reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam,


Zakrecona jaki piekny prazent! slodkie te buciki :) gratuluje jeszcze raz! :)

Nusiaa ja dzisiaj tez mam skok temperatury biorac pod uwage 6 ostatnich temperatur? czy to oznacza ze dzisiaj moze byc owu??

Elmo jaki slodki maluszek :)
 
reklama
Hejka!

Nuuuśka, taki delikatny skok może oznaczać, że owulka tuż tuż bo przed owulką estrogeny lekko spadają a progesteron lekko wzrasta. Czekamy na test :-)


zakręcona, śliczny prezent i nie dziwię się, że tatuś zadowolony :-)


anias, tempka może wzrosnąć jeszcze przed owulacją, wszystko zależy od układu hormonów i czułości ośrodka termoregulacji, tempka może wzrosnąć od 3 dni przed do 3 dni po owulce. A jak testy owulacyjne?


Matik, jak tam sytuacja kochana? Jaka dziś tempka?


Kiraa, jak u Ciebie z tempką i testami?
 
Piraniu wczoraj o 19 robilam test i byla leciutka, bardzo delikatna kreska, dzisiaj nie robilam, bede mogla dopiero ok 20 zrobic tesciora. Czyli kurcze niewiadomo tak naprawde kiedy ta owu moze byc na 100%. A i jeszcze kluje mnie delikatnie jajnik prawy.
Wiec mysle ze owu zbilza sie duzymi krokami, tez tak sadzisz?
 
Jak mi piwiedzial K : domyslalem sie:-)
Bylam na pobraniu krwi wyniki beda po 14-15
Wczoraj przyszla do mnie koleżanka z pracy i zabrakło mi czasu poczytać Was Dzisiaj postaram sie choc o 19 idziemy na koncert:-) Milego dnia
 
anias zobacze kochana jak dojde do domu, bo w pracy nie wiem czemu kiedy otwieram Wasze wykresy na ovurfiend to nie widze temperatur :zawstydzona/y:ale testu pozytywnego jeszcze nie mialas tak ?

piranha wiesz czego ja sie boje ?? ze ona juz byla. Bo zobacz jak podobnie bylo w poprzednim cyklu, tez teoretyczny dzien po i dwa dni po byl lekki wzrost dopiero w 3dpo ruszyla pieknie w gore. Wczoraj wieczorem mialam dosc wyrazny bol jajnikow i podbrzusza,ale sluzu powiem Ci dalej jak na lekarstwo. Dzis spojrzalam, wydaje mi sie, ze jest bardziej rozciagliwy od tych z poprzednich dni, ale pewnosci nie mam bo jest go mimo wszystko malutko :zawstydzona/y:
Jak test o 13 pokaze nam to samo co wczorajszy o 17 to co robimy ? I co przyjmujemy kiedy krecha bedzie np slabsza od tej z wieczora ? :blink: Wole sie przygotowac juz na zapas :p

zakrecia sliczne buciki i w ogole slicznie to napisalas !! i krecha widze ciemnieje coraz ladniej :-)
 
Nusiu nie mialam testu pozytywnego jeszcze. Ja mam testy w domu czulosc 25. Zrobie test, tzn postaram sie jak bedzie mi sie chcialo siku przed 16, bo wtedy bede na chwile w domu. Zobacze wtedy jaki wynik bedzie.
 
Zakrecona śliczny prezent dałaś mezowi. Jak zobaczyłam to pudełeczko to aż łzy staneły mi w oczach ze wzruszenia. Jeszcze raz GRATULUJE!!! Czekamy na bete.
Matik i jak dzisiaj temperatura?
Nuska oby udało sie wstrzelic z serduszkami. &&& mocno zaciśniete.
Maggie jak sie czujesz po tej operacji?
 
Dzień dobry :-)

Matik, Kiraa jak temperatury?

Nusia u mnie też śluzu z lupą trzeba szukać :-D Pewnie próbowałaś ale się zapytam - łykasz wiesiołek? Mi przy chłopcach jeszcze bardziej rozkręcał produkcje śluzu :-D, do tego starałam się pic dużo wody, ponoć to też pomaga

Gorgusia ale masz małego przystojniaka w domu - tym uśmiechem będzie łamał serca dziewczynom :tak:

Elmo boski twój synuś!

Lilly jak się czujesz? Byłaś dziś może na becie?
 
reklama
Nuuuśka, jeśli była owulka to były też serduszka (w najpłodniejszy przeddzień owulacji :-)), jeśli jej nie było to ją jeszcze dorwiemy i serduszko będzie. Jeśli test będzie mocniejszy to pik przed nami, jeśli taki sam to się zastanowimy :-D, jeśli bledszy to już być może po piku (ale pik mógł być wczoraj a wtedy owulka powinna być dziś, jeśli był jednak wcześniej to serduszka też były). Tak czy siak będzie dobrze :-) Strasznie namieszały te 40-tki, krystianmartin mówiła, że też je kiedyś zastosowała i też strasznie kreskę podkręciły i miała mega mocną pod koniec cyklu kiedy to na innych cyklach już zanikała. Na rozrzedzenie śluzu polecam Guajazyl, pity od 3 dni przed owulką.


anias, myślę, że owu będzie niebawem, rób testy, niestety z tempek ciężko ją przewidzieć czasem.

zakręcona, lilly, kifsi, mega kciuki za mega piękne wyniki bety!

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wroclaw-wazace-700-gramow-dziecko-przezylo-aborcje/5kv7p - czytałyście? :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry