reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej! Niestety ostatnio wciąż brakuje mi czasu na BB, tęsknię za Wami, niestety większości nie dałam rady przeczytać bo mam tylko chwilkę :-(

Dorcia, mega kciuki za jutrzejszą wizytę, daj koniecznie znać.

macy
, GRATULUJĘ z całego serca i życzę zdrowej i nudnej ciąży :-)

Elle, te plamienia i cień cienia na teście faktycznie mogą niepokoić, trzymam kochana mocno kciuki za Ciebie i Twojego Okruszka by dał radę, od kiedy łykasz progesteron? Niestety 50-70% ciąż to ciąże biochemiczne (prawdziwe ciąże ale tracone na bardzo wczesnym etapie z powodu np. wad zarodka), wciąż jednak nie traciłabym nadziei (plamienia mogą wynikać z obecności np. krwiaka) i trzymam z całych sił kciuki za jutrzejszą betę (zdarza się, że jest słaba przenikalność hCG z krwi do moczu a wówczas kreski testowe są słabe a wynik z krwi bardzo dobry).

gdusia
, progesteron dość niski :-( (nie łykałaś progesteronu w FL?), może tak być, że w moczu są jeszcze resztki hCG (to co jest z krwi trafia po jakimś czasie do moczu więc jest to pewne opóźnienie) ale w krwi już nie jest wykrywany (tak było np. u natki z wątku, na którym pisze Nuuuśka).

Elmo i Daria, rozumiem, że mam trzymać kciuki za @? :-)

Vivienka, mega brawa dla córci za pierwsze kroczki :-)

Kevinka
, mi się imię Alan bardzo podoba :tak:

anna-123, witaj i zostań z nami :-)
 
reklama
Piraniu ciesze sie ze sie odezwalas :tak: wczoraj mialam najciemniejsza kreske na tescie ciazowym ze wszystkich ale nadal jasniejsza od kontrolnej... a dzis juz tylko cien cienia co mnie wlasnie zaniepokoilo :sorry: dupka biore od drugiego dnia po owulacji po poll tabletki rano i pol wieczorem. Dzis wieczorem wzielam cala ze stresu jak to plamienie zobaczylam. Sama jestem ciekawa jutrzejszej bety ale na cud nie licze. Jesli biore dupka to chyba luteina dopochwowo nie potrzebna? Jest sens isc jutro do ginka jesli @ nie przyjdzie?
 
Aniu 123 witaj i zostan z nami :)
Ogromne gratulacje i niech juz tak zostanie tz buleczka :)

Elle kciukow nie puszczam i czekam na jutrzejsze wyniki &&&

Co do tego sprzetu lady comp dziewczyny co go uzywaja to zadowolone są.
I mowia ze warte ceny bo kazda antykoncepcja duzo kosztuje.a to dodatkowo nieszkodzi zdrowiu :)
Ja zrobilam po kazdym porodzie błąd i teraz juz zaczynam myslec co po porodzie.
Po pierwszym porodzie pierwszy okres i spirala ktora wcale mi niesluzyla moze dlatego ze zaszybko po porodzie.
Po drugim porodzie zastrzyk antykoncepcyjny to mi namieszalo w organizmie :/

Dobra zwijam sie do łóżka :)
Milej spokojnej i owocnej ;) nocki
 
dzien dobry wszystkim :)
kevinka ten zastrzyk w niemczech to chyba popularne bo moja lekarka jak by mogla to by mi go na chama dala;/ a ja sie upieralam ze nie to obrażona;/ bo to wygodne a ja mowie ale ludzie sie na to skarza a ona ze to nie prawda i swoje;p

anna gratulacje :) a powiedz jak ludzie reaguja ze czwarte dziecko ? bo ja bym bardzo chciala ale ludzia tutaj polacy bardzo glupio komentuja ze mam trojke dzieci , niemcy nie tylko wlasnie najgorsi sa polacy ;/ bylam wczoraj u dentysty a on do mnie jak na targu a on sam ma dwojke ;/
 
mam do was jeszcze pytanie chce kupic spacerowke natanowi bo colin nie siedzi we wozku ale chce spacerowke z obracanym siedzeniem i zastanawiam sie nad maxi cosi elea oraz x lander x pulse ? ktry byscie wybrali ? nie moge ich zobaczyc na zywo i nie moge sie decydowac ;/
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: MAXI COSI ELEA 2014 wózek spacerowy
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: X-Lander X-PULSE 2014/15 wózek spacerowy ze śpiworkiem + skórzana rączka i pałąk!

zastanawiam sie jeszcze nad swoi starym mutsy evo ale nie wiem bo siedzisko nie bylo za duze ;/ a kosz mi tarl po kraweznika ale tak to bylam mega zadowolona
 
hej
aljul, airfix macie może link do tych pasków na allegro? ja płąciłam ponad 70 zł z przesyłką za te paski :angry:

aljul odnośnie wychowawczego są fora, gdzie prawink za darmo odpowiada na tego typu pytania,
jak byłam w ciąży to pytałam, zawsze dostawałam odpowiedzi,
byliście już na wakacjach?

anna 123 witaj, gratuluje córeczki,
mam madzieje, ze też się doczekam córki po 3 synach

Elle trzymam kciuki &&&&&

Daria elea jest średnim wózkiem, nie duzym nie małym, x-lander chyba też, z tego co wiem Twój Coli jest duzy,
powinnas poszukać większej sapacerówki, a patrzyłaś na Phil & Teds? one mają funkcje pojedynczego i podwójnego wózka, wg mnie są rewelacyjne


ja mam phil ted navigator i sprzedaje bo colin nie jezdzi we wozku a natanowi jest tam nie wygodnie i chce wozek tylko dla natana :) teraz caly czas jezdze rowerem do przedszkola bo colin sie drze jak ma wejsc do wozka i idzie cala droge na nogach czyli zajmuje nam to 40 min;/
 
reklama
Hejka!

Elle, to mówisz, że kreski elegancko ciemniały a tylko na wczorajszym teście był cień? Może coś było nie tak z testem? Czy to był test tej samej firmy co poprzednie? Jak plamienie? Przy tak niskim progesteronie (miałaś 15 ng/ml a potem nawet 12 ng/ml z kawałkiem, czy robiłaś jeszcze później badanie progesteronu?) brałabym Duphaston w dawce minimum 2x1 (1 tabletka rano a druga wieczorem), jedna tabletka dziennie to bardzo malutka daweczka, gdyby Twój progesteron był nadal tak niski to brałabym nawet 2x1 Duphaston + 2x1 Luteina. Mega kciuki za betę!

Dorcia, trzymam kciuki (za zdrową dzidzię i za syneczka :-)) i czekam na radosne wieści.
 
Do góry