reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczynki
jak brzuchy po Świętach:)? Ja się obżarłam że aż grzech, rzuciłam się dosłownie na wszystko - raz że dieta dziewczynkowwa mało urozmaicona a dwa - przez tą jelitówkę, 1,5 dnia nic nie miałam w ustach. Dzieci na szczęście bez objawów w dniu powrotu do PL, ja tylko zielona a raczej biała jak ściana na lotnisku byłam i ledwo wózek z młodszym synkiem pchałam i od razu pomyślałam sobie, że podobnie czułam się w ciąży I trymestrze :)) i jak ja to przetrwałam

Pirahniu czy ja też mogę biegać? m. zaczyna od tego tygodnia...i czy mogę m. podawać kwas foliowy? nie działa to bardziej chłopczykowo?

Vivienka, dziewczyny - ja też się boję okropnie, zaczynam się stresować staraniami, kiedy wcześniej starania zawsze kojarzyły mi się mega pozytywnie...teraz oczywiście też i bardzo cieszę się, że będziemy starać się o trzecie dziecko, ale w głowie ciągle myśli typu co zjadłam, czy nie za mało wapnia dziś w diecie, czy piłam takie a takie suplementy, czy m. na pewno łyknął swoje, a że muszę sprawdzić czy na pewno bierze gorące kąpiele...a czy na pewno O+12, muszę się zapisać na monitoring...zaczynam się naprawdę stresować!!! muszę wyluzować i zmienić trochę podejście...:)

miłego dnia kobietki - u nas piękna pogoda, zaraz wybywam na spacer z Młodszym
 
reklama
no i do kitu z dzisiejszymi badaniami, niestety nie zdążyłam bo można tylko w godz. od 7 do 10:sorry:
a mój m ciągle mówił za moment i tak zleciało, ze pojechaliśmy o 12 :angry:
więc jutro pójdę :tak: ajuż myślałam, ze się czegoś dziś dowiem :sorry:
 
ja także się witam po świetach:)
dziewczyny ile dni po owu mogę zrobić test? dziś mam 7 d po owu. chyba nie czuje się ciążowo:( pobolewa mnie brzuch i minimalnie cycole napuchły. szyjka jest dość nisko i jest rozpulchniona. ciągle myśleeee , ale chyba za bardzo sylkiem potraktowałąm plemniki
 
Ana a duze miałas ph i czy czesto musiałas sylkiem zbijac...a irygacje robiłas...nie jestem ekspertem ale ja miałam wysoko szyjke jak zaszłam..testu nie rób kochana i tak nic nie wyjdzie...wstrzymaj sie jeszcze pare dni chyba ze masz fl krótką...

ja mam dzis owu czuje juz jak mnie gniecie ..13 dc..a starania zaczynam w maju ...decyzja już podjęta...i tak mysle ze to troche potrwa mysle ze spokojnie do sierpnia...jak dobrze pójdzie...a zakwaszam sie juz od poczatku lutego wiec mysle ze za chwile bede musiała odstawic bo strzeli 6 miesięcy...a właśnie jak to jest jak sie starałyscie i nie zaskakiwało to po 6 miesiacach przerywałyscie na troche z dieta i staraniami czy nie dbałyscie juz tak o to... i tak sobie myśle przy takim sluzie to nie wiem czy nie bede musiała w dzien i owu zadzaiłac...zeby plemniki dotrwały...
 
czarnaperła- nie miałam dużego ph przed owu miałam 4 , po połączeniu ze spermą podskoczyło w granice 6 ale zbijałam sylkiem a później to już się utrzymywało w granicach 4-4,5. praktycznie wcale nie zaobserwowałam u siebie w tym miesiącu śluzu płodnego. przed moim poronieniem też miałam szyjke nisko a w okolicach @ poszybowała w góre. czekam, tyle mi pozostało.... @ powinna być 27 kw ale owu była dość późno więc pewnie wszystko się wydłuży
 
Hej kobietki okres sie rozkrecil to chyba na plus bardziej...nie planowalismy a jeszcze mamy pare spraw do zalatwienia musimy sie ubezpieczyc , nie wiem co z moja praca dalej ,rodzenie zima tez bym nie chciala.A wiem ze gdyby juz sie stalo to tez by bylo dobrze
 
Dziewczyny nasza Szefowa Pirania pisała do mnie smsa, że jej się komputer zepsuł, a w telefonie ciężko jest jej czytać. Pojawi się tak szybko jak tylko kompa postawi na nogi i pozdrawia Was Wszystkie:-D
 
reklama
heheh do mnie tez piranha rano pisala, komputer sie zepsol na razie na amen, jak bedzie miala mozliwosc bedzie zagladac z telefonu, badz kompa M. :happy:

Airfix a co to ta Lametta ?? nasza slynna Femara ? :-)

ana Ty wiesz slonko jak ja mocno trzymam za Ciebie kciuki !!! niech cycuchy puchna, jajniki pikaja i niech bedzie z tego kolejna szczesliwa fasolinka :tak:


u Nas dobrze, uczulenie na szczescie przez Swieta odpuscilo, w czwartek jedziemy z Olusia do dentysty latac dwa zabki, bo sie okazuje ze ma dwwie stale jedynki ktore wyrosly jej z wadami ( prawdopodobnie przez chorobe jaka przechodzilam w ciazy, tak dent powiedzial :happy:), ma na obydwu mikroskopijne dziurki, warto je zrobic, bo w czerwcu wizytka u ortodonty i dobierany aparat mam nadzieje :-) Denerwuje sie tym, boje sie, zeby Olcia dala rade,bo co jak co, ale jednak samo noszenie aparatu do przyjemnych nie nalezy, ale za to bedzie miala piekne zabki :tak:

Odebralam tez dzis wyniki posiewu Ł. , nic nie wyhodowano, ani jednej bakterii, wiec chlop czysty jak lza, a widac ze i suplementy majace podnosic pH rzeczywiscie je podnosza bo z 7,80 skoczylo na 8,50 wiec na synusia jak znalazl ;-)choc u Nas to jest juz na ostatnim miejscu.

Glowa mnie dzis boli..:confused2:
 
Do góry