reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elle TY 10tka testowalaś? Ja nie wiem jakiej czułości mam testy bo mi przyslali razem z testami owulacyjnymi kilka I nie sa opisane jakiej to czułości... ale myśle, ze standardowe sa 25ml. u mni temperature spade czesto nawet w dzien @ wiec na temperature patrze z radoscia, ale I z rezerwą ;) no zobaczyny jak bedzie... jutro miałam testowac, ale mnie dziś jakis diabeł podkusił... I chyba juz jutro nie bede testowac bo na moich testach nie ma zupełnie nic.... białe pole, wiec I jutro pewnie nic nie wyjdzie... jak ma cos sie pokazac to moze w sobote jak mnie @ wpierw nie uprzedzi... albo I później jesli sie udało w ogóle bo moje testy to na pewno 10tki nie sa...

dziekuje za kciuki dzieczyny :)
 
reklama
Dziewczyny jeszcze nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;-)
Male liski Jaka taktyke przyjmujesz w tym cyklu? Pamietaj ze mocno Ci kibicuje bo jestes super przygotowana :-)
Maran Ja tez mialam testy ciazowe rszem z owulacyjnymi w komplecie z ebay takie z niebieska koncowka i to sa podobno 10-tki ale moze Ty masz inne? W kazdym razie poki nie ma @ zawsze jest nadzieja i moze byc tak ze w dniu @ dopiero Ci wyjdzie bladzioch :tak:
 
Elle moje tez z niebieska koncówka, ale nie wiem jakiej czułości ;) moje z allegro jak kupiłam pierwsze testy owulacyjne własnie też z niebieska koncówką były, ale słabo czytelne te testy owulacyjne były, wiec później zamawialam one step ovulation test z ebay a mi nawet lepiej z ebay bo w 2-3 dni dochodzą :) no I u mnie może wczoraj była dopiero implantacja bo wczoraj I dziś w nocy bolał mnie brzuch @ jesli w ogóle do implantacji doszło ;) wiec może jeszcze za wczesnie jest w ogóle na test a może w ogóle w ciaze nie zaszlam... tak czy siak jesli rano w sobote jeszcze @ nie bedzie to wówczas zatestuje... no I jeszcze sie łudze, że może z chłopcami później testy wychodzą ;-):blink:bo z Maja wyszedł mi bladzioch, ale widoczny bez patrzenie pod swiatło czy w innej pozycji w 12 dniu cyklu a juz normalnie widoczna kreska w terminie @ czyli 2 dni później... W sumie to w ogóle jestem troche zła na siebie, że zatestowalam bo miałam nie stestowac do piatku :wściekła/y: no a tak mój optymizm nieco osłabł...
 
hej hej :))

ja tylko na chwilke, lece dalej sprzatac :)

zakrecia czas leci strasznie nim sie obejrzysz a juz Igorek bedzie z Wami :D !!! Co do wspolnego pokoju, Ola miala swoj, swoje lozeczko a i tak spala ze mna :-D:-D

Dorcia jak sie czujemy ??? poglaskaj coska od Ciotki :D ! widzialam na FB ze polubilas WC kici, juz kiedy mialam Ci o tym pisac, my tego uzywalismy ale Bungee nie potrafila sie przestawic - Garfield i Desperado zalapali od razu i bylismy juz na 2 wyciagnietej obreczy kiedy musielismy przestac bo niestety Bungee zrobila bunt i koniec kropka.

Elle cudna wiadomosc !! a zdjecie poprosimy ??? :-) mowisz,@ w poniedzialek ma sie pojawic ? to teraz zatestuj w piatek krecha powinna byc ciemniejsza :)))

maran piekny masz ten wykres - wchodze codziennie i patrze i chucham zeby nie poleciala :))) kciuki wielkie za testowanko !!

maggie, lilly czy @ sie juz pojawila ???

małe liski,matik jesli moge prosic, podajcie mi date sierpniowych @ bo nie mam uzupelnionych :)
attachment.php


Starających się : 15
Oczekujących na staranka : 2


SIERPIEŃ 2014 :

Elle87 - termin @ 11.08 ( 4 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.08 ( 3 cykl starań )
Justi - termin @ 12.08 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.08 ( 15 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 26.08 ( 16 cykl starań )
iweet84 - termin @ 27 .08 ( 1 cykl starań )
lilly78 - termin @ 31.08 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ .08 ( 3 cykl starań )
małe liski - termin @ .08 ( 3 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :

maggie2205 - termin @ 02.09 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
Verita - termin @ .09 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

 
Ostatnia edycja:
Nuuska już kochana wstawiam ale nie wiem czy jest sens bo na zdjęciach nic nie widac... na żywo kreseczka jest trochę ciemniejsza że nie trzeba się przyglądac no ale moze cos zobaczycie ;-)
20140807_101412.jpg20140807_101520.jpg
 

Załączniki

  • 20140807_101412.jpg
    20140807_101412.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 53
  • 20140807_101520.jpg
    20140807_101520.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 51
elle Widac widac pewnie ze tak :-):-) ! super, teraz zeby ciemniala :)))

maggie och a mialam nadzieje, ze moze jednak nie :/ nie doczytalam kochana dlatego pytalam , z doskoku ostatnio jestem i nie nadazam. Jesli mozesz podaj mi date wrzesniowej @ :tak:
 
elle jasne że widać. trzymam kciuki żeby krecha ciemniała :-)

maran
ja z synkiem miałam bardzo późno widoczna kreche na teście. w dniu @ z tego co pamiętam nie było nic widać (nie przyglądałam się czy jest cień bo nie wiedziałam że taka słaba kreska też oznacza fasolkę, nic nie widziałam więc test poszedł do kosza). tzrymam kciuki za sobotnie testowanie :-)

dziewczyny jak długo po starankach powinno się pilnować ph? wczoraj 4 godziny co pól godziny sprawdzałam i ph (po zbiciu od razu po) było 4,5 po 4 godzinach tampon z limonki i rano wyjęłam ph było ok, a teraz sprawdziłam i ph 5 więc zbiłam rephreshem i nie wiem czy do samej owulacji pilnować tego ph i jak często sprawdzać?
 
iweet musisz do samej owulacji pilnowac a nawet do 24h po owulacji stad czesto dziewczyny na in gender zalecaja metode O+12 bo krócej trzeba pilnowac ph a I po owulacji naturalnie nasze ph zaczyna spadać I sluz staje sie mniej przyjazny plemnikom co sprzyja córeczce :) kciuki za pozytywne dzialanie &&&&
 
reklama
Do góry