reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mam prozbe pamietam ze ktos dawal po angielsku przepis na chlopca nie moge go znalesc a moja sasiadka matka wielu (4 ) corek jest angielka i tak sie zgadalam ze my tez chcemy chlopca i musze jej wszystko tlumaczyc a gdzies tu bylo, jakby mozna bylo prosic o wklejenie raz jeszcze bede wdzieczna
 
reklama
Witam ponownie, cofnelam sie z czytaniem do początku sierpnia i stwierdzam, ze jesteście boskie. Doradzacie, linkujecie, dopingujecie- atmosfera tutaj jest przecudowna. Ja tak jak pisałam ,po powrocie zabieram sie za przygotowania do wrześniowych starań i na bieżąco bede sie meldowala z moich poczynań :) Pozdrawiam!
 
mici Tak, to jest jedyne chyba forum gdzie nikt nikogo nie karci, nie dołuje, nie ma afer itp ;) Atmosfera można by rzec rodzinna ;) Wiec zostań z nami i przygotowuj się :)


Gdusia AAAAAA jaka krecha!!! No gratuluje Kochana..dawaj ta instrukcję którą czytałaś przed staraniami hahah 8dpo i teścik taki piękny - no musi być dziewczyna i już ;)
Duphastonu niby nie dostanie się bez recepty w aptece, lub Luteiny ale trzeba popytac w kilku aptekach- " czy dostanę Duphaston bez recepty? " I sie ładnie uśmiechnąć ;) U mnie nie ma problemu, chcesz mogę Ci wysłać jutro :) Ja dużo rzeczy które są na recepte kupuje w aptece bez, oczywiscie 100% płatne. Lamatte też kupiłam bez recepty ;) I to mój największy wyczyn ;)


Verita A to masz męża jasnowidza :D Nie chwaliłaś się hahah


Lili81 Te paski Merc były na allegro za 24zł, ale własnie nie ma ich,a tez potrzebuje i chyba bede musiała wziasc te za 15zł ktore kiedys miałam, z tym ze tam podział jest 4,0 i od razu 4,5...nie tak jak w Mercu
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny,jakoś jeszcze nie dowierzam i czarne myśli mnie nachodzą (cała ja)
A jak myślicie - brać ten duphaston? Ciekawe jaki mi ten progesteron wyjdzie... Czytałam też, że można brać nospę...
Na razie biorę Acard, 1x B-50(wcześniej brałam 2x), wit C x 2, wapń (450mg), magnez i cynk...coś już powinnam odstawiać?
 
Gdusia trzymam kciuki by kreseczka ciemniała ale skoro 8dpo to i tak super krecha, to musi być silna ciąża. A co do duphastonu albo luteiny zapytaj tu na forum może ktoś będze miał, albo czasami są takie ogłoszenia sprzedam
 
Ostatnia edycja:
Gdusia super :)
Zaciskam kciuki :)
I dobrze wyczytalas ze nospe mozna brac ale oczywiscie bez przesady ;)

Mici masz racje tutaj jest rewelacyjnie :)
Tak niema na żadnym forum :)
Dlatego ja tutaj zostalam i nigdzie indziej sie nie udzielam ;)
Sporadycznie na styczniowkach 2015 ale nie nadążam tam czytac bo brakuje czasu a tam zasuwaja dziewczyny :)


Dziekuje kochane za miłe słowa :)
Ja juz Kocham ta kruszynke niemusze czekać do porodu az zobaczę ;)
Ale niespelnienie jest i pozostanie :/
Dzis bylismy w sklepie i na dziale dzieciecym bo sie tak powoli rozgladam i jak stałam no przy kocykach gdzie roz i niebieski lub łóżeczka ustrojone w rozu :(
Potem bedac na placu zabaw widzac te dziewczynki jeszcze kobieta z taka malusia córeczka ehhhh
Wtedy dopada mnie takie przygnębienie i pytanie w środku dlaczego mi sie taka ksiezniczka nie udała....
Ja w wierzyłam w to ze sie udało inaczej sie czuje zero smaków nic mi niesmakuje cycki nie bola poprostu inaczej jest.
Na czwarte raczej sie niezdecyduje zbyt duzy strach ze znow sie nie uda...

Ale kochane ja wierze i dopinguje wam tu aby wasze marzenie się spełniły i spelnia sie bo dajecie dużo z siebie :)
Ja niedalam tyle co wy dajecie i niema innej opcji oby wam sie nieudalo :)
 
reklama
Gdusia wow kreseczka super widoczna! ja takiej nie miałam w 10dpo więc na pewno to ciąża :-) działaliście tylko raz w tym cyklu 0+12? zakwaszałaś się po ;-)?
Lili niestety u mnie jest tak, że wynik bety będę dopiero znac w środę po drugim pobraniu krwi. jeśli chodzi o roztwór wody z limonką to dałam 16ml wody i 3ml limonki i po 4godz wsadziłam tampon namoczony dosyc mocno w tym roztworze na reszte nocy ;-)
Zakręcona
dziękuje za odpowiedź. czyli kupiłaś w aptece taka zwykłą b complex za parę złotych i na początku brałaś po jednej tabletce dziennie a potem po pół i tak powoli odstawiłaś? a cynk i acard jak długo brałaś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry