reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullka, 50 sztuk z przesyłką wyjdzie około 63 zł, ma też mniejsze pakiety, zauważyłam też, że są aukcje z darmową przesyłką a wówczas 50 sztuk wyniesie tylko 42 zł 50 Ovulation Pregnancy Fertility Test Tests Free Chart | eBay.
Ktoś z Czy ktoś z Was kupował te testy z darmową przesyłką? ....bo coś mi świta, że tak :-)

edit: Nie brałabym tych z darmową wysyłka gdyż zauważyłam, że mają inne opakowanie jak oryginalne One Step oraz nie jest zaznaczone, że "These tests are identical to what we supply to the NHS!".
 
Ostatnia edycja:
reklama
nullka, wysłałam Ci PW :-)

Kiraa, u nas ostatnio kłopociki ale pocieszam się, że każda górka ma szczyt a potem jest radosny zjadł w dół :-) ...a co nas nie zabije to nas wzmocni ;-) Buziaki!
 
Kate bardzo Ci kochana dziękuję , ale własnie Piranha mi już kupuje :) Nie mogłam tych testów tyle czasu znaleźć i w końcu dzięki Wam będę je miała a moja koleżanka jak się ucieszyła :)
Dzięki wielkie dziewczynki - będę o Was pamiętała w razie gdybym coś potrzebowała z e-baya :) :tak:
 
piranho dziekuje za twoje zdanie co do doplera.Ciezko mi sie ograniczac majac go w domu ale obiecalam sobie max raz w tyg go używać. Schizuje trochę przed prenatalnym badaniem... niby to jeszcze tylko 2 tyg do terminu z ginkiem i 3 do prenatalnego ale glowa robi swoje :/

Dorcia ja swoj doppler kupilam na amazonie za 50€ i jest super i jeszcze nie bylo przypadku zebym nie znalazla tetna dziecka.. pepowine zawsze wylapiesz ;) jest z monitorkiem gdzie widac jak stybko bije serdzszko

Ja w ciazy z corcia bardzo bylam zadowolona z niego i nie żałuję zakupu ;)

tu jest nawet juz z żelem Contec Sonoline B Fetal Doppler Ultraschall Ger
 
Ostatnia edycja:
A o to chodzi z tymi testami. Ja czytając was jestem trochę zla bo byl ten doopler używany u mnie do kupienia za 10 f a ja nie chcialam bo po co mi a mogłam wziąść :-(
Ja kupowalam te testy z ebaya i zaraz sprawdze ktore
 
reklama
Do góry