wyprawki szpitalnej i noworodkowej, zapewniam Ciebie, że emocje związane z przyjściem Twojego syneczka na świat po drugiej stronie brzucha będą silniejsze jak strach :-)

Lili, kciuki za pęknięcie pęcherzyka, daj znać.

Dorcia, ja cały czas odliczam do Twojej wizyty nie puszczając kciuków.

Kevinka, biedny kotek, oby szybko się zagoiło.

Matik, jestem od jutra kciukami i myślami z Tobą, niech beta dobije minimum do setki!
 
Anette, gratulacje. :-) Co do mnie - myślę, że przy innych dziewczynach wypadam bardzo słabo. Ale myśmy się jakos bardzo nie starali. No ile można za pierwszym razem w ciążę zachodzić. :-D Jeszcze może dopiszę, że miałam płyn do higieny o ph 3,5.
Kevinka, jaki śliczny avatarek. :-)
 
Witajcie,

Nuuusiu jak już będę przygotowana to z przyjemnością wskoczę na Twoją listę:tak:

Małe liski
&&&& za piękna betę

Annette GRATULACJE kochana!!!! &&& za zdrową ciążę. Pokazuj raz dwa trzy teściora.

Piranhiu zdolniacha z Kai:tak::tak::tak:

Zakręciu ja jak dostawałam wypłatę z ZUS-u to muszę Ci powiedzieć że oni się jakoś z nią specjalnie nie śpieszyli, zrobili mojemu pracodawcy kontrolę i chyba po 2 m-cach dostałam od nich jakieś pieniądze - zła byłam wtedy jak nie wiem - kasy brakowało a oni nic sobie z tego nie robili:wściekła/y:

U mnie dziś niezbyt ciekawie - wczoraj wieczorem zmarła moja babcia - mama mojej mamy. Mama dziś się dowiedziała i strasznie to znosi jest za granicą i nie może wrócić - bardzo się bije z myślami a ja boję się o nią bardzo. Tak mnie dziś natchnęło - moja babcia miała 4 córki i 1 syna i z pewnością przy takiej ilości córek razem z dziadkiem o nim marzyli - przepisali na niego cały swój dorobek życia a on nawet nie chciał się nią opiekować i brać ją na zimę do siebie żeby było jej lżej - tym bardziej że jej dom stał tuz obok domu syna a pozostałe dzieci nie mieszkały w tej samej miejscowości. Dziś mówię do mamy "widzisz mamo, wszyscy tu o coś zabiegamy i gonimy za marzeniami ale może nie zawsze warto tak o nie zabiegać bo może to nie będzie dla nas dobre".
 
hejka

Anette SUPER WIADOMOŚĆ :)))) ja czułam że coś, a raczej Ktoś jest na rzeczy :)) zobacz - to w naszym przypadku wróżenie z testów owu nie potwierdziło się :)...wyszedł mi jeden pozytyw około7,8 dnia po owu, a potem jak powtarzałam testy, druga kreska była bledsza, tak więc wynik negatywny...Napisz kilka słów o starankach, jak się czujesz? kiedy skoczysz na betę?

Pirahniu Kaja to mała zdolniacha - rysunek jest niesamowity, rośnie ci artystka!

Lilli, Airfix powodzenia dziewczyny :)
Elle kciuki zaciśnięte mocno &&&&&&& teraz będziemy obserwować wykres i czekać na twoje testowanie
Matik :)) &&&&&&&&&

zapomniałam któraś z was zapytała jak się czuję - zaokrągliłam się na górze (.)(.) :) mdłości powoli rozkręcają się, chodzę bardziej senna i zła jak osa, denerwuje mnie dosłownie wszystko, odreagowuje to na biednym m., ale dziś mu to wynagrodzę :-) czekam tylko na betę, niech chociaż 2 razy urośnie....wyniki może około 16tej jak ostatnio
 
reklama
dzien dobry wszystkim

anette gratuluje i spokojnej ciazy :)

mamakaja na imie przyjdzie czas jak sie urodzi :)

zakrecona ja z kazda ciaza przygotowana bylam juz pod koniec 32 tygodnia a z natanem nic nie mialam;/ i sie predzej urodzil a kazdy zawsze gada ze nie szykuje sie predzej wyprawki a u mnie wyszlo na odwrot :)

pirahna sliczny rysunek a powiedz mi kaja chodzi juz bez pampersa? ja z colinem dalej walcze;p

kate powiedz mi ty masz lc i czy jak zaczelas go uzywac to jakie mialas kolor kropek bo ja dzis mam czerwone a niby sie na poczatku uczy i powinno byc zielone ;/

aluj twoja babcia to podobna do mojej ma 4 corki (jedna umarla jak byla mala) i ostatniego syna ich kochany syenk wszystko w nim widzieli wuja popadl z w długi a babcia mu kazda kase oddawala a sama nie miala pozniej za co zyc;/ jeszcze do tego wuja ma guza mozgu no to babcia pozniej znowu pieniadze mu na lekarzy itp a dzieci na wczasy jezdzily nauki gry itp ale jednak to jej synek ;/ wyrazy współczucia ...

macy a tak z ciekawosci jesli mozna wiedziec :) dlugo mieszkaliscie w poprzednim panstwie ? ? a teraz juz na stale czy to tez jest taka nie wiadoma ? teraz widze ze duzo osob wyjzezdza do Bangkoku wiadomo wszedzie lepsze ralia z praca niz w polsce ;/ w polsce tyle debili rządzi panstwem a w niemczech jedna baba potrafi zrobic wszystko ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry