reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Małe liski ja jednak mocno wierzę w to że to jednak będzie Agniesia:tak::tak::tak:

Nuuusiu
fajnie że w pracy zaczyna się układać i cykle wracają do normalności i tak niech już zostanie

Piranhiu oby Twoja sytuacja jak najszybciej uległa poprawie - tego Ci kochana z całego serducha życzę. Też wychodzę z założenia że co nas nie zabije to nas wzmocni - tylu nam staraczkom pomagasz i zawsze służysz dobrym i fachowym słowem więc te karty u Ciebie muszą się jak najszybciej odwrócić i musi być dobrze.

Ja ostatnio pisałam Wam że wciągnęłam się w lekturę "Chustki", czytając tę książkę momentami wyłam jak bóbr i choć widziałam jak ona się skończy to nie wiem czemu ale liczyłam na jakiś HAPPY END...ale tak się nie stało a ja po jej przeczytaniu wiem że trzeba się cieszyć i doceniać nade wszystko zdrowie swoje i bliskich nam osób bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień
 
Vivienka znalazłam ten sonoline na pl stronce używany do licytacji ... będę licytować !
A powiedz mi skąd wiadomo że on wyłapie serduszko a nie tętnienie pępowiny ???
Oj , nakręciłam się ... ale mówisz że zdania na temat bezpieczeństwa są podzielone !? Z córą kiedy leżałam w szpitalu miałam wykonywany "podsłuch" trzy razy dziennie !!!
 
Dorciu
ja tez mialam ten model sonoline B, cala ciaze sprawdzalam puls dzieciatka i bylam uspokojnoa :-) takze polecam !!!


aljul
"chustke" pochlonelam przez jeden dzien....:no: .... Polecam

jutro mam BARDZO WAZNY TERMIN, takze prosze o kciuki

bede wieczorkiem
chyba ze rano wpadne na seke zobaczyc jak ciiiii matikowe :-)



kolorowych kochane
 
Witajcie dziewczynki , ale się za Wami stęskniłam. Ale nałapałam słońca i ciepła na parę miesięcy tak myślę
Kiraa witaj kochana cieszę się że jesteś z nami znowu. Czas powoli zagoi rany i będzie już tylko lepiej. &&&& za jutro
Nullka witaj
Małe liski bardzo gratuluję i trzymam mocno kciuki za Agniesię
Daria masz ślicznego synka
Gorgusia synków masz ślicznych
Mamakaja oczywiście dla Ciebie i synusiów buziaczek
U mnie niestety @ przyszła wcześniej, w ogóle znów jakiś pokręcony ten cykl może z ciepła i pewnie znów ze stresu. Nuuusia policzę i podam Ci termin wrześniowej
 
Male liski gratulacje! Mysl pozytywnie ze bedzie corcia bo to naprawde duzo daje :tak: zreszta nie ma innej opcji i bedzie wymarzona Agniesia :-)
Matik &&&&&&&& oby @ nie przyszla
Kiraa w takim razie kciuki za jutro i odezwij sie wieczorem
Maran ja tez czekam na wiesci od Ciebie jak u ginka? Ja ide jutro na 17 wiec odezwe sie po, no chyba ze nic ciekawego mi nie powie :sorry:
 
reklama
Małe liski piękna beta,tratulacje raz jeszcze:)
Maggie ale się za Tobą stesknilam !!! Jutro czekam na telefon !!!
Dobrej nocki:)
 
Do góry